• rabisu

Reklam

Süreli Rütbe Plugini

ZodyakCraft

Ağaç Yumruklayıcı
Arkadaşlar elinde rank atlamak için sadece para değilde sürede gerektiren bir plugin bulunduran biri varmı acaba yada bu tarz bir sistem içeren bir plugin önerebilecek varmı?

LordOfDeath_

Play.BozKurtNW.Org
Süper Üye
Ruh Hali
demek istediğin şey süreli vip olayı gibi bişeymi ama vip yerine rütbe doğru anladım dimi ?

ZodyakCraft

Ağaç Yumruklayıcı
demek istediğin şey süreli vip olayı gibi bişeymi ama vip yerine rütbe doğru anladım dimi ?
Mesela adam rütbe atlarken 20k gerekiyor ya normalde yada 30k gereken para neyse. Benim istediğim her rütbe için atlamak için ayarlanabilir süreler mesela adam oyuncu dan acemi rütbesine geçicek 20k + oyunda 1 saat geçirilmiş süre istemesini istiyorum eğer adamın 59 dakikası varsa oyunda rütbe atlayamasın yani.

swaliebravemc

Zombi Katili
Mesela adam rütbe atlarken 20k gerekiyor ya normalde yada 30k gereken para neyse. Benim istediğim her rütbe için atlamak için ayarlanabilir süreler mesela adam oyuncu dan acemi rütbesine geçicek 20k + oyunda 1 saat geçirilmiş süre istemesini istiyorum eğer adamın 59 dakikası varsa oyunda rütbe atlayamasın yani.
Süreliyi ve paralıyı anladım fakat ikisini birden yapıp sana vericek birisi çıkarmı bilemem