Yardım Sunucumu hacklenmekten nasıl korurum??

Yarar5509

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Merhaba arkadaşlar,batihosttan bir server alacağım bu serverin hacklenmesini nasıl engelleyebilirim. Bunun için plugin, skript veya bi yöntem varsa yazarsanız çok mutlu olurum. İyi Forumlar!

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Discord2FA bakmanı öneririm.

Turgut331

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Yanlış bir şey yapmazsan kimsenin sunucunu ele geçirebileceğini sanmam.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Merhaba @Yarar5509,
Batihost, vds, filezilla vb. kullanıcı adını ve şifreni hiç kimse paylaşmadığın sürece hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Onun dışında basit sunucu koruları yani bot koruması gibi hile koruması gibi ve tabii ki açıkları kapattın mı mükemmel. Paralı eklentilere para vemeyeceğine göz önüne alarak sana ilk başta kullanabileceğin sunucu içi korumaları söyleyeyim;

NoCheatPlus plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
AntiUserSteal plugini indirmek için => Buraya Tıkla.
AntiCrash plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
AntiJigsaw plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
AntiWDL plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
BookExploitFix plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla
PluginHiderPlus plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
UUIDSpoof-Fix plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
UnioAntiCrash plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.

Yukardakilerin çoğu zaten crash koruması NoCheatPlus hariç o da ücretsiz olarak beğendiğim bir hile koruması eğer ki param var ben güzel bir hile koruması istiyorum diyorsan da sana önerebileceğim benim gözümde hoş olan plugin ise Spartan plugini;

Spartan plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.

Aklına bir şey takılırsa sor seve seve cevaplarız.

Yarar5509

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba @Yarar5509,
Batihost, vds, filezilla vb. kullanıcı adını ve şifreni hiç kimse paylaşmadığın sürece hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Onun dışında basit sunucu koruları yani bot koruması gibi hile koruması gibi ve tabii ki açıkları kapattın mı mükemmel. Paralı eklentilere para vemeyeceğine göz önüne alarak sana ilk başta kullanabileceğin sunucu içi korumaları söyleyeyim;

NoCheatPlus plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
AntiUserSteal plugini indirmek için => Buraya Tıkla.
AntiCrash plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
AntiJigsaw plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
AntiWDL plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
BookExploitFix plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla
PluginHiderPlus plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
UUIDSpoof-Fix plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.
UnioAntiCrash plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.

Yukardakilerin çoğu zaten crash koruması NoCheatPlus hariç o da ücretsiz olarak beğendiğim bir hile koruması eğer ki param var ben güzel bir hile koruması istiyorum diyorsan da sana önerebileceğim benim gözümde hoş olan plugin ise Spartan plugini;

Spartan plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.

Aklına bir şey takılırsa sor seve seve cevaplarız.
Öncelikle teşekkür ederim! Oynadığım sunucular ya ele geçirilip siliniyo yada bot atıp çökertiliyo bu tür şeyler için en yapabilirim?

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Öncelikle teşekkür ederim! Oynadığım sunucular ya ele geçirilip siliniyo yada bot atıp çökertiliyo bu tür şeyler için en yapabilirim?

En Önemli Crash korumasını söylememiş yukarıdaki arkadaş
ExploitFixer pluginini kesinlikle kurmalısın bu ücretsiz
Eğer ufak bir bütcen varsa CasualProtector satın almanı kesinlikle öneririm yukarıdaki pluginlerin hepsini kapsıyor (Exploit Fixer her zaman yüklü kalsın) (5 Dolar )
Eğer iyi bir bütçe ayırırm dersen
Bungeecord bir sunucun varsa Aegis anticrash almalısın. ( Saldırı korumasında da yüksek bir performans veriyor ) (Fiyatı 15 dolar )
bungeecord olmayan bir sunucun varsa SpigotGuard öneririm ( Fiyatı 15 dolar )

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Belirttiğim gibi ele geçirme kolay bir şey değil ya batihost, ya vds yada filezilla gibi bir işlev gösterebilecek yerlerin kullanıcı adı şifrelerini bilebilirse ele geçire bilinir onun dışında sunucu korumalarını size belirttiğimiz gibi crash korumaları, bot korumaları, hile korumaları yüklediğiniz sürece bir şey yapamazlar. Bot koruması olarak size bunu önerebilirim;

[2LS] Antibot - The Ultimate Anti Bot plugini incelemek ve indirmek için => Buraya Tıkla.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yukarıda arkadaşımız tüm paralı eklentileri bütçen varsa diyerek önermiş. Hiçbir şekilde bütçe ayırmana gerek yok bu tarz şeylere.
Yukarıdada belirttiğim gibi AntiUserSteal, UUİD Spoof Fix, İpWhitelist ve İpWhitelistFix pluginlerini kesinlikle kurmalısın. Bunların dışında sana önerim UnioSpigot adındaki spigot fork. Ücretsiz en azından işini görebilecek bir crash forku. ExploitFixer önermiyorum. Gereksiz yere birçok oyuncunun atılmasına sebebiyet veriyor. UnioSpigot işini exploitfixerden fazlasıyla görecektir. Ayrıca bungeecord için FlameCord kullanabilir ve bot koruması olarakta 2LS antibotu kullanabilirsin. Bunları yapman durumunda bir zarar göreceğini düşünmüyorum. İyi forumlar!

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yukarıda arkadaşımız tüm paralı eklentileri bütçen varsa diyerek önermiş. Hiçbir şekilde bütçe ayırmana gerek yok bu tarz şeylere.
Yukarıdada belirttiğim gibi AntiUserSteal, UUİD Spoof Fix, İpWhitelist ve İpWhitelistFix pluginlerini kesinlikle kurmalısın. Bunların dışında sana önerim UnioSpigot adındaki spigot fork. Ücretsiz en azından işini görebilecek bir crash forku. ExploitFixer önermiyorum. Gereksiz yere birçok oyuncunun atılmasına sebebiyet veriyor. UnioSpigot işini exploitfixerden fazlasıyla görecektir. Ayrıca bungeecord için FlameCord kullanabilir ve bot koruması olarakta 2LS antibotu kullanabilirsin. Bunları yapman durumunda bir zarar göreceğini düşünmüyorum. İyi forumlar!

Bu konuda senin öneri yapman ne kadar doğru?
Tavsiyem senin de kullanman canım benim 5 dolar veya 15 dolar çok bir para değil.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Bu konuda senin öneri yapman ne kadar doğru?
Tavsiyem senin de kullanman canım benim 5 dolar veya 15 dolar çok bir para değil.
Konuda attığın videolarda gördüğün gibi, önerdiğin pluginlerin yapımcısının 30 dolara sattığı forku almışım. Adam atmış crash :) Yani lafta atmış. Olayları derinden bilmemen çok üzücü. keylogger yemesi sonucu ortağımın makineye girerek kendine op vermesi ve grief atmasıda paralı pluginlerle çözülecek sanırım :p

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konuda attığın videolarda gördüğün gibi, önerdiğin pluginlerin yapımcısının 30 dolara sattığı forku almışım. Adam atmış crash :) Yani lafta atmış. Olayları derinden bilmemen çok üzücü. keylogger yemesi sonucu ortağımın makineye girerek kendine op vermesi ve grief atmasıda paralı pluginlerle çözülecek sanırım :p

olayı derinden bilmek zorunda değilim biraz mcmarket spigotmc tarzı yerlerde yazılanları okursan zaten crashların %90 ından fazlasının nasıl önlenebilecegini görebilirsin.