Arama sonuçlarınız

1. K

Discord adresini atabilirmisin ilk Komut hesabının üzerinden 7.hesap geçti(discord ban :( )

Discord adresini atabilirmisin ilk Komut hesabının üzerinden 7.hesap geçti(discord ban :( )
  2. K

SKYBLOCK Örs'te Spawner İsmi Değiştirme!

BookOP hackin zaten fixleri çıktı ben sadece orda kitabı kapattında otomatik olarak yazdırıyor diye örnek verdim Ben sana bookop hack hala çlaışıyor ve ya senin sunucu çökertebilirim gibi bir şey demedim. Senin için olmuyorsa konuyu uzatmayada gerek yok ozaman? Ve özelden konuşalım dememin...
  3. K

Hayır ben anlatamamışım ve yine anlatamadım. Dediğimi şaun bi arkadaşla cliente geçiriyoruz ve gerçekten oluyor evet fixi basit fakat çoğu swde böle bişi olmuyacağını düşenerek korumasını koymamıştır daha. Yani fixlenene kadar bunu kullanabiliriz Clienti yaptımızda paylaşmayacağız fakat oluyor...
  4. K

Pluginler protocollib destekli ve attığımız packeti kontrol ediyorsa fixlenir fakat ismini kontrole diyorsa olmaz çünkü direk paket gönderip yaptırıyor. Clientde bu arada dediğim isim değiştirme olayını anlatamadım galiba örsde şu şekilde değiştiriliyor sen normalde § yazamıyorsun yazabilsen...
  5. K

Evet doğru biliyosun adını renkli şekilde değiştiremiyolar ama küçük bir client kodu yardımıyla değiştirebilir nası tabelaya client yardımıyla renkli filen yazabilyiorsa yani birşeyi renklendirmek için mcde yetkiye ihtiyaç yok § yazabilirsen her şey renkli olur clientte bir eşyayı rename...
  6. K

Minecraft server çözemediğim konsol hataları, bu hata kodları ne anlama geliyor?

Teyyap olayı antijigsaw adlı pluginden eğer update etmek istemiyorsan (packetbookfixer ve custompayloadfixer) bunların ikisini yükle yine aynı işlev igörecektir.
  7. K

Pvp eklentisi (pvp kapat pvp aç) | Türk Yapimi #CAN147

1.5.2 den 1.13.1 e kadar Yanlış hatırlamıyorsam 1.4.7 de bile vardı: Edit: bu arada kusura bakma çok üzerine gittik ben minecraft kodlarıylada yazılabileceğinii belirtmek istedim sadece.
  8. K

1 iteme 1den fazla texture yapma, böyle bir şey mümkünmü, detaylar içeride.

Ben zaten soruyu cevapladım? Blockbench adlı programı indir programda damage ile model tasarlama desteği var dedim ya. Hasar aldığında item değişmemesi içinde şu kodu girersin? /give @p wooden_sword 1 3 {Unbreakable:1b}
  9. K

Skriptsizde yapabilir aslında :D Evet /scoreboard teams create Ad /scoreboard teams option Ad pvp false /scoreboard teams join OyuncuAd TakımAd Ve dada pvp o kullanıcı için artık kapalı. Anladınmı işte plye gerek yok
  10. K

Ee bu zaten mcnin kendi kodlarıyla yapılabiliyor işte? yeni bir scoreboard oluştur adını pvp yap ardından takımın options lardan pvpsini false yap ve bir oyuncuyu bu takıma sok ve ya küçük bir skript yardımıyla komutla o takıma girmesini sağla? Bukadar
  11. K

Daha iyisi bunun için neden bir eklentiye gerek var oyundan kapatılıp açılabiliyor ('Minecraftın kendi özelliği')
  12. K

Yine Aternos'çular D: .

Minecraft için Mineplexinki gibi bir reklam koruması bulmak lazım onlarda tek reklam değil küfür bile zor yazılıyo boşluk bırakma olayı filen yok. Ayrıca discorddan yapılıyorsa engelleyebilrisin discord.js de boşluk arasını kontrol etme diye bi olay var yani 4-5 tane yolla reklam yapabilir bunu...
  13. K

İyi sen :) Discorda bak :D

İyi sen :) Discorda bak :D
  14. K

Minecraft Madenleri Çubuk İle Sandığa Tıklayarak Satmak

Hata var hatanin sebebiyeti de şu en alt satırda chests yazman gerekirken chest yazmışsın kırdığında bile oraya yeni bi chest koydunda hala o chest senin değil diyor. Arkadaşta oyüzden hata var demiş yani. Ayrıca %player% koymadan variablenin herkes için açık oldunu biliyorum 2kişi aynı anda...
  15. K

Topluluk Ürünü {Okulda Bir Gece} Türkçe Seslendirilmiş Yepyeni Bir Korku Haritası -1.12.2-

Basit bir harita fakat yinede emek var. Ayrıca umarım Latenin 3d modellerini alırken izin almışsınızdır yoksa dava filen açıyolar diye biliyorum. Edit: Sonunda kıyafetleri oğlunun kıyafetiyle aynı giydirmeniz iyi bir detay olmuş, Ayrıca keşke oğlu direk golden_pickaxe modeline çevirip offhand'e...
  16. K

Minecraft sunucu saldırısı nasıl engellenir?

Doğru tamamda 1.13 de de çok fazla duplicate(item katlama) bugu var survival ve skyblock sunucularını oynuyasım gelmiyo 1.13 olan bu yüzden internete 1.13 duplicate bug yaz :(
  17. K

Zombi spawnerinden köylü, iskelet spawnerinden wither iskeleti çıkarma taktiği

Netherde pistonla canavarı bir bölgeye itebilirler :D
  18. K

1 iteme 1den fazla texture yapma, böyle bir şey mümkünmü, detaylar içeride.

İtemlerin damagesini ayarlıcaksın models kısmından bir kılıç modeli yaptında eğer mrcrayfishle yaptıysan itemin damageini ayarlıyabiliyosun örneğin 2 yaptında oyunda /give @p wooden_sword 1 2 yazdında 2.damage seviyesinde olan kılıcı vercek buda modelli olacak.
  19. K

survival sunucu kurucam bugları nelerdir ve authme bot koruması

1001 türlü duplicate var yani item katlama bugu ilk olarak leak inventory pages plugini en kolay katlama yoludur 2.si eşek ile chunk hatası yapıp 2ye katlayabilirler. 3si pistonla arkasına item frame koyup eşya katlıyabilirler. 4.si chest patlatıp aynı anda eşyayı alabilirler 5.si otomatik...
  20. K

Konsoldaki spam

Evet @SwordOfGod doğru sölüyor antijigsawi sil ve onun yerine custompayloadfixer yükle :D
  21. K

Yetkili Sohbet Plugini (KomutTYetkiliS)

NE BU KOMUTTYETKILIS? KomutTYetkiliS, bir yetkili sohbet pluginidir. Skripti vs bulunmaktaydı. Arkadaşımın isteği üzerine pluginini yaptım. /y ve ya /komuttyetkilis:y komutuyla komuttyetkilis.mesajgonder ve komuttyetkilis.mesajoku yetkisi olan kişilerle konuşabilirsiniz. Yani kısacası gizli...
  22. K

Yeni JackPot Plugini (KomutTJackPot)[Ücretsiz Paylaşım]

Paylaştığın için teşekkür ederim :)