Arama sonuçlarınız

1. ErenKrblt

Play.MineRose.Com | ULTRA OP-SKYBLOCK | SEZON 3 | SIFIRLANDI |1.8 - 1.13 | JackPot, Rulet, Piyango, Bar, Coin Market , Minyon

Giriş Sorunları Düzeltildi. Discord Hatası Düzeltildi. /vipol Eklendi!
  2. ErenKrblt

Play.MineRose.Com | ULTRA OP-SKYBLOCK | SEZON 3 | SIFIRLANDI |1.8 - 1.13 | JackPot, Rulet, Piyango, Bar, Coin Market , Minyon

Yetkililerimiz Uyarıldı, Sunucu UOP Farkındaysanız Bence UOP Kavramını bilmiyorsunuz öğrenin gelip oynayın.
  3. ErenKrblt

CubeNetwork - OPSKYBLOCK - /Vipol - Günde 2 Event - Spawner Ruleti - Sanal Market - Minyon işçiler - Edit Sistemi ve dahası

Başka Sunuculara saldırı atarak, reklam yaparak bir yere geleceğinizi zannetmiyorum. Mapiniz Alıntı, Plugin Paketi Alıntı. Kendinizi Geliştirmeniz Tavsiye Ediyorum Başarılar.
  4. ErenKrblt

Değerli yorumun için teşekkür ederim :). Spawnı Telafi edeceğiz.
  5. ErenKrblt

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, Spawnı en kısa zaman da telafi edeceğim.
  6. ErenKrblt

[Kaldırıldı] Minecraft - ANTIDDOS PRO <> Bot , Saldırı , Hile , Koruma Kaynak Paketi ! [15TL]

DDoS Koruması hiçbir şekilde eklenti ile sağlanamaz.
  7. ErenKrblt

Herkesi Sunucumuza Bekleriz. KOPYALANBILIR IP: Play.MineRose.Com
  8. ErenKrblt

Play.MineRose.Com | BAN AFFI | ULTRA OP-SKYBLOCK | 1.8 - 1.14 | /vipol ile Herkese 3 Gün VIP | Özel Sistemler | Hergün 5 Defa Event! | 50TL ÖDÜLLÜ

Kendi emeğimiz, alın terimiz ile belirli bir yere gelmeye çalışıyoruz. Bu yolda hiçbir kimsenin emeğine de göz dikmedik. Çalıntı harita,logo vs. Her şeyi kendi emeğimiz ile tasarlamaya çalıştık (Anlayana...). Böyle düşünmene açıkcası üzüldüm. Sunucumuz UltraOPSkyBlock olduğu için doğal olarak...
  9. ErenKrblt

Play.MineRose.Com | BAN AFFI | ULTRA OP-SKYBLOCK | 1.8 - 1.14 | /vipol ile Herkese 3 Gün VIP | Özel Sistemler | Hergün 5 Defa Event! | 50TL ÖDÜLLÜ

Değerli Yorumunuz için Teşekkür ederiz. Öneriniz İçin Teşekkür Ederiz.
  10. ErenKrblt

Selam, Sunucu da ki Ada Levelleri Arttırılmış, Ekonomisi Ultra OP-SKYBLOCK'a göre ayarlanmıştır. Sunucu Tamamen ULTRA OP-SKYBLOCK Olmuştur. Play.MineRose.Com
  11. ErenKrblt

Herkesi Sunucumuza Bekleriz. KOPYALANABILIR IP: Play.MineRose.Com Konu Tasarımı Sunucu HUB iken yapıldı Düzeltilecek.
  12. ErenKrblt

Boss Plugini

OB-BOSS Plugini Kullanıyorum ben tavsiye ederim.
  13. ErenKrblt

Play.NeriaNetwork.Com | UltraOpSkyblock | BAN AFFI GETIRILDI! | 2. SEZON | Sandık Eventi, Boss,Kazı Kazan, Kanat, Banka, Takas

Yetkilinin Yaptığı Hatadan Dolayı Özür Dileriz. Oyunda ki İsminiz Nedir? Banınızı Açalım. İyi Günler
  14. ErenKrblt

Play.NeriaNetwork.Com | UltraOpSkyblock | BAN AFFI GETIRILDI! | 2. SEZON | Sandık Eventi, Boss,Kazı Kazan, Kanat, Banka, Takas

Görüşünüzü Bildirdiğiniz için Teşekkürler. Yetkili Ekibine Alim Olmuştur, Rehberliğini kötü amaca kullanan kişilerin yetkisi gitmiştir. Iyi Günler.