Arama sonuçlarınız

1. LavivaSurvival

[TANITIM] SuperiorSkyblock2 100% Çeviri (Tüm Sürümler için sorunsuz çalışır)

Eklentiyi CloudSky sunucusu için 100% çevirdim :). Konuyu açma amacım hem çeviriyi tanıtmak hemde eklentiyi çevirecek olan arkadaşlara örnek olmak içindir. Çeviriyi başta 1.18 sürümü için çevirmiştim yani 1.13 ve üstü tüm sürümlerde güzel çalışır halde. Ancak 1.8 de item isimleri değişiklik...
  2. LavivaSurvival

MiniaturePets - Gelişmiş evcil hayvan eklentisi. - Yeni nesil petler [DİKKAT ÖZEL TANITIM İÇERIR !!!]]

Minecraft Miniature Pets [Ücretli Plugin] Merhaba sevgili Forum Gamer ailesi. Minecraft Miniature Pets Plugini [Ücretli Plugin] anlatmak istiyorum. Bu Plugin Ne İşe Yarar? Bu plugin sayesinde yeni evcil hayvanlar oluşturup onlara binebilir yada kafanızda taşıyabilirsiniz. Armorstand...
  3. LavivaSurvival

FeatherBoard | Survival için özel tasarım | Ücretsiz | Claim hakkında bilgi - Oyuncu İstatistikleri.

MERHABALAR !!! En çok istenilen tasarımlardan biriydi, sürekli nasıl yaparız die soru geliyodu bende yapıp ücretsiz şekilde paylaşmaya karar verdim. Çalışması için gerekli eklentiler: * FeatherBoard (Not: Ücretlidir.) * Griefpreventiondata * PlaceHolderAPI *MVdWPlaceholderAPI GÖRSELLER...
  4. LavivaSurvival

LavivaNW.Anadolu.Host - [1.8-1.15] - TL Kazan - Mob Coin - Yeni Nesil Yaratıklar - PvP/PvE Temalı Sunucu - YENI NCP - KONU TASARIMI YENILENDI

Öncelikle merhabalar değerli ForumGamerTR üyeleri bugün sizlerle Laviva Survival sunucusunu tanıyacağız. SUNUCU SISTEMLERI GUNCELLENDI ALT KISIMDADIR !!! Açılma nedeni? Uzun bir süredir hazırlamakta olduğum sunucumu sizlerin beğenisine ve hizmetine sunuyorum. Eksiklerim hatalarım olabilir...
  5. LavivaSurvival

Yardım Eklenti fikrim var. Gerçekleştirebilecek pluginerleri bekliyorum.

BILGILENDIRME ! Kafam'da çok güzel bir eklenti fikri var. Eklenti kodlanırsa en uygun isim MobGuiSpawner olur'du her halde. Yakında sunucu açıcağım için bu eklentiyi kodlatmak istiyorum. Eklentiyi kodlayacak kişi bana ücretsiz vermeli (ben onun fikir babasıyım) ve test edicek bugları bulcak...
  6. LavivaSurvival

Minecraft Kit-PvRpg (KitPvP-Rpg birleşimi bir sunucu) farklı bir kitpvp türü olabilirmi die düşünüyorum :D

Laviva KitPvRpg V0.1 Tüm forum halkına merhaba :) öncelikle çok heyecanlıyım, yazım yanlışlarım olursa kusura bakmayın elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıcam. Farklı bi pvp türü tanıtıcam yani çok farklı olmasada kitpvp sunucularından farklı olacağı kesin. Öncelikle bağlangıç alanımız...
  7. LavivaSurvival

Minecraft Kit-PvRpg (KitPvP-Rpg birleşimi bir sunucu) farklı sistemlerle yapmayı planlıyorum tanıtmak istedim.

Laviva KitPvRpg V0.1 Tüm forum halkına merhaba :) öncelikle çok heyecanlıyım, yazım yanlışlarım olursa kusura bakmayın elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıcam. Farklı bi pvp türü tanıtıcam yani çok farklı olmasada kitpvp sunucularından farklı olacağı kesin. Öncelikle bağlangıç alanımız...
  8. LavivaSurvival

Merhabalar :D 1.13 sürümünde survival oynamak isteyennnn !!!

Evet beni tanıyanlarınız vardır sunucularım var kendi 1.13 labradornw.keyubu.com sunucumda oyuncu olarak oynayıp gelişmek istiyorum :D tek olmayım böyle güzel sohbet edebileceğim arkadaşlarım olsun istiyorum oynamak isteyen dc Profesör#7037
  9. LavivaSurvival

LabradorNW.Keyubu.Com | [1.13.2/1.14] / Pet | Boss | Çift El Kılıç | 3X Bitki büyüme | Kasalar | Kaliteli Güncel Sürüm Survival Server

Öncelikle merhabalar değerli ForumGamerTR üyeleri bugün sizlerle Labrador Survival sunucusunu tanıyacağız. Laviva'nın yapımcılarından yeni 1.13 güncel sürüm survival server Hadi Başlayalım Açılma nedeni? Son sürüme geçme isteğimiz eski sürümlerden sıkılıp yeniliklerle dolu bir survival sunucu...
  10. LavivaSurvival

LavivaSkyblock.Keyubu.Com | [1.8/1.12] | Minionlar | Stack Spawner - Stack Mob | EditMaden | Yeni Sistemler | Kasalar | YENI GELENLERE MINION HEDIYE !

Sunucu Ip Adresi: LavivaSkyblock.Keyubu.Com Sunucu Sitemiz: www.laviva.denince. biz ✾ Market ✾ ✾ Yükseltmeler ✾ ✾ EditMaden ✾ ✾ Medieval Ada ✾ ✾ Yeni Katılanlara Minion Hediyemiz. ✾ ✾ Stack-Sistemi ✾ Sunucu Ip Adresi: LavivaSkyblock.Keyubu.Com Sunucu...
  11. LavivaSurvival

LorisNW.Keyubu.Com - [1.12/1.14] - /Papağan - Köylü Takas - 130 Adet Yeni Büyüler - Çift Elle Kılıç kullanma - AÇILIŞ 16.10.2019 AKTIF [+70 ONLINE]

Öncelikle merhabalar değerli ForumGamerTR üyeleri bugün sizlerle Laviva Survival sunucusunu tanıyacağız. Hadi Başlayalım Açılma nedeni? Uzun bir süredir piyasada bulunan kişilerin bir araya gelerek hayal ettiği ve tasarladığı sunucu bugün hizmetinizde.Bu bir araya geliş gerek ileriye ve gerek...
  12. LavivaSurvival

LavivaSurvival | [1.8] | Menülü Süt Inekleri ve Tavukları | Boss | PvP | YENI SURVIVAL HIT SERVER !!!

KOPYALANABILIR IP: 152.89.245.40:40172 KOPYALANABILIR IP: 152.89.245.40:40172 KOPYALANABILIR IP: 152.89.245.40:40172 KOPYALANABILIR IP: 152.89.245.40:40172 KOPYALANABILIR IP: 152.89.245.40:40172 KOPYALANABILIR IP: 152.89.245.40:40172