Minecraft Kit-PvRpg (KitPvP-Rpg birleşimi bir sunucu) farklı bir kitpvp türü olabilirmi die düşünüyorum :D

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Laviva KitPvRpg V0.1

Tüm forum halkına merhaba :) öncelikle çok heyecanlıyım,
yazım yanlışlarım olursa kusura bakmayın elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıcam.
Farklı bi pvp türü tanıtıcam yani çok farklı olmasada kitpvp sunucularından farklı olacağı kesin.

Öncelikle bağlangıç alanımız olucak (spawn) burada maden,odun,tarım alanları olucak tabikide maden alanında set ihdiyaçlarını gidericeksiniz, tarım alanında altın elma yiyecek ihdiyaçlarınız, odun alanındada aynı şekilde çubuk vb craft için gerekli itemleri yapmada kullanıcaksınız.

135139

Kasılma Bilgisi

Maden alanı bu şekilde olucak tabikide bu örnektir daha geniş ve dağınık halde olucak madenler.
burada elmas kasıp gelişceksiniz tamamen kendiniz yapıcaksınız.
Maden alanında olduğu gibi tüm ürünler spawn alanında ve sınırsız şekilde belirli sürelerde yenilenecekler. bu şekilde gelişip ws atıcaksınız.

Arena bölümümüzde boss'lar olucak. tek başına boss kesmen zor sürekli saldıracaklar takımınla birlikte gelip kesmelisin :)

135140

135144

Leş Sistemi
Belirli bir ücret karşılığı bu ne olur tam düşünmedim tabi ama :D kılıcınıza leş sayımı ekleyebilirsiniz.

135141

Ve öldüğünüzde iskeletiniz bu şekilde gözükcek
135142

135143

IŞINLANMA BILGISI

Malum bütün her şey spawn alanında yapıldığı için yan adalarda ekledik bu adalara eski usül ,/warp (warpismi) şeklinde gidilmiycek, tabi bunuda ekleyebiliriz oyuncularımız zorluk çekmemeleri açısından ama şuanda kullandığımız sistem basınç plakasına basıp fırlamalık çook eğlenceli bi sistem :) (giftini yapıp koy die çok ısrar etti yaptım bende)

135145

Önemli Değişiklikler V0.2

│ Öldüğünde kılıçlar düşmeyecek sadece setler düşecek.
│ Arena (Savaş bölgesi) güçlü yaratıklar olup para ve değerli büyüler düşürebileceksiniz.
│ Yeni büyüler ile 2 kat eğlence
│ Kılıçlarda öldürme sayacı eklendi artık açıklamasında kaç kişi öldürdüğünüz yazacak.
│ Günlük ödül alarak kasa anahtarı elde edebileceksiniz.
│ 3 adet kasa eklendi nadir itemler çıkartabileceksiniz.
│ Top 10 sistemi
│ Mob-coin sistemi ile nadir itemler alabileceksiniz.

NOT: Eleştirilere ve önerilere açığım daha neler ekleyebilirim veya neleri değiştirebilirim söylerseniz eklemeye çalışırım.
bu arada tam rpg sayılmaz acaba buna tür olarak hangi isim gider söylerseniz sevinirim :D

:bozukluk: İletişim Bilgileri :caktirma:
Discord: Profesör#7037​

Son düzenleme:

ProzaN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence başarılı. Top-10 her hafta sıfırlanırsa iyi olur bir kişi ful kasarsa anlamı kalmaz.
1vs1 Sistemi iyi olabilir.
Survivalde başarılıydı burada öyle olmasını bekliyorum

AcympeX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Böyle başarılı bir sunucunun kit pvp gibi farklı seçenekler sunması cidden hoş bir şey. İlerde skyblock gibi seçeneklerde bekliyoruz.

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@ProzaN 1v1 sistemi fikri güzel evet bunu yüksek ihtimal ekliycem.
değerli yorumun için teşekkür ederim :)

@AcympeX hepsi sırayla gelicek :D oyunlar ekleyerek gidiyoruz bakalım​

ByVerz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umarım hakettiğiniz değeri alırsınız gayet başarılı bir sunucu yeterince sıkıldık bu opskyblocklardan farklı bir sunucu açmanız çok daha iyi olmuş. başarılar LavivaSurvival ekibi

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@ByVerz teşekkürler yorumun için sunucu kısa sürede oynanılabilir hale gelicek.
ve açıcam :)

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@euxtr beğenmene sevindim.

Birde arsalar ekleyebilirim herkesin bir evi olması, item depolama açısından tabi bu kesin değil sadece eklemeyi düşünüyorum.​

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Başarılar.