Arama sonuçlarınız

1. YigitEG20

// P.K.Area Code Dedicated 300+ Oyunculu Sunucumuza Deneyimli Yetkililer Aranıyor ! \\

İsim:Yiğit Yaş:15 Tecrübeler(Daha önce pluginer olduğunuz sunucular): Eskiden birçok sunucuya plugin paketi yapmışlığım var ama şu an isimlerini hatırlamıyorum. Referanslar: Yok. Neden bizi tercih etmektesiniz?: Sunucunuzun ileride güzel yerlere varacağına inanıyorum. Neden sizi ekibimize...
  2. YigitEG20

Küçük Adamların Büyük Dövüşü!: Brawlhalla

Aramıza Hoşgeldin :)
  3. YigitEG20

Küçük Adamların Büyük Dövüşü!: Brawlhalla

Way be Sonunda Benim Oynadığım Oyunu Destekleyen Birileri Çıktı :)
  4. YigitEG20

Çek Skripti Sorunu

command /çek [<number>]: trigger: if arg 1 isn't set: message "&7Kullanmak için &c/çek <miktar>" stop if arg 1 is set: if player's balance is bigger than arg-1: message "&7%arg-1% miktarinda bir çek yazdiniz !" remove arg-1 from player's balance give 1 paper named...
  5. YigitEG20

AnkaSky | OpSkyBlock Sunucusu | 1.8X | +15 Rehber , +25 Mod Alımı | Kaçırma!

AnkaSky OpSkyBlock Tadını Birde Burda Yaşa.. Sunucu Özellikleri Hosting: Batihost RAM: 8GB Slot: 200 Lokasyon: Türkiye Sunucu İP: AnkaSky.batihost.com İletişim(Discord): EfeBey#5828 Discord Adresi: TIKLA Alımlar +15'te ! Spawn Parkur Zararsız Mob Zararlı Mob Market(Tam Yapılmadı)...
  6. YigitEG20

ORTAK ARIYORUM BATIHOST SUNUCUMA İÇERİ GEL!

Aylık Kaç TL istiyorsun?
  7. YigitEG20

Konrul's Nest Yetkili Alımları - Yalnızca Rehberlerimiz Eksik! :) +Builder

Yazım Hatanızı Düzeltirseniz Sevinirim :)
  8. YigitEG20

Konrul's Nest Yetkili Alımları - Yalnızca Rehberlerimiz Eksik! :) +Builder

*İsim: Yiğit Soyisim: *Yaş: 15 *Tecrübe: Çoğunlukla komutlar ve kodlamaya yönelik birisiyim. Ama hayla acemiyim skript yazmakta herzaman kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Onun dışında çoğu pluginin komutlarına hakimim. *Neden siz?: Sizin sunucunuza katkıda bulunacağıma inanıyorum. ve daima sizin...
  9. YigitEG20

Scream | Build Team

Build Team Topluyorsan yanlış yerdesin. Klanlar
  10. YigitEG20

AnkaSky | Yetkililerini Arıyor...!

:[ Admin Alımı ]: Ad :Yiğit Soyad(Zorunlu Değildir) :G**** Yaş :14 Discord :YigitHD20 / 14#1039 Mic. Varmı:Var Bilgin(% Olarak Verirseniz Kabul Etmiyorum):WE , WG Ve Pluginden Plugine Değişen bilgim Aynı Zamanda Yarı Skripterim. Neden Biz :Bu Serveri Geliştireceğimi Düşünüyorum Neden Siz...
  11. YigitEG20

FACTİON SERVER İÇİN BUİLDER ARIYANLAR DOĞRU YERDESİNİZ

Yanlış Yerde Konunu Açmışsın.
  12. YigitEG20

FEARLESSCRAFT | 1.8 -1.12 | SKYBLOCK SERVER | YETKİLİ KADRO KURULUMU

*Ad: Yiğit *Soyad: G***** **Yaş: 14 *Skype adresiniz: yok, discord : ![☢⧸⧸ ★YigitG★] / 14#1039 Mikrofonunuz var mı: Evet Oyun içi isminiz: iTheDarkness *Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz: 3,4 Yıldır *Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz: Hiç Girmedim *Sunucuyu nasıl buluyorsunuz: Sunucunun İsmini...
  13. YigitEG20

HALA PLUGİNER BULAMADIK...

FORM; AD: Yigit SOYAD: G***** YAŞ: 14 ÇALIŞTIĞIN SUNUCULAR: Birçok Var şu an Hepsini Sayamam, DİSCORD: ![☢ツ ★YigitG★]#1039 BİLGİN: %86 (Her Plugini Bileceğim Diye bir şey yok!) JAVA DİLİ BİLİYOR MUSUN?: Azçok Biliyorum. TÜRKÇE SEVİYEN?: Noktalama İşaretlerine Kadar Kullanırım. YENİ BİR OYUN...
  14. YigitEG20

lSucukluNW Alımlar Başladıl lTarih 9 Haziran!l lGel Ve Aramıza Katıll

Form; İsminiz: Yigit Soyisminiz: G**** Yaşınız[+12]: 14 İletişim Adresiniz: Discord : ![☢ツ ★YigitG★]#1039 Hangi Yetkili Olmak İstiyorsunuz: Admin Neden Sizi Seçelim: Birçok serverde yetkili oldum ve bu serveride güzel yerlere getireceğimi inanıyorum Sunucumuza Ne Katıcaksınız: Oyuncular Arası...
  15. YigitEG20

LiteNW | Yetkili Alımları [Yeniden] - HOSTİNG SERVER

Uzatmayınız Alınmadınız.
  16. YigitEG20

Deneneceksiniz Discordumuza geliniz.
  17. YigitEG20

Merhabalar Forum.Gamer Sakinleri İlk Olarak Selamlar Efenim , Yakın Zamanda Bir Sunucu Açacağız Ve Bize Yardım Edecek Bir Ekip Arıyoruz. Ekipten Biride Sen Ol! Sunucu İsmi : LiteNW Sunucu Tarzı : OpSkyBlock Sunucu Hosting : Batihost veya Rabisu Sunucu RAM : 3 GB Lokasyon : Türkiye Dipnot...
  18. YigitEG20

Discord Adresimize Geliniz. /jpeeajk 1525803658 Konu Güncel+ 1525808220 Konu Güncellenmiştir ! Konu Güncellenmiştir ! Konu Güncellenmiştir ! Konu Güncellenmiştir ! Konu Güncellenmiştir !