Onaylı Tanıtım VipZero tagı değiştirmiyor.

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
VipZero plugini ile:

/givevip [oyuncu adı] Elmas 5 yazıyorum. Permleri falan veriyor ama tag değişmiyor.

Groupmanager kullanıyorum her şey son sürüm sürüm uyuşmazlığı olamaz.

LionTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bendede aynı sorun var sorun rütbe ile alakalı olabilir rütbesi olanlar tabda vip ama chata vip değil yeni gelen oyuncularda vip olabiliyor :)

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
VipZero eklentisi süreli üyelik eklentisidir.
Eklenti GroupManager komutunu kullanarak alt yapısında -/manuadd <oyuncu> <rütbe> komutunu kullanır.
Yani eklenti Tag, Groups vb. ayarlara karışmaz.
Tag'dan kastınız anladığım kadarıyla TAB tuşunu kullanınca isminizin yanındaki ( Üye-4kr3p ) vb. yazıdan bahsediyorsunuz sanırım.
Bunu GroupManager'da desteklemiyor extra eklentiye ihtiyacınız bulunmakta.
NameTagEdit eklentisi bu isteğinizi karşılıyor.
Perm sistemi ile GroupManager,PermissionEx,LuckyPerm gibi eklentiler ile ortaklaşa çalışabiliyor.

NameTagEdit Spigot (Yanımdaki yazıya tıkla)

Edit= Farklı bir sıkıntınız var ve yardım bekliyorsanız elimden geldiğince yardım etmek isterim.
Discord= 4kr3p#0600

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
VipZero eklentisi süreli üyelik eklentisidir.
Eklenti GroupManager komutunu kullanarak alt yapısında -/manuadd <oyuncu> <rütbe> komutunu kullanır.
Yani eklenti Tag, Groups vb. ayarlara karışmaz.
Tag'dan kastınız anladığım kadarıyla TAB tuşunu kullanınca isminizin yanındaki ( Üye-4kr3p ) vb. yazıdan bahsediyorsunuz sanırım.
Bunu GroupManager'da desteklemiyor extra eklentiye ihtiyacınız bulunmakta.
NameTagEdit eklentisi bu isteğinizi karşılıyor.
Perm sistemi ile GroupManager,PermissionEx,LuckyPerm gibi eklentiler ile ortaklaşa çalışabiliyor.

NameTagEdit Spigot (Yanımdaki yazıya tıkla)

Edit= Farklı bir sıkıntınız var ve yardım bekliyorsanız elimden geldiğince yardım etmek isterim.
Discord= 4kr3p#0600
Manuadd player elmas komutunu kullanıyor ama chat te yazdı yazdığı zaman adam oyuncu yazıyor ama /kit elmas alabiliyor.