Arama sonuçlarınız

1. A

SPARTA NETWORK Yenilikçi,Güncel,Eğlenceli Tekrardan Dönüyoruz Buyrun İçeri!

veya sunucudaki yetkililer oyunculara foruma kayıt olup olumlu yorumlar yazmasını istemiştir hemen öyle düşünmeyelim hocam.
  2. A

MINEPRIME™ | Yetkili Alımları Başlamıştır! - Hemen Başvur!

Rehber Başvuru Formu: Adınız: Ayberk Talha Soyadınız: Özenir Yaşınız: 13 Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz?: 5 senedir oynuyorum. Daha önce rehberlik yaptınız mı?: Evet 10'u Geçmiştir. İmla kurallarına uyar mısınız?: tabii ki Uyuyorum. Neden rehber olmak istiyorsun?: Sunucuda Oynamaktan Zevk...
  3. A

Altın Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

inanıyorum ki sunucuyu açtığında destekçiler çok olur reis inşallah güzel bir sunucu açabilecek para bulabilirsin bu arada sunucu açarsan destekçide oluruz hiç sıkıntı yapma :)
  4. A

Forum Oyunu Kesik Kelime Bulmaca #2

kozmopolit ??
  5. A

Altın [ 1.12.2 ] VISION SURVIVAL | play.visionminecraft.com | 400'DEN FAZLA BIOME | 3D Hayvanlar, Mobilyalar ve Kılıçlar | Discord

Hocam merhabalar sunucu başarılı bir sunucu büyük bir emek var fakat daha demin sunucuya girdim bi *mute* konusu döndü sonra adamın biri allahsız dediği için 2 saat mute yediğini söyledi kurucu ise kendisi attırdığını söyledi sonra adam rehbere biraz sataştı bunun üzerine arkadaşa 15 dakika mute...
  6. A

Konu kapatilabilir

10 spawner mı ? ultraopskyblock diyelim :)
  7. A

RulionCraft 1.11.2 Hard Survival Sunucusu////XpSaklama-KöylüTakas-KiralamaSistemi-Eventler {Ox,MadenEventi,Saklanbaç,Çekiliş}Vb. AKTİF!!!<--

Bir ara oynadığım modern survival sunucusuna benziyor , kiralamasistemi derken sunucuda şehir gibi bir yere gidip ev falan mı alabiliyoruz ??
  8. A

HaskMC.batihost.com - 1.8/1.12.x - Mekanik VIP Sistemleri - Barmen - +15 Köylü Takas - GUI Market -

Pluginler çok dikkat çekici değil genellikle bilinen pluginler , konu düzenini birkaç siteden bile yapsanız daha iyi olurdu , builder fena değil 10/4
  9. A

Rocket League: Rocket Pass

Konu ayrıntılı bir şekilde yazılmış , rocket league oynayan / oynayacak kişilerin dikkatini çeken faydalı bir konu olmuş.
  10. A

Mc.MineTurkNW.org | 1.8.X | OP Factions | Hile SERBEST! | Farklılıklara göz yumma, aramıza katıl! | Kalitenin Adresi! | Sanal Market | 8 GB RAM

sunucuda kişiye özel bir açık buldum ve banlandım saçma bir neden dolayısıyla eski adminler kurucular nerde ?
  11. A

Konu kapatilabilir

Konu tasarımı güzel , pluginler ve haritayıda beğendim Başarılar...
  12. A

Sunucu Kapatıldı

aslında sunucuyu pluginsiz yaptıysanız 1.13 yapıp daha çok kitle kasabilirsiniz.İyi Forumlar...
  13. A

<<- BatiNW ->> OpSkyblock |Edit| |Rütbe| |Kutu| |KoyluTakas| |Oyunlar| |Adakit| |Günlük Kit| |Düzenli Event| -ALIMLAR AKTİF!

Konu Tasarımınız Beğendim Açıkçası , Diğer Sunuculardan Özgün Olarak Yeni Bir Plugin Ekleyebilirsiniz.Başarılar...
  14. A

Megaturk.batihos.com OP Skyblock Madenci İtem Spawnerlar ve fazlası

Server Acemi Yapımı Gibi Gözüküyor.Konu Tasarımı Kötü,Serverde Hiç Uğraşılmamış Gibi Gözüküyor.Başarılar...
  15. A

Sunucu Kapatıldı

Serverinizin pluginlerini beğendim ortam güzel fakat serverde cidden boş insanlar var rehber zaten hızlı yazı yazmak için bir yerlerini yırtıyor kusura bakmayn ama rehber önce ben soru sordum diye hemen cevap vermeye çalışıyor hızlı yazıyor benden hızlısı mezarda diyor ama sorumu yanlış...
  16. A

* WarningCraft * Geri Döndü ★ Play.WarningCraft.com ★ > Adakit | ItemSpawner | VIPWorldEdit | Ada Sınır | DEV Bakım Bitti (GÜNCEL+)

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler , güzel bir fikirmiş fakat bu serveri pay2win yapıyor çok fazla insandan bu yüzden linç veya konu baltalaması yiyebilirsiniz İyi Forumlar...
  17. A

LoniaNetwork <> Beleş VIP Tekrardan Aktif <> 20:00 Devvvvvvvv Telafiiiii Eventtiiiiii <> GünlükÖdül <> /istek <> /market <> /Kasa <>

hocam oyunda yazdım ama cevap vermediler sunucunuzun web sitesi varmı varsa linkini verebilirmisiniz ? İyi Forumlar...
  18. A

- | HappyNetwork | Event Sistemi | Daha Bircok Sistem ! | Sürüm 1.8.x | -

Haklısın Bu Konuda OPSkyblock oynayan biri olsamda bir süre sonra sıkıyor ve dediğin gibi sadece afk kalarak oynuyorsun...