• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisuBlack Desert Online

• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
  • BİLGİLENDİRME: Forumumuzun Steam Topluluğu ve Plug.dj Topluluğu'na katılmayı unutmayın.

DUYURU: Artık Facebook sayfamızda yer alabilirsiniz.

DUYURU: Fikirleriniz bizler için elmas niteliğindedir; Gamer Türkiye Görüş ve Öneri Formu'nu doldurmayı unutmayın.

Topluluk Ürünü: Artık her ay için, belirli niteliklere sahip olan bir Minecraft plugini seçiliyor. Ayın pluginini görmüş müydünüz?

Tanıtım CRAFTHELIN - Konu Tasarımı

GLORYWebscript

Sudan Çıkmış
Font seçimi, içe aktarılan grafiklerdeki renk uyumu olsun alalade, boş bir çalışma olmuş. Diğer yapılanlardan farkı yok. Ama elinize sağlık.

Son düzenleme:

GunWiggle

Zombi Katili
K. Moderatörü
Ruh Hali
Minecraft
Ellerine sağlık dostum, birkaç aydır bu kadar kaliteli bir tasarım görmemiştim.

Majoras

Arcenia.
Grafiker
Ruh Hali
Minecraft
Burada olan benzerlik ne acaba? Noktalı desen kullanmam falan sanırım. :D
Sorun 10 farklı tasarımdan 10 farklı tasarımı alıp grafikerim diye ortalıklarda dolaşman. Yüzünün gülmediği belli. Manipüle için beni takmıyormuş gibi gülücük koyman da ayrı bir sorun. İşini en iyi anlayan kişilerden biriyim sadece canını sıkıyorum anladığım için.

amiral

escape the shadow
Ruh Hali
Sorun 10 farklı tasarımdan 10 farklı tasarımı alıp grafikerim diye ortalıklarda dolaşman. Yüzünün gülmediği belli. Manipüle için beni takmıyormuş gibi gülücük koyman da ayrı bir sorun. İşini en iyi anlayan kişilerden biriyim sadece canını sıkıyorum anladığım için.
Yüzümün fotoğrafını atma imkanım olsaydı kahkahalarımı görürdün, hatta video bile alırdım senin için.

TheEfeOfficial

Java Developer
Ruh Hali
Steam
Minecraft
PSN
efehlbyoglu
Ben beğendim şahsen, kötü bulacak bir yanını göremedim, ancak daha fazla sunucu içi görsele yer verebilirdi sadece ihale plugini az kaçmış diyebilirim.