Arşive Taşınsın

FalcoNy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverimiz Yeni Açıldı
Dost Ortamı Ve Yetkililer Tarafından Destek Sağlanmaktadır
Sade Bir Serverdir Eski Emek Skyblock Tadını Alacaksınız
Map Ve Pluginlere Emek Harcanmıştır
Skyblock Keyfi Yaşamak İçin Adres Belli
2Gb Ram
Düşük Ping Ve Lag
İlgili Yetkili Ve Yeterli Sayıda
Yeni Skriptler Ve Pluginler
Küfürsüz Ve Argosuz Bir Sohbet
Ucuz Vip Ve Spawner,Kasa vb.
Piyango,Parakutusu,Balıkçı,KırıkTaştan İtem Çıkması Gibi Özellikler
Haftalık İndirimler Ve Her Ay İlk 3e Hediyeler
Her Ay Yenilenen Ve Para Kazanmayı Sağlayan Takas Sistemi
Daha Fazla Bilgi Ve Eğlence İçin Seni Serverimize Bekliyoruz
Belli Günlerde Vip Çekilişleri
İnstagram,E-Posta,Discord Ve Oyundan Hızlı Bir Şeklide İletişim Sağlanmakta
Sende İlk Gelenlerden Ol Ve Yerini KapEkli dosyayı görüntüle 174211Ekli dosyayı görüntüle 174210Ekli dosyayı görüntüle 174212Ekli dosyayı görüntüle 174213Ekli dosyayı görüntüle 174214
Piyasanın en iyi emek skyblock serveri diyebilirim

FalcoNy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Aile ortamı var çok güzel muhabbet dönüyor

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Konu Tasarımı denilen bir şey yok mapler derseniz çöp, sunucunuzu aile ortamı var diye tanıtmanızı hoş karşılamıyorum. Aile ortamı ile hiçbir ortam bir değildir. Ayrıca kimsenin kimseyle sırlarını vs. paylaşmasını önermiyorum. Kısacası ben beğenmedim :co1:

OguzhanWinner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İyi Oku Benim Yazdıklarımı kardeşim ona göre söyle yeni açılmış bir serveriz her şey bir anda olmaz

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
İyi Oku Benim Yazdıklarımı kardeşim ona göre söyle yeni açılmış bir serveriz her şey bir anda olmaz
Adam gibi konuşurmusun? Yaşını tahmin edebiliyorum 14 yaşında 20 30 tl ile sunucu açarsan böyle olur zaten. Eğer tanıtabileceğin bir içerik ve tasarım yoksa boş yere makineye para vermemen gerekiyor.

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Ayrıca hadi tasarıma verecek paran yok, sen yazdığın şeylere bile özen göstermemişsin.

OguzhanWinner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuşmamda Hiçbir Şekilde Tahrik etme yoktur bence sen düşün biraz nasıl konuşman gerektiğini eleştiri yapıyorsan düzgün yap burda gelip böyle sallamana gerek yok düşük bütçe ile açtım evet ama bu geliştirmeyeceğim anlamına gelmiyor bazı şeyler sana göre kötü olabilir ama saygı duy

OguzhanWinner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşim demişim sence kötü bişeymi ?
sammimi biri olduğunu düşündüm belki rahatsız ettiyse özür dilerim ama sende düzgür eleştiri yaparsan sevinirim

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Eğer benimle bir sorunun varsa burayı kirletme discord'dan ulaş, Burada eleştiri yapmayacaksak ne için var burası ben eleştirimi yaptım veSanada eleştirdiğim şeyleri düzeltmek düşer bana laf yetiştirmek değil.

GlobalSLeaderAlev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değerlendirme Puanı 10 üzerinden alınmıştır:
Konu Tasarımı:
Resimler çok düzensiz yerleştirilmiş ve konu tasarımında server hakkında eksik çok var. 4/10
Mapler: Geliştirilmemiş 8-10 yaşındaki bir çocuğun yaptığı yapılar gibi, sıkışık alan iyi değerlendirilememiş. 1/10
Oyun içi sistemler: Sunucuda herhangi farklı bir sistem yok, dolayısıyla gelenler p2w sunucu sanabilir. Klasik sistemler var... 5/10
Oyun içi detaylar (Easter Egg-Sürpriz Yumurta): Detaya kaçılmamış, uğraşılmamış bir atmosfer var. Detay yok, Easter yok. 0/10
Kurucunun ve Yönetim Ekibinin oyunculara, yeni gelenlere saygıları:
Forum konusunda görebileceğiniz gibi. Kelimeler kifayesiz! 2/10
Server sistemi (Ram-Sunucu Kalitesi VB): Düşük, 2-3 tane adaya iksir makinesi yaparsanız adanızda lagdan oynayamazsınız... 2/10

Serveriniz ''14 Puan'' ile benim gözümde sınıfta kalmıştır... Daha fazla araştırma yapıp, kendinizi geliştirmeniz dileğiyle, başarılar diliyorum! :1:

MosDESH

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gamemode açıp 1-2saat uğraşsam daha iyi bir map çıkarırdım teşekkürler