Arama sonuçlarınız

1. Yarar5509

Yardım Klavye Sesi Kendi sesimden fazla çıkıyor

Merhaba kulaklık takıp discordda konuşmaya giriyorum. benim sesimden fazla klavye sesi gidiyor karşı tarafa. Yardımcı olacak olanlar discord: AlpTurko#8380
  2. Yarar5509

Yardım too many packets

Merhaba! Gamemode 1 yapıyorum sonra envanteri açtığım anda oyundan atıp 'Too many Packets' hatasını veriyo. Acil Yardım!!
  3. Yarar5509

Yardım authme backend sorunu

Merhaba Authme backend kısmını mysql yapıyorum ve sunucu bozuluyor (kapanıyor ve sürekli aynı işlem devam ediyor). bunun bi çözümü var mı??
  4. Yarar5509

Yardım ShopGui+ sell all ayarlama

Merhaba! shopgui+ plugini kurdum. essentials plugininden eşyaların fiyatını ayarlıyorum(sell all komutu için). Lakin shopgui+ plugini ile işlem gerçekleşiyo yani ayarladığım değer olmuyor! çözümü nedir?
  5. Yarar5509

Yardım Skript Hata

Aşşağıda belittiğim gibi bir hata alıyorum bunun çözümünü bilen yardım edebilir mi acaba?? (ektedir)
  6. Yarar5509

Yardım Authme şifre hatırlama

Merbaha arkadaşlar! Ben sunucuya girdiğimde şifremi girdiğimde x bir zman sonra tekrar giriş yaptığımda şifre gerekmeden girmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim??
  7. Yarar5509

Yardım Sand düşmüyor

Herkese Selam! Sorunum şudur kum koyuyorum ama yere düşmüyo. Ekran Görüntüleri aşşağıda mevcuttur. Bu hata sadece belirli bir alanda oluyor. altını kırmayı falan denedim olmuyo maalesef. Acil Yanıt bekliyorum arkadaşlar !!
  8. Yarar5509

İstek Sanal Market??

Merhaba. OPSkyblock Server için sanal market lazım nerden bulabilirim amatörce olmasın internete tek sayfalılar falan var bulamadım?? İyi Forumlar!
  9. Yarar5509

Yardım Paranın yanına t ve m ekleme

Titlemanager plugini ile oluşan tabloda para 1 milyon olunca 1m falan yazmasını nasıl yapabilirim. şu an yanına 0 ları koyuyor. Yardım Edebilirseniz Sevinirim. İyi Forumlar!
  10. Yarar5509

Yardım Citizens plugini sorunu

Npc yi ekliyorum lakin /npc cmdadd veya /npc addcmd vb. komudu yok . is go warp gibi komutları eklicem ama komut ekleme komudu yok? Çözümü veya alternetif bir şey var mı?
  11. Yarar5509

Yardım Minecraft tam ekran sorunu

Merhaba arkadaşlar! Monster abra a5 notebookda minecraft indirdim tam ekrana alınca ekran sağa kayıyor sıkıntı nedir acaba? İyi forumlar!
  12. Yarar5509

Yardım Sunucumu hacklenmekten nasıl korurum??

Merhaba arkadaşlar,batihosttan bir server alacağım bu serverin hacklenmesini nasıl engelleyebilirim. Bunun için plugin, skript veya bi yöntem varsa yazarsanız çok mutlu olurum. İyi Forumlar!
  13. Yarar5509

Bukkit mi? Spigot mu?

Merhaba,opskyblock server açmak istiyorum. Sizce bukkit mi spigot mu kurmalıyım? Neden? İyi forumlar. (Serveri batihosttan alacağım)
  14. Yarar5509

??

??
  15. Yarar5509

Konu kapatamıyorum??

konu nasıl kapatırım?
  16. Yarar5509

Yeni server açtım.İlk 5 vip alana alım var.Vipler %50 indirimli =>nirvanasky.aternos.me

Serverimi Açtım OPSkyblock Serveri ilk 5 vip alanlara alım vardır. İlk alana Moderetörlük geri kalanlara Rehberlik Server Adı:Nirvanas SkyBlock Server İP:nirvanasky.aternos.me NOT:Aternos olduğuna bakmayın efsane server oldu.
  17. Yarar5509

Yeni server açtım.İlk 5 vip alana alım var.Vipler %50 indirimli =>nirvanasky.aternos.me

Serverimi Açtım OPSkyblock Serveri ilk 5 vip alanlara alım vardır. İlk alana Moderetörlük geri kalanlara Rehberlik Server Adı:Nirvanas SkyBlock Server İP:nirvanasky.aternos.me NOT:Aternos olduğuna bakmayın efsane server oldu.