Arama sonuçlarınız

1. ZodyakCraft

Citizens Plugini TabList Hatası

Arkadaşlar NPC'ler için kullandığım Citizens plugininde tab listesinde hata yaşıyorum. NPC'lerin yanına yaklaşınca adları tabda çıkmaya başlıyor. Uzun süre kalmasada sürekli gidip geliyor ve rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkıyor. Bunun çözümünü bilip yardımcı olabilecek birisi var mı?
  2. ZodyakCraft

Factions Plugini Para Hatası

Arkadaşlar Factions1.6.9.5-U0.1.19-RC2 kullanıyorum massive core eklentisi yok. Oyunda /f money komutlarını kullanınca kırmızı bir yazıyla Faction economy features are disabled on this server diyor. MassiveCore ve faction pluginin son sürümlerini indirincede internetten 1.8 uyumlu demesine...
  3. ZodyakCraft

Vote Sistemi Yardım

Arkadaşlar minecraft-mp vote sistemine sunucumu bağlamak istiyorum insanlar vote attığında ödül kazansın istiyorum sistem hazır ama bağlayamıyorum ödül veren NPC falan hazır kurulumda bana yardımcı olabilicek varmı acaba?
  4. ZodyakCraft

Süreli Rütbe Plugini

Arkadaşlar elinde rank atlamak için sadece para değilde sürede gerektiren bir plugin bulunduran biri varmı acaba yada bu tarz bir sistem içeren bir plugin önerebilecek varmı?
  5. ZodyakCraft

Paralı Mimar Alımı

Arkadaşlar serverda yapılması gereken fazla bir şey kalmadı buradan çok detay yazmayacağım mimar ekibimizle anlaşmazlık yaşadık yeni mimarlar arıyorum fiyatı konuşuruz. Aşşağıya herhangi yaş isim ve örnek çalışma gibi bilgiler yerine sadece discord adresinizi yazarsanız sevinirim iyi günler iyi...
  6. ZodyakCraft

DeathMessage Türkçe

Merhaba arkadaşlar, sabahtan beri ölüm mesajı plugini yada skripti arıyorum. Yabancı ve yerli kaynak tüm sitelere baktım aradığım şeyi bulamadım. Klasik DeathMessage plugini serverım 1.8.8 spigot olduğu için çalışmıyo. Diğer pluginler ve skriptlerde işe yaramadı. Elinizde 1.8.8 spigot'la uyumlu...
  7. ZodyakCraft

ZodyakCraft / 1.8.X / Son Alım / Pluginer / Çok İddaalı

Arkadaşlar çok fazla detaya girmeyeceğim server hakkında. Şöyle söylemek gerekirse map için çalıştığımız bir builder takımı var ve mapler inanılmaz derece güzel bir şekilde hazırlandı. Plugin içinde birkaç arkadaşla çalışıyoduk fakat bazı anlaşmazlıklar yaşandı ve şu an pluginer açığımız var...
  8. ZodyakCraft

ZodyakCraft / 1.8.X / Son Alım / Pluginer / Çok İddaalı

Arkadaşlar çok fazla detaya girmeyeceğim server hakkında. Şöyle söylemek gerekirse map için çalıştığımız bir builder takımı var ve mapler inanılmaz derece güzel bir şekilde hazırlandı. Plugin içinde birkaç arkadaşla çalışıyoduk fakat bazı anlaşmazlıklar yaşandı ve şu an pluginer açığımız var...
  9. ZodyakCraft

ZODYAKCRAFT ACİL PLUGİNERİNİ ARIYOR

Arkadaşlar konuyu yazamayacağım bile şu an elim ayağım titriyo sinirden kafayı yicem. Normalde tüm plugin skript herşeyden çok iyi anlarım serverda herşeyi yaptık ekiple fakat gel gelelim essentials plugininde kitleri ayarlarken sürekli bir hata yaşıyoruz. Essentialsdan anlayan bir arkadaş lazım...
  10. ZodyakCraft

Market ve Server Piyasası

Evet arkadaşlar bende farkındayım biraz alışılmadık bir konu başlığı fakat bir faction serverında ekonomi gerçekten hayati önem taşıyor. Serverın mapi olsun plugin ve skriptleri olsun her şey neredeyse hazır. Sadece bir-iki küçük dokunuş kaldı ve buda serverın marketi, enchli elma fiyatı, lapis...
  11. ZodyakCraft

ZodyakCraft Factions Sunucusu, Herkese Rakip Olmaya Geliyoruz!

Biz 20.06.2018 tarihinde kurulmuş bir ekibiz, fakat bizi hemen yeni, klasik factions sunucularından biri olarak algılamayın, inanın beğeneceksiniz! Genellikle Sorulan Sorular; Sunucunuzu diğer sunuculardan ayıran şey nedir?, Sunucumuzu diğer sunuculardan ayıran şey zodyak burçlarına göre...
  12. ZodyakCraft

ZodyakCraft Mimar/Pluginer/Discord Yetkililerini Arıyor

> Sunucu Bilgileri ZodyakCraft sunucumuz 100 kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 8GB RAM bulunmakta... Arkadaşlar bundan önce gerek uzun süreli, bazen kısa süreli çeşitli oyunlarda (CS:GO,Minecraft,Mount And Blade vb.) Birsürü server açtık. Uzun...