Arama sonuçlarınız

1. Creation

creation.batihost.net > 2015 Emek Faction - Lapiste 30 seviye ol kazmanı büyüle! (OP ne unutacaksın!)

Merhabalar ben Arda, bu konuşmayı birçok kez yaptım tekrar yapmak istiyorum. Lütfen OP oynamayalım, size bir şey kazandırmaz, lunapark gibidir anlık eğlenirsin. Kuzenin eve gelir, annesi "Hadi oğlum gidiyoruz!" dediğinde senin "Nolur bu gece bizde kalsın!" dediğin bir zamandır OP sunucuları...
  2. Creation

Onaylı Tanıtım VipZero tagı değiştirmiyor.

VipZero plugini ile: /givevip [oyuncu adı] Elmas 5 yazıyorum. Permleri falan veriyor ama tag değişmiyor. Groupmanager kullanıyorum her şey son sürüm sürüm uyuşmazlığı olamaz.
  3. Creation

AutoPickup Mob eşyalarının alınması engellenmiyor.

Config te şöyle bir kısım var: mob kısmına bakın false yapıyorum. Autopickup ın reload ı olmadığı için serveri kapatıp açıyorum kaydolması için ama sonra tekrardan config yaptığım değişiklikleri ilk haline getiriyor.
  4. Creation

creation.batihost.net > Emek Skyblock - [1.8-14.2] - Sıfırlanma: (2.07.2019 22:00) - /çiftlik, (/rebith sistemi Yakında)

Bu mesaj konu güncellendikten sonra eklenmiştir. Eski konuya geçmeden önce böyle bir konuşma yapma gereğinde bulundum. Sunucumuzu (2.07.2019 22:00) tarihinde sıfırladık.Çoğu oyuncumuzun oyunu bırakacağını düşündüm ama aksine online sayımız daha da arttı çünkü yeni sistemler getirdik ve marketi...
  5. Creation

Creation > OP'den bıkanlar içeri. > Spawner satışı yok! - PUBG: Aşamalı bilet sistemi - Oyun parası ile FLY → creation.batihost.com

Merhabalar, Burada açık konuşacam öyle Photoscope ile konu tasarımı falan bana gereksiz geliyor. Adam sunucunda oynamaya gelicek alakasız 2 resim koyarak neyi amaçlıyorsun anlamadım. Direkt dalıyorum abi! Bismillah Benim Hakkımda: İsmim Arda, 17 yaşındayım 5 senedir sunucu işleriyle...
  6. Creation

Onaylı Tanıtım ViaVersions sorunu.

Sunucum 1.12.2 Tacospigot sunucuda bir sıkıntı yok ama 1.8 ile girmeye çalıştığımda sunucunuz 1.12.2 değil diyor viaversions son sürüm.
  7. Creation

Ada oluşturma: /is yazınca schematic panel gelmiyor. (Çözüldü)

Ada oluşturma: /is yazınca schematic panel gelmiyor. Config bu şekilde: Sorunumu çözdüm arkadaşlar aynı sorunu yaşayanlar için söylüyorum. Schematic hazırlarken tabela ve chest boş olmalı. Bedrock eklemeyi unutmayın. Tamamen schematic te sıkıntı varmış.
  8. Creation

Onaylı Tanıtım /asadmin komutları kullanılmıyor. Adalar silinmiyor (ÇÖZÜLDÜ)

Merhaba /is yazarak adamı kuruyorum daha sonra /is restart yazıyorum silmem için onay istiyor sonra /is confirm yazıyorum 2 hakkım kalıyor. Siler silmez yeni bir ada kuruyor tekrar başlatıyor ben ada silindiğinde beni spawn a atmasını istiyorum. Bir de /asadmin delete {oyuncu} yaptığımda sunucu...