Sunucu Ip adresi

Serverimde Hangi Oyunlar Olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    10

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bu gün size bir sorum olacak. Hub server açtım ancak bunu ip sayısal 00.00.00.00 gibi ben bunu çoğu server da olduğu gibi play.XXXXX.net/mc.XXXXX.com/oyna.XXXXX.org gibi yapmak istiyorum.
Bunu nasıl yapabilirim.
Alan Adı var.
Şimdiden teşekkür ederim.
NOT:Konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim. Doğru yere taşırsanız sevinirim.

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alan adın org, com veya net ile bitiyorsa domaini sunucuna yönlendirerek yapabilirsin.

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web Alanı dediğinize göre alan adını nitrado.net'ten almışsınız. Alan adları kısmına girin, alan adınıza basın. Aşağılarda yazı yeri çıkacak. 3 Yazı yeri olacak. Ortasında kini A (iPv4) gibi bir şey vardı onu seçiceksiniz, ilk kutucuğa play veya mc yazıcaksınız. En sağdaki yere ise yönlendirmek istediğiniz sunucunun sayısal IP adresini yazacaksınız. (NOT: Port veya : girmeyin.)

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
Web Alanı dediğinize göre alan adını nitrado.net'ten almışsınız. Alan adları kısmına girin, alan adınıza basın. Aşağılarda yazı yeri çıkacak. 3 Yazı yeri olacak. Ortasında kini A (iPv4) gibi bir şey vardı onu seçiceksiniz, ilk kutucuğa play veya mc yazıcaksınız. En sağdaki yere ise yönlendirmek istediğiniz sunucunun sayısal IP adresini yazacaksınız. (NOT: Port veya : girmeyin.)
Strato diye bir yerden aldım.

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
O zaman domain ayarları, nameserver düzenleme gibi bir yeri olmalı. Orayı bulup "DNS Yöneticisi", "DNS Yönlendirmesi" gibi bir şey olmalı. Oradan "A"'yı seçip yukarıda yazdıklarımı yapmalısın.
Kardeş müsaitsen bi deneyebilirmisin şehir dışındayım ADRES : abyeinc.com

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten o ayar 20 dakika - 72 saat arası oluyor. Geince denersin.