Arama sonuçlarınız

1. Bbatuhanxdm

İninal kart hakkında

Merhabalar uzatmadan konuya girmek istiyorum ve bu konuyu nerede açacağımı bulamadım. Bir ininal kartım var ve kartdaki numara arkadaşımın numarasına kayıtlı, numarayı kendi numaram olarak ayarladım fakat bir şey satın alırken kod hala arkadaşıma gidiyor nedir bu sorun?
  2. Bbatuhanxdm

Çekiliş Küçük bir Yılbaşı Çekilişi!

Tüm Forum Gamer üyelerine selamlar! Tam 2 hafta sonra yılbaşı geliyor olacak, yani 2019 yılına gireceğiz. İsterseniz bunu küçük bir çekilişle kutlayalım. :şapka: Çekilişte ne verilecek? - Küçük bir çekiliş dediğimiz için toplamda 4(DEĞİŞTİ= 6) Tane "Steam Random Key" verilecektir. Bunun gibi...
  3. Bbatuhanxdm

Geri dönmek güzel.

Cidden özlemişim buraları ne zamandır giremiyordum, ee nasılsınız bakalım ?
  4. Bbatuhanxdm

Harita Ekibi Kuracağım, Gir içeri.

Merhaba dostlar! Başlıktan da görmüş olduğunuz gibi Harita Ekibi kuracağım Bu harita ekibinde sadece Adventure,Korku v.b haritalar yapılacaktır. Texture Pack,Ses,Hikaye her şey tamamdır. Tek eksiğimiz bir Mimar Mimarlık konusunda kendisine güvenen varsa Discord : #1680 Discord veya Özelden...
  5. Bbatuhanxdm

İnstagram takipleşme formu

Merhabalar GamerTR üyeleri! Bu konumuz İnstagram Takipleşme formudur. Eğer İnstagramı olan varsa herkes alt tarafa İnstagram hesabını yazıp birbirimizi takip edebiliriz instagram: bathnxdmm
  6. Bbatuhanxdm

Texture Pack YARDIMI

Merhabalar dostlar! Bir kaç gündür harita yapmayı planlıyorum ekip kuracağım tek başıma yapmak zor olur bunun dışında ise Texture Pack yapıcam Fakat tek sıkıntım şu, Texture Pack'a nasıl ses indirmem gerekiyor bulamadım Youtube'da çok video var hepsini denedim ama hiç biri olmadı Yardımcı...
  7. Bbatuhanxdm

Kasa Plugin isteği

Merhabalar uzatmadan konuya geçelim Ben bir Kasa Plugini istiyorum Kasaya isim verme %1 şansla güzel item çıkma v.s bunun gibi bir plugin var mı ? Varsa önerebilir misiniz ?
  8. Bbatuhanxdm

Oyun karakteriyle kelime oyunu!

Hepinize Merhaba dostlar! Bugün kü Forum oyunumuz Oyun karakterinden kelime oyunu yapacağız Oyunumuz şöyle: Herkes bir oyunun ''Karakterini'' ve Oyunun adını yazıp son harfinden başka bir Karakter bulucak Ben başlıyorum ; Crysis 2 : Prophet
  9. Bbatuhanxdm

Minecraft Premıum alma Konusunda !

Beyler bayanlar Premıum alacagım 110 tl suanda Orjinal sitesinde key alacagımda Almalımıyım tam bilmiyorum Premıumda kısaca ne özellikler var neler yapabliyoruz anlatabilen varsa sevinirim Not: Cd keyi oyunfor'dan alacagım