Arama sonuçlarınız

1. P

Minecraft - Serverimize ortak aranıyor - içeri ----

en fazla 60 verr daha vermem
  2. P

Minecraft - Serverimize ortak aranıyor - içeri ----

Merhaba arkadaslar Serverimize ortak aranıyor HER AY 30 TL ÖDİCEK GÜVENİLİRBİR Gerekenler : Yaşı 16 olcak Güvenilir olcaktır FORM...
  3. P

ALIM VAR PARALI SUNUCU

yalannn
  4. P

play.IvanosMC.com Yetkililerini arıyor !

Ad, Soyad: Ayberk Taş Yaş: 14 Kendiniz Hakkında Kısa bilgi: birçok sunucuda yetkili oldum Olmak istediğim Yetki: admin yada moderator Kaç Saat Onlineyim?: 5-6 saat Tecrübeleriniz: baya iyi Neden IvanosMC?: çunku sizi ilerilere tasımak içindir. Neden beni yetkili almanızı istiyorum?: size fazla...
  5. P

Builder ve Rehber Alımı

AD : Ayberk SOYAD : [Soylemek istemiyorum.] KomutBilgin : baya fazla nedenbiz : çunku sunucunuzu ilerilere taşımak için nedensen : Çünkü yardım etmek için ben Yaş : 14 Olucak Görev Admin Kaç yıl Tecrüben var 4
  6. P

MangaNW Hub Server Alımları

Herkeze Bol Şans dilerim :)
  7. P

MangaNW Hub Server Alımları

Adınız: Ayberk Oyun adınız: Yahoozle Yaşınız : 14 Kaç yıldır oynuyorsunuz: 5 Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz: Faction Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım): Moderator olmak istiyorum. Bu kadar yeter discord adresimden bana mesaj atın ya da...
  8. P

Konu kapandı

boyle server yok
  9. P

ScreamNW | Her TÜRLÜ ALIM

op ver isimim : IceMaster
  10. P

ORTAK ARANIR ( BENDE 18 TL VAR)

admin olabilirmiyim bende :????
  11. P

CraftPixel | Sunucu Alımları

kodunu yazman gerek
  12. P

-->---School Games Minecraft Server Açıldı ve Şu anda açık ve Yetkili Kadrosunu Diziyor!!!---<--

Ad : Ayberk Soyad : soylimicemm Plugin bilgisi : çok iyi biliyom %98 flan Çalıştığın Serverler : anotheretwork monsterTc EmekCraft HeroCraft ForceNW monocraft gencocraft fln Kaç saat online kalabilirsin : 5- 6 saat İfaden (samimi ciddi ) Neden biz : Çunku Sunucunusa ilerilere tasımak içindir...
  13. P

StarTurkTR >> Alımda

sa oyuna gl ismim :yahoozle