removed

C

CAN147_

Ziyaretçi
Ne geliyorsa bu arkadaşlardan geliyor gerçekten ya,
Geçmiş Olsun.​

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Kısasa karşılık kısas demiş olmasının bir sebebi olmalı, bunu neden açıklamıyorsunuz. :ha:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Kısasa karşılık kısas demiş olmasının bir sebebi olmalı, bunu neden açıklamıyorsunuz. :ha:
Anlamadım, ama şöyle oldu olay
Benim bir satış forumunda olan hesabım başka birisi tarafından buna veriliyor sonra buna veren kişinin ben hesabının mail ve şifresini başka bir forumda değiştiryorum herneyse sonra protonmail hesabımı çaldığını söylüyor

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Herneyse yardımcı olamayacaklar lütfen yorum atmasın :/

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Öncelikle geçmiş olsun umarım geri alırsın.
Burada sen yapabileceğin her şeyi yapmışsın, yedek eposta adresi eklediyseniz onun ile geri almayı deneyebilirsiniz onun haricinde bir kurtarma sistemi yok sanırsam seçtiğiniz mail sisteminde.

Neden tanınmış gmail, hotmail gibi mail siteleri dururken fazla bilinmeyen bir mail seçtiniz?
Mail sistemi seçerken kurtarma yöntemlerine dikkat edin. Seçtiğiniz mail sisteminde sadece yedek eposta sistemi ile geri alınabiliyor. Mail kullanıcılarının büyük bir kısı ise bu sistemi umursamıyor ve yedek eposta eklemiyor.
Hataları ilk önce başkasında aramak yerine kendinizde aramınızı tavsiye ederim, ayrıca senin hesabın neden başkasında geziyor? Hesaplarınızı kimseyle paylaşmayınız ve vermeyiniz uyarıları bunun için var :) .
Hesabınızı başkasına veren kişinin hesabı sizde ne geziyor? Demek ki birbirinize o kadar güvenmişsiniz ki herşeyinizi paylaşmışsınız bunu yaparken hata yapmışsınız zaten.

Söylediklerimi yanlış anlamayınız, burada size yardım edilebilecek bir durum yok hesabınızı almanın tek yolu yedek eposta gibi onun haricinde birde yetkililer ile iletişime geçmek.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Öncelikle geçmiş olsun umarım geri alırsın.
Burada sen yapabileceğin her şeyi yapmışsın, yedek eposta adresi eklediyseniz onun ile geri almayı deneyebilirsiniz onun haricinde bir kurtarma sistemi yok sanırsam seçtiğiniz mail sisteminde.

Neden tanınmış gmail, hotmail gibi mail siteleri dururken fazla bilinmeyen bir mail seçtiniz?
Mail sistemi seçerken kurtarma yöntemlerine dikkat edin. Seçtiğiniz mail sisteminde sadece yedek eposta sistemi ile geri alınabiliyor. Mail kullanıcılarının büyük bir kısı ise bu sistemi umursamıyor ve yedek eposta eklemiyor.
Hataları ilk önce başkasında aramak yerine kendinizde aramınızı tavsiye ederim, ayrıca senin hesabın neden başkasında geziyor? Hesaplarınızı kimseyle paylaşmayınız ve vermeyiniz uyarıları bunun için var :) .
Hesabınızı başkasına veren kişinin hesabı sizde ne geziyor? Demek ki birbirinize o kadar güvenmişsiniz ki herşeyinizi paylaşmışsınız bunu yaparken hata yapmışsınız zaten.

Söylediklerimi yanlış anlamayınız, burada size yardım edilebilecek bir durum yok hesabınızı almanın tek yolu yedek eposta gibi onun haricinde birde yetkililer ile iletişime geçmek.

Arayüzünün güzel olması nedeniyle seçmiş :ha:

Jcicosn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi o zaman arkadaş tam kanıt sağlayamamış.Ben sağlayayımda bir diğer forumda hesabımın şifresini değiştiren kişi.Belkibunu.kaldırırsın ama bilinmez tabii
selam sana büyük hades.png
bence önce bunun açıklamasını geç

Ekli dosyalar

• selam sana büyük hades.png
    selam sana büyük hades.png
    45.6 KB · Görüntüleme: 197

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Şimdi o zaman arkadaş tam kanıt sağlayamamış.Ben sağlayayımda bir diğer forumda hesabımın şifresini değiştiren kişi.Belkibunu.kaldırırsın ama bilinmez tabiiEkli dosyayı görüntüle 130316 bence önce bunun açıklamasını geç
130465

Benim konumum antalya yada ısparta olarak gözüküyor genelde ve bu hesabın şifresi sadece sende vardı, diğer forumdada değiştirme sebebim bu.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hesabın sana ait olduğunu bir şekilde kanıtlaman lazım destek ekibine, yukarıda dendiği gibi önceden bir kurtarma yöntemi eklemediğin için tek yol bu gibi. Bu soruları bu yüzden sormuşlar sana. Hotmail, gmail gibi diğer sitelerde de benzer yöntemler var, hiçbir kurtarma yöntemi ile kurtaramıyor isen bu şekilde sorular soruluyor.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Hesabın sana ait olduğunu bir şekilde kanıtlaman lazım destek ekibine, yukarıda dendiği gibi önceden bir kurtarma yöntemi eklemediğin için tek yol bu gibi. Bu soruları bu yüzden sormuşlar sana. Hotmail, gmail gibi diğer sitelerde de benzer yöntemler var, hiçbir kurtarma yöntemi ile kurtaramıyor isen bu şekilde sorular soruluyor.
3 Gündür cevap bekliyorum :/

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Unfortunately, the creation and last access dates you have provided are too vague for us to recover the account and we need correct and precise answers to our security questions so we can confirm your ownership and recover it.

R.I.P

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Ve erkutay destek yetkilisine yapıştırır cevabı

I do not understand how you expect people to remember such unnecessary things. Do you remember your registration date?
:/