Arama sonuçlarınız

1. Erkutay_

STORY OF BLOCKS - Viasly'e ait ürünleri izinsiz bir şekilde kullanıyor

Merhaba gamer Yaklaşık 1 saat önce ASTRO SURVIVAL! - Binek sistemi, eşya yükseltme, Mevsimler, Sürgün, Haftalık görevler, ve dahası... konusunu görmemle paketimden bişeylerin çalındığını düşünmeye başladım, düşüncemin sebebi ise kenzonun eski müşterim olmasıydı, bunu sizlerinde görmesini...
  2. Erkutay_

Eleştirmek Nedir?

Merhaba arkadaşlar ben hürriyet gazatesinden yazar erkutay, bugün sizlere forum gamerin önde gelen kişilerinden @MehmetChik beyfendinin çoğu sözlükteki/bilgilendirme platformundaki bilgiyi çökerten eleştirisini göstereceğim Çoğu yerde buna benzer bişeyler yazar: Baltalamak nedir: (Ek olarak...
  3. Erkutay_

Survival Vanadyum | v1.0.0 - 3 KASIM 2020 | TÜCCAR, BÜYÜ SİLİCİ, İHALE, BİLGİ KİTABI

(Tasarımdaki fiyat her zaman güncel olmayabilir) Eklenti paketinin içerisindeki her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmıştır. Aşağıda paketin özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. - Hızlıca başlıkları, websitesini vb. şeyleri düzenleyebilmeniz için Kolay Ayar Dosyası. -...
  4. Erkutay_

Survival Sunucusunda Olması Gerekenler

Selamlar, gamer! Çoğunuzunda bildiği gibi survival sunucular şu an popüler (veya bana göre) ve benim de bunun için yapmış olduğum 1.12.2 sürümünde Özel eşyalar, tüccar, büyü silici ve buna benzer fantastik şeyler içeren bir eklenti paketi paketim bulunuyor. Bu paketi hep güncel tutmak ve...
  5. Erkutay_

1.13+ haritayı 1.12 veya alt sürümlere geçirme

1.13+ HARİTA NASIL ALT SÜRÜMLERDE KULLANILABİLİR? Bunu yapabilmek için çok basit bir taktiğimiz var. Öncelikle haritamızın bulunduğu sürüm ile aynı olan bir spigot/paper sunucusu açıyoruz ve bu sunucuya altta verdiğim linkteki 3 eklentiyi indirip kuruyoruz. Linke gitmek için tıkla Oklarla...
  6. Erkutay_

npc nasıl hayvana oturtulur | craftrise türü sıralama

Gerekli her şey alttaki videoda anlatıldı;
  7. Erkutay_

[Kaldırıldı] Survival Vanadyum | v1.0.3 - 27 KASIM 2020 | TÜCCAR, BÜYÜ SİLİCİ, İHALE, BİLGİ KİTABI

Erkutay_ submitted a new resource: 1.12.2 | Survival Eklenti Paketi | Meslekler | Düello | Kaptan | Mobilyalar | Asistan - 1.12.2 sunucular için özenle hazırlanmış/geliştirilmiş survival eklenti paketi. Read more about this resource...
  8. Erkutay_

[Kaldırıldı] 2020 OPSKYBLOCK EKLENTİ PAKETİ - AliEmirTR - Erkutay

Erkutay_ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: 2020 OPSKYBLOCK EKLENTİ PAKETİ - AliEmirTR - Erkutay - Minecraft opskyblock eklenti paketi Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  9. Erkutay_

VİPLER İÇİN İSİM RENGİ DEĞİŞTİRME | DeluxeMenus, Essentials, PlaceholderAPI | 1.13+

Genel görünüm, yazılar falan filan Altta bulunan butonlar Açmak için perm: isim.renk (düzenlenilebilir) Komut: renk, isimrenk, isimrengi Gerekenler: Deluxemenus, placeholderapi, essentials, bentobox(bskyblock) (düzenlerseniz factions, askyblock vb uyumlu yapabilirsiniz.) Placeholderapi...
  10. Erkutay_

ChatReaction Config | Kelimeyi sohbete ilk yazan kazanır!

Selamlar, gamer. Elimde tamamen türkçe olan ChatReaction configini ve words dosyasını sizinle paylaşıyorum.
  11. Erkutay_

Yardım Minecraft skinleri düzenlerken webgl hatası

bunu çözmenin herhangi bir yolu varmıdır? (türkçesini ve ne yazdığını anlayabiliyorum bu yüzden beni mal yerine koyup saçma yorumlar yazmayın)
  12. Erkutay_

Bir test kitabının cevap anahtarı yanlış olabilir mi

Bir test kitabının cevap anahtarı yanlış olabilir mi? Kendimden o kadar eminim ki bence test kitabı yanlış
  13. Erkutay_

Saldırmayı seven insanlar

.
  14. Erkutay_

removed

.
  15. Erkutay_

İnsanlar neden yaratıcı olamıyor v2

:/
  16. Erkutay_

Ücretsiz eklenti paketleri?

Sizce ücretsiz eklenti paketleri ne için paylaşılıyor? Ne için kullanılmalı?
  17. Erkutay_

Herkes bir söz bıraksın

Başlıktanda anlaşılabileceği gibi herkes bir söz bıraksın, ilk ben başlayayım .) -Ben düşmanlarımla başa çıkarım, siz beni dostlarımdan koruyun.-
  18. Erkutay_

İnsanlar neden yaratıcı olamıyor?

Düşüncelerinizi bekliyorum
  19. Erkutay_

removed

.
  20. Erkutay_

Minecraft Sezon Hologramı / Geri Sayımlı Hologram Yapımı

ÇOK DAHA GELİŞMİŞ HALİ BAŞKA BİR ÜYE TARAFINDAN PAYLAŞILMIŞ ONU KULLANABİLİRSİNİZ https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-otomatik-sezon-sistemi-geri-sayimli-ve-hologramli-gelismis.449615/ Selamlar Gamer, benim zamanında çok aradığım uzun zaman sonra bulabildiğim minecraft'ta geri sayımlı...
  21. Erkutay_

Yardım removed

.
  22. Erkutay_

euxx007 │Skyblock Eklenti Tanıtımı

NOT: BU SADECE BİR """TANITIMDIR""""PAYLAŞIM VB. DEĞİLDİR LİNK VERİLMEYECEKTİR! euxx007 │Paket içerisinde diğer sunucularda olmayan fakat herkesin biraz uğraşla yapabileceği sistemler/özellikler bulunuyor. Tabi ben burda bunu hiçkimse yapamaz diye birşeyi asla iddia etmiyorum, sonuçta benden...
  23. Erkutay_

İstek Minik bir istek

Selamlar forum-gamer, küçücük bir skript isteyeceğim insanlar ASkyBlock ve ASkyBlock_nether dünyalarında lava düşünce hasar almamalarını istiyorum herhangi bir addon skrayfall+ dışında yükleyemem
  24. Erkutay_

Yardım removed

.
  25. Erkutay_

Minecraft Skyblock Server Spawn ve Birkaç Warp

düzenleniyor spawn birkaç güne geri atarım