Arama sonuçlarınız

1. Battincik

Minecraft Kıraş Report Hatası ! Yardım.

Merhaba değerli forum üyeleri, Minecraft anlayamadığım bir hata yüzünden açılmıyor, hata veriyor. Sizi hata ile başbaşa bırakayım. Ekran kartı driverleri güncel.
  2. Battincik

> Hareketli Sunucu Banner'i < 5 Dakikada Teslimat > 7 Slot < İstediğiniz Boyutlarda > Gif <

Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben @Bahattin98 Bu Gün Sizlere Yapımı Zahmetli Olan Bir Çalışma Yaptım :) Malesef Bu Çalışmam Ücretsiz Değildir. (Yaklaşık 5 Saat Uğraştım) Alıcakların Bana Ulaşması Gerekiyor Skype Adresim Konunun Altındadır. Taglist'e Eklenmek İsteyenler Yorum Olarak...
  3. Battincik

> Bedava Sunucu Banneri < 2 > .psd / .png / Anlatım Videosu > Kolay Kullanım

Konuma Hoşgeldiniz :) Bu Seferki Konumda 2. Bir Grafik Çalışmam İle Karşınızdayım Eleştirilere Açığım Ancak Konumu Kötüleyecek Yorumlar Atacaksanız Hiç Atmayın Daha İyi Bu Seferki Çalışmamın İçerisine Nasıl Kendinize Göre Ayarlayabileceğinizi Anlatan 1 Adet Video Koydum Oradan Bakıp...
  4. Battincik

> Bedava Sunucu Banner'i < .psd , .png > Kolay Kullanım <

Merhaba Değerli Forum Üyeleri Ben @Bahattin98 , Öncelikle İlk Tasarımımdır ! Lütfen "Kötü İğrenç vb" Yorumlar Yapmayınız Yardımlarından Dolayı @DonluPatron 'a Çok Teşekkür Ederim :) Resim İndirme Linkleri Dosya Boyutu : 1.1 MB Rar Şifresi : Bahattin98 Sorun Çıkmaması İçin 4 Farklı Upload...
  5. Battincik

MineTR # ********** # SkyBlock # Açık Arttırma # 3 Ada Çeşiti # 7/24

ANLIK SERVER DURUMU (GERÇEKTİR) Merhaba Minecraft Türk Forum Üyeleri Ben Bahattin98. Bu Gün Sizlere 2 Ay Boyunca Uğraşıp Yaptığım Serverimi Tanıtacağım. Şimdi Başlayalım Sunucu Adresi: M i n e T R . c o m Sunucu Sürümü: 1.7-1.8 Sunucu Sitesi: YAKINDA Kategori: SkyBlock Sunucu...
  6. Battincik

TÜM PLUGİN PAKETLERİ 1 KONUDA

Değerli MinecraftTürk Forum Üyeleri bu gün sizlere yardımı dokunabilecek bir konu açıyorum. çoğu kişi Plugin Paketlerini araya araya bulamıyor bende sizin işinizi rahatlatmak amacıyla böyle bir konu açma gereğinde bulundum. Umarım forumda böyle konu açmak yasak değildir. BURDA OLMAYIP...
  7. Battincik

Help !!! Yardım !!! Serverimde Simgeler Gözükmüyor ?

Arkadaşlar serverimde Simgelerin Hiçbiri Gözükmüyor Şimdi Size Resimler Gösterecegim. Bu Arada Sadece MOTD değil Info Boardda Oyle Olmasini İstediğim Aslında Olan Açil Yardim !!!!!!!!!
  8. Battincik

[YARDIM] /Lapis Komutu İle Kırdığın Lapise Bakma

Sevgili Forum Üyeleri Sizden Bir İsteğim Daha Var . :) Serverimde Oyuncular,Vipler /Lapis Yazarak Kırdıkları Lapis Bloklara Bakmasını Istiyorum. Ancak Burasi Çok Kolay Bende Biliyorum :D Asil Konu 50,000 Lapis Bloğu Kırınca &4&lAltin Itemini Vermesini Ve Duyuru Vermesını Istiyorum. Yapmaya...
  9. Battincik

YARDIM SITEDEN VIP ALMA

Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Severime Bir Adet Site Yaptim Alan Adini Aldim Hersey Bitince .comlu alan adina gecicektim Ancak Ben Serverin Sitesinin Marketinden Vip Alırsam Oyunda Bana Vip Gelmiyor. Yapana Para Veremem Ancak Serverda Admin - Kurucu Verebilirim
  10. Battincik

[ISTEK] RÜTBE KUTUSU SKRİPTİ

Merhaba arkadaşlar, sizden bir isteğim var. Serverimde rütbe sistemi kullanıyorum ancak kit yerine oyuncu her rütbe atladığında vermesi için kutu skripti istiyorum. Kısaca Acemi rütbe atlayınca Oyuncu Kutusu ve para verilecek. Kutun içinden ne çıkacağını ben düzenleyebileceğim. Rütbeler Acemi...
  11. Battincik

[YARDIM]Minecraft 1.8 hatası

Arkadaslar minecraft premiumlu bir sekilde oyuna girmek istiyorum. Minecraft Launcheri açıp play tusuna basınca oyun acılır acılmaz donuyor ve kapanıp asagıdakı hatayı verıyor. Yardım Edin Lutfen Completely ignored arguments: [--nativeLauncherVersion, 301] [17:21:31] [Client thread/INFO]...
  12. Battincik

[YARDIM] White List mesajını düzenleme

KONU SİLİNEBİLİR
  13. Battincik

Fly Skripti

Merhaba arkadaşlar Ben siDen bir şey isteyeceğim ----- Serverimde adamların sadece arsalarda 100.000.00(100 K ) karşılığında fly almalarını istiyorum Yapabilirmisimiz? KOMUT : /flyal PARA : 100k Yardım edebilecek yokmu :(
  14. Battincik

Yardım Acil (Skript) tab ve score board

http://i.hizliresim.com/GRNGp7.png Arkadaşlar ben serverim için Yukarıdaki resimdeki tab ve scoreboard skript yada plugini atabilirmisiniz. Karşılık olarak -Serverimde ; Adı Soyadı Skype Mc adı ve npcsin -1 Aylık Vip Ayarlanması gereken yerleri ben ayarlarım Şimdiden çok teşekkür ederim. Skype ...
  15. Battincik

Sunucu Ip adresi

Merhaba arkadaşlar bu gün size bir sorum olacak. Hub server açtım ancak bunu ip sayısal 00.00.00.00 gibi ben bunu çoğu server da olduğu gibi play.XXXXX.net/mc.XXXXX.com/oyna.XXXXX.org gibi yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Alan Adı var. Şimdiden teşekkür ederim. NOT:Konuyu yanlış yere...
  16. Battincik

Skyblock Server Spawn

Merhaba Arkadaşlar serverim için skyblock server spawnı istiyorum Içinde olcaklar -market -bilgi -vip bilgi Yapana serverde mod verilecektir Ücretsiz minecraft site scripti veren varmı ? Skype : arsla-c
  17. Battincik

Siteden Vip-Eşya-Para Alma plugini

Merhabalar öncelikle konuyu yanlış yere açmış olabilirim çüknü bu konular ile fazla bilgim yok yetkililer doğru yere taşırsa sevinirim Yardım Arkadaşlar ben skyblock sw açtım şimdi bi yerden alan adı domain falan herşeyi aldım sitede açabiliyorum ben bu siteye nasıl market yapıcam adamlar nasıl...
  18. Battincik

Oyundan Vio Alma

Merhaba Arkadaşlar. Bungün sw açtım sw de kredi diye bir şey yaptım 64 tane obsidayan 1 tane plus 64 tane plusa 1 kredi olcak bunu yaptım köylü takas ile ama ben adamlar 5 krediye(kredi kağıt adını değiştridim)vip almalarını istiyprum MyCommads pluginiyle olurmu olursa komutu atarmısınız group...
  19. Battincik

Plug-in Paketi [YORUMLARDA BELİRTİN]

Herkese merhaba arkadaşlar ben Bahattin bu konuyu açmamın sebebi bir plug-in paketi yapmayı düşünüyorum(Hub:Faction,Skyblock,Eggwars,PvP,Survival,Minigames) Bazılarının Plug-inlerini hazırladım ancak daha bitmedi yaklaşık 2 senedir bu işle uğraşıyorum ve %60 bitti. Paketimin mükemmel olmasını...