Arama sonuçlarınız

1. OguzhanTRO

[1.19.3 Java/Bedrock] Tam Kadro Yetkili Alımları, detaylar için içeri

Sunucu yeni acildi, claimsiz survival. discord serveri ile beraber sunucumuza katilmak isterseniz: NightMCO.ploudos.me | 1.19.3 | Yarı OP Survival | Özel Kılıçlar, güçler vb. | Market Sistemi Claim plugini haric tüm survival özelliklerine sahiptir. Sürüm: Java: 1.19.3 Bedrock: 1.19.51...
  2. OguzhanTRO

(1.8 Skript) Dünyaya özel sohbet açma kapama?

B dünyasındaki bir admin sohbeti kapatırsa A dünyasında devam etsin, bu tarz bir skript (mümkünse) istiyorum. Varsa bildiğiniz plugin, yazarsanız sevinirim. (Tatava yapcaklar ikilesin)
  3. OguzhanTRO

zLoversMC.aternos.me | HUB Sunucu 1.8.9 | Yetkili Aranır Detaylar İçin İçeri Giriniz

Merhaba ! Aternotan Hub Sunucu Ayarlıyorum Ve her şey Çok Güzel :D tabi çoğunuz aternostan hub mu olur falan diyebilirsiniz fakat bence olur , neyse Sunucuma Acil Yetkili Arıyorum : 2x Yardımcı (DC ŞART)(Admin Yetkileri) 2x Moderatör (DC ŞART)(Ban - Mute - Teleport - Enchant Yetkileri - Ve Daha...
  4. OguzhanTRO

Play.WinCraftNW.Tk | OPSkyBlock | 1.8 - 1.8.9 | Spawnerler , Kasalar , Edit Ve Dahası !

Oynayabileceğiniz En İyi OPSkyBlock Sunucusu , Hemen Katıl ...
  5. OguzhanTRO

TaksimHUB.aternos.me | Aternosun HUB Serveri | Tüm Minigameler Var

Merhraba Arkadaşlar TaksimHUB.aternos.me IP li sunucumuz yarın saat 11:00 - 12:00 Arası Açılacaktır . Sunucumuzda VIP Cekilisi Olacaktır (Normal Fiyatı 3-12 Lira) Sunucumuzun Çok Özelliği Vardır . En iyisi benim skriptli lag korumam . 35 plugin olmasına rağmen cok sağlam bir server, skywars ...
  6. OguzhanTRO

TaksimHUB.Aternos.Me | 1.8 - 1.8.9 | Aternos'un HUB Serveri | Yarın 11:00'da Gelin Eğlenelim

Merhaba , Ben Serverin Kurucusu Oguzhan . Sunucumuz 7Minigame'ye Sahiptir. Bunlar SkyWars , SkyPvP , SkyBlock , Survival , Creative,ArenaPvP Ve Bugün Bedwars Eklenildi. Sunucumuz EggWars Ve Gemi Savaşları Minigamesi Üzerinde Çalışıyor . Kadromuz : Kurucular : ItzOver Yöneticiler...
  7. OguzhanTRO

Arkadaşlar Multiverse-Inventories'i Kullanamıyorum Yardım

Şimdi Multiverse-Inventories Ben Beceremedim dünyaa değişince aynı itemler kalıyor bir yardım edin
  8. OguzhanTRO

NightMCA.aternos.me | Aternos'un En İyi HUB'u | Lagsız | 1.8 | Alımlar Başladı |

Alımlar Başladı !! 1.8 NightMCA.aternos.me YT - MOD - YONETICI - REHBER - VIP LER - PLUGINER
  9. OguzhanTRO

NightMCA | Aternos'un En İyi HUB Serveri | NightMCA.aternos.me | 1.8 |

Hoşgeldiniz Forumumuza ! NightMCA Aternos'un En İyi HUB Sunucusuna Hepinizi Davet Ediyoruz !!! Birkaç Görüntü : Ve Dahası .. Sunucu Bilgilerimiz :: SUNUCU : HUB SÜRÜM : 1.8 ALIMLAR : BAŞLADI IP : NightMCA.aternos.me
  10. OguzhanTRO

Minecraft Sunucuma ScoreBoard Skripti

Her Plugini Denedim Ama Dünyalar Arası Değişmiyor ... Bana Dünyalar Arası Değişen ScoreBoard Lazım , Usta Skriptciler Göreyim Sizi
  11. OguzhanTRO

✷ NightMCA.aternos.me ✷ En Iyi HUB Sunucu ✷ Alımlar Başladı ✷ Bilgi İçin İçeri Gir ✷

NightMCA.aternos.me / Aternos'un En İyi TURK HUB Sunucusu Alımlarına Başladı !!! / HUB Olduğumuza İnanmıyorsanız ::: -------------------------------- IP : NightMCA.aternos.me Sürüm : 1.8 - 1.8.9 Minigameler : SkyPvP - EggWars - Creative Alımlar : Aktif Alımlar : VIP - Moderator -...
  12. OguzhanTRO

Minecraft HUB Sunucumuma EggWars Generator Skripti Lazım

Arkadaşlar Bir Sunucu Kurdum Ve içinde skypvp creative falan var eggwars jeneratoru için bir skript istiyorum Plugin Değil . Yapabilecek Varmı ? Yorumlarınızı Beklerim
  13. OguzhanTRO

İstek Oyuncular Farklı Dünyadaki Yazışmaları Görmesinler

Merhaba Arkadaşlar Ama bi Sorun var oyuncular farklı dünydaki yazışmaları görüyor bunu "pluginsiz" bir şekilde yapmam mümkünmü ???
  14. OguzhanTRO

Arkadaşlar Bana Oyuncular Dünya Değiştiğinde Envanterini Silicek Plugin Veya Skript Lazım .

Arkadaşlar Aternos Sunucumu HUB Yapmaya karar verdim fakat şöyle bi sıkıntı var , oyuncular dünya değiştirdiğinde eşyalar aynı kalcak , Dünya Değiştiğinde Envanterlerini Silen Plugin Veya Skript Varmı Sadece Aynı Dünyada Silinmesin Bide Farklı Dünyadaki Konuşmalar engellenebilirmi ??
  15. OguzhanTRO

NightMCA.aternos.me | En Güzel AFaction | Alımlar Başladı | 1.8 - 1.8.9 | Pluginer , Mod , Rehber , VIP , Reklamcı , Forumcu

Alımlarımız Başlamıştır : NightMCA.aternos.me Alımlar : Pluginer , Mod , Rehber , VIP , Reklamcı , Forumcu Ve Builder Kurucu OguzhanTRO , FahadXD , Alpha4 Falan Filan Öle Gibi Adı va işte Xd Admin FiratAlsancak Devamı yok 1 Mod 2 Rehber 2 Reklamcı 2 Youtuber 1 Pluginer 2 Forumcu
  16. OguzhanTRO

NightMCA.aternos.me / Faction Olduk / Alimlar Basladi / MOD / BUILDER / VIP / REHBER /

Merhaba Arkadaslar , Uzun Zaman Önce NightMCA HUB'du . Bazı Sorunlarla Karşılaşınca Sunucuyu Tekrar Kurduk Ve Faction Olduk . Görüntülerimiz : Ve Dahası NightMCA.aternos.me de Aktif Sistemler: Kasa Ve Anahtar Otosat Lapis Parçası -/alımlar menülü warp menülü event menülü kit Sunucu...
  17. OguzhanTRO

NightMCA.aternos.me | HUB Sunucu | Alım Var | Youtuber , VIP , MODERATOR , REHBER |

Hepinize Merhaba Arkadaşlar , NightMCA Alımlarına Başladı , HUB Sunucumuzda Yetkili Olmak İçin Minecraftı Aç Ve Sunucumuza Gir : BİR KAÇ FOTOĞRAF Ve Dahası Sunucu : HUB IP : NightMCA.aternos.me Alımlar : Başladı , Moderator , Youtuber , VIP , Rehber...
  18. OguzhanTRO

| NightMCA.aternos.me | 1.8-1.8.9 | HUB Sunucu | Youtuber , Builder , Moderator Alımı Var |

NightMCA.aternos.me , Aternos'un En İyi HUB Sunucusu , Alımlarımız Başlamıştır - 12:50 de Acılacaktır , Sunucumuzdan Bir Kaç Fotoğraf : Sunucu Simgesi Lobimiz Sunucumuzun HUB Ve WARP Listesi Marketimiz EggWARS | Renk Adaları Küçük SkyBlock Spawnımız :D WARP'lardan Lapis...
  19. OguzhanTRO

Minecraft | En Gelişmiş ATERNOS Sunucu | NightMCA.aternos.me

Hepimiz Hep Yeni Minecraft Serverlerini Severiz . Bazen ATERNOS Gibi Basit Server Kurma Siteleri Size Kötü Gelebilir.Ama Bu Cidden Her Aternosdan Gelişik Bazı Fotolar \---------- NightMCA.aternos.me ----------/...