Arama sonuçlarınız

1. MosDESH

MC.ATLASOYUNCU.COM | Türkiye'nin Java Bedrock Skyblock Sunucusu | 1.16.5 / 1.20.0

Sistemler güzel fiyat dengesi güzel iyi sunucu iyi oyunlar
  2. MosDESH

[Açıldı] 500 TL Ödüldü "MC.Cerinor.com" ile Gerçek ve Dengeli EmekSkyblock deneyimi. Çiftçi / Minyonlar / Yükseltmeler / Görevler / 1.16.X

güzel düşünülmüş sunucu tebrikler, sistemler harika lakin fiyat dengesizliği var. Ufak fiyat düzeltmeleriyle çok iyi bir sunucu olmaya aday. iyi oyunlar
  3. MosDESH

!2.SEZON BAŞLADIIIII!| Play.Metaversecraft.net | Optimize Skyblock | Optimize Gelişmiş Sistemler| 1.16.5-1.20.x | | Her Hafta Reel Çekiliş |

Bu iş zevk meselesi değil. Eğer söz konusu tecrübesizlikse normal karşılarım ama kasten düzenlemişse art niyet ararım siz oyuncularınıza skyblock oynatmıyorsunuz ya afk kalacaksın ya da vip alıcaksın diyorsunuz. Bunu size ilettiğimde ise emek skyblock diyorsunuz. Emek skyblock böyle bir şey...
  4. MosDESH

!2.SEZON BAŞLADIIIII!| Play.Metaversecraft.net | Optimize Skyblock | Optimize Gelişmiş Sistemler| 1.16.5-1.20.x | | Her Hafta Reel Çekiliş |

Fiyat dengesi berbat! Emek skyblock denilmiş ama fiyat dengesi berbat. Örnek vermem gerekirse 3.000.000 tane kırıktaş satarak ilk kazıcı minyonunuzu alabilirsiniz bu da yaklaşık 868 tane büyük sandık yapıyor eğer taş kazarak değil de mob trap yapıp almak isterseniz 41tane büyük sandık dolusu ok...
  5. MosDESH

Pyhton Sınırlandırma ?

Merhaba ekranda renkleri farklı olan uçaklar uçuyor mavi-yeşil-sarı ve bizden sadece sarı uçaklara tıklamamızı istiyor (uçaklar karışık şekilde gelmiyor) altta bildirim veriyor "sarı uçak geliyor" yazısını algılayınca tıklama işlemini yapıyor buraya kadar her şey normal ve güzel ama sorunum şu...
  6. MosDESH

Oyna.ElsiyonCraft.Com | 2022 | 1.8 - 1.17.1| Pass Sistemi & Ada Görevleri & Yükseltmeler & Meslekler & Tüccar & Çiftçi & Kutular & Peri Ruhu & İhale

Öncelikle tanıtım güzel görünüyor. Oyunda biraz zaman geçirdim ve bana göre olumlu/olumsuz olan yönleri: Olumlu yönleri 1-) Adanızda standart işler yaparak meslekler sayesinde para kazanabiliyorsunuz. 2-) Tonla ada görevi ve ödülü var gayet güzel. 3-) Pass sistemi biraz amaç eklemiş gibi gayet...
  7. MosDESH

Yardım Modlu sunucu için kaç gb ram lazım olur ?

sunucuda max 4-5 kişi olucak ama tekkit mod paketi yükleyip oynamak istiyoruz tekkit için kaç gblık bir sunucu kiralamalıyım ?
  8. MosDESH

Delikanlı Skyblock | Gerçek Emek Skyblock |VIP Yok| Golem Spawner Yok| P2W YOK!|

Güzel ve hoş sunucu ama kitlesi için aynı şeyi diyemem saygı nedir bilmiyorlar ve alay etmek için yer arıyorlar ağır disiplin lazım. Marketi başka sunucuda görmüştüm birebir aynısı ve skyblock için önemli şeyler eksik göz gezdirmenizi öneririm.
  9. MosDESH

Arşive Taşınsın

Gamemode açıp 1-2saat uğraşsam daha iyi bir map çıkarırdım teşekkürler
  10. MosDESH

♛ ElysiumNW.batihost.net ♛ Opskyblock ♛ Özel Sistemler ♛ Kendi Eventinizi Yapma İmkanı ♛ Sihirli Taş ♛ 8GB Güçlü Makine İle Sizlerleyiz.

Güzel sunucu op skyblock hakkını veriyor bugünlerde böyle sunucu bulmak cidden zor :)
  11. MosDESH

SteriaMC Emek Skyblock>|Fabrika Sistemi|>|Görev Sistemi|>|Satış Tabelası|>|Seviyeli Sanal Sandıklar|>|Generator Sistemi|>1.8.x-1.12.2

Güzel ve gelişmekte olan bir sunucu kesinlikle vakit kaybı değil bakılması ve oynanılmasını öneriririm
  12. MosDESH

MASTER SURVIVAL | Sunucu Kapandı Detayları İçeride

bekliyorum inşallah beklediğim gibi iyi bir sunucudur :)
  13. MosDESH

MC.SKYBLOCK.TC > 32 GB Ram | Günün 5 saati event!

Öncelikle türkiyenin en kalitelisi demişsin kötülemek için söylemiyorum yanından bile geçemezsin. Adalar güzeldi opskyblock olmasına rağmen warplar çok az. Sunucunu geliştirmek istiyorsan itemspawner plugunini almanı tavsiye ederim. :)
  14. MosDESH

Konu Kapansın

sunucu kapalı mı ?
  15. MosDESH

Konu Kapansın

Güzel server bende burdayım :)