MangaNW Hub Server Alımları

baki2332

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar,hala geliştirdiğimiz sunucumuzun alımlarını yapmak istedim.Server eskiden olduğundan yenilemek gerekti bu yüzden açılana kadar alımları yapmak istedim.
Bu başvuru formunu ister burdan ister discord adresimizden doldurun.Discord adresimiz https://**********/sKKjURK benim discordum CoPeR#2175 ekleyip burdanda mesaj atabilirsiniz.
Alımlarımız factionda 2 rehber 1 mod skyblock 2 rehber 1 mod creative 1 rehber survival 1 rehber 1 mod builderlar ise genel yani her serverde olucak 3 tane admin alımlarımız düşünüyorum ama yaşı 18den büyük mikrofonlu birisini alıcam
ALDEMIR_1.png

Adınız:
Oyun adınız:
Yaşınız(minimum 13):
Kaç yıldır oynuyorsunuz:
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz(serverlerimiz faction skyblock survival creative):
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım):
Buildersanız yaptığınız yapılar:
Bu kadar yeter discord adresimden bana mesaj atın ya da discord adresimize gelin eğer kullanmıyorsanız malesef alamam yorumlardanda doldurabilirsiniz.
Bekliyorum

OmgEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız:Mehmet Efe
Oyun adınız: Kriper697
Yaşınız(minimum 13): 14
Kaç yıldır oynuyorsunuz: 4
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz(serverlerimiz faction skyblock survival creative):Survival
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım):Moderator

baki2332

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız:Mehmet Efe
Oyun adınız: Kriper697
Yaşınız(minimum 13): 14
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz(serverlerimiz faction skyblock survival creative):Survival
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım):Moderator
Discorda gelebilir misin veya bana mesaj at CoPeR#2175 diye aratarak bulabilirsin

EndLess975

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Ömer
Oyun adınız: EndLess975
Yaşınız(minimum 13): 15
Kaç yıldır oynuyorsunuz: Oyunu 4.5 yıldır oynuyorum
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz(serverlerimiz faction skyblock survival creative): Skyblock
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım): Moderatör

pikacuTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız: Yigit
Oyun adınız: pikacuhu_boy
Yaşınız(minimum 13): 16
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz(serverlerimiz faction skyblock survival creative): skyblock
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım): Modaretor
Buildersanız yaptığınız yaptıgınız yapılar.

Pandadam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Ayberk
Oyun adınız: Yahoozle
Yaşınız : 14
Kaç yıldır oynuyorsunuz: 5
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz: Faction
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım): Moderator olmak istiyorum.

Bu kadar yeter discord adresimden bana mesaj atın ya da discord adresimize gelin eğer kullanmıyorsanız malesef alamam yorumlardanda doldurabilirsiniz.
Bekliyorum

baki2332

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler hepiniz CoPeR#2175 bu discord adresine mesaj atın kim olduğunuzu belirtin manganw.mastergamer.network server ipmiz değişecek şu an domain almadık merak etmeyin bekliyorum

baki2332

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız: Yigit
Oyun adınız: pikacuhu_boy
Yaşınız(minimum 13): 16
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz(serverlerimiz faction skyblock survival creative): skyblock
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım): Modaretor
Buildersanız yaptığınız yaptıgınız yapılar.
Discord adresini atabilir misin yada direk bana mesaj at CoPeR#2175

xCHWTx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nice

Son düzenleme:

BlackMin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mehmet Kaplan
Oyun adınız: BlackMin
Yaşınız(minimum 13): 15
Kaç yıldır oynuyorsunuz: 5
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz(serverlerimiz faction skyblock survival creative):HEPSİ
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım):Builder

Unntarned

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız:Ali
Oyun adınız:UnntarneD
Yaşınız(minimum 13):16
Kaç yıldır oynuyorsunuz:4
Hangi serverde yetkili olmak istiyorsunuz(serverlerimiz faction skyblock survival creative):Creative
Hangi yetki(Admin olmak için yaşınızın 18den büyük mikrofonlu olmanız lazım): Moderator