Arama sonuçlarınız

1. mojomi

Skor tablosunda "10k" yerine "10B" yazmak ister misiniz?

SELAM - Selamlar millet ben mojomi, eskiden sunucu açmak zevk veriyordu artık tek başıma yapmaktan keyif almadığım için sunucu açmamaya karar verdim ancak öğrendiğim birçok şeyi burada adım adım paylaşacağım takip etmenizi tavsiye ederim ve konuya geçelim. Resimler - Yapımı - Bunu yapmak için...
  2. mojomi

⇝ CRAFT TURK - Sunucu Ortağı (İçeriği oku!)

Selamlar - Ben mojomi, sunucum için ortak arayışındayım çünkü bazen çok üşengeç olabiliyorum ayrıca birçok şeyi tek başıma yaptığım için uyumak için zaman bulamıyorum bu yüzden sunucuyla ilgilenecek ve bana arkadaşlık yapabilecek bir dost arıyorum. Kendisi ile sunucu ücretini ortak ödeyeceğiz...
  3. mojomi

> CRAFT TURK╽Koordinatör arıyoruz!

Selam - Büyülü sunucumuzda 'Koordinatör' olmak ister misin? Önce bazı alternatiflerimiz var mesela çok bilgili olmak zorunda değilsin ya da bir atlı bir şövalye ama senden istediğimiz bir şey var, adaletli olman. Güzel bir sunucu için bize gerekli şeylerden birisi adalettir. Adalet: Oyunun baş...
  4. mojomi

CRAFT TURK | 1.8 - 1.12 | Öz Puan | Kırıktaş Puan | Hızlı oluşturucu | İlk 30 dakika FLY hediye! (oyna.craftturk.tc)

Sunucu Adresleri - oyna.craftturk.tc mc.craftturk.tc play.craftturk.tc
  5. mojomi

oyna.craftturk.tc | FACTIONS 1.8 - 1.12 | ARSA YOK! | RÜTBE ATLADIĞINDA ÖZELLİK AÇILIR | 2019'UN EN İYİSİ.

Sunucu bilgi - Maks. slot: 250/250 Sunucu adresleri - oyna.craftturk.tc mc.craftturk.tc play.craftturk.tc
  6. mojomi

OYNA.CRAFTTURK.TC | OPSkyblock - Rütbe - AdaKit - Geliştirme - WorldEdit - 1. Sezon - (1.8 - 1.2)

Diğer Adresler: play.craftturk.tc oyna.craftturk.tc mc.craftturk.tc
  7. mojomi

oyna.crafthelin.com | OPSKYBLOCK - OTOMATİK ADA FLY - ADA KİT - YÜKSELTME - EDİT (1.8-1.12)

Adresler: oyna.crafthelin.com mc.crafthelin.com play.crafthelin.com
  8. mojomi

CRAFTHELIN - Konu Tasarımı

9. mojomi

oyna.craftusnetwork.com | Skyblock - İhale - Yükseltme - Komut Market (+9 Rütbe)

Sunucu adresleri - mc.craftusnetwork.com play.craftusnetwork.com oyna.craftusnetwork.com oyna.craftturk.tc mc.craftturk.tc play.craftturk.tc