Arama sonuçlarınız

1. mydommn

TekKral |1.8.X| Yaz Sezonu | SKYBLOCK | Rütbe | Edit Maden | Açık Arttırma | TAKAS !!

reis ip ye giremiyorum ben dc den ekleyip ip atabilir misin bir de alım hakkında konuşalım mydommn#6769
  2. mydommn

RubbyNetwork Hub Sunucu - Paralı Host - Pluginler Yukleniyor Güvenilir Dost Aranıyor - İP 147.135.71.42

ipye girilmiyor alım için başvurucam da discordum mydommn#6769 eklerseniz konuşalım
  3. mydommn

| PLAY.SpaceMinecraft.TK | 1.8+ & 1.15 | Admin/Moderatör Alımları Başladı

alım bitmiş forumu kaldırabilir misin diyorum adam gevşek gevşek forum senin mi yazıyor bir de olgun yetkili arıyoruz yazmış bence hiç bulaşmayın zaten alımlarda yokmuş
  4. mydommn

AnkaMC | Yetkili - YouTuber - Ortak Alım [Yıllar Sonra Tekrardan]

İsim: burak Yaş: 17 Oyun bilgi oranınız: %85-90 Kaç saat aktifsiniz: günde minimum 4 saat akitifm Hiç bizi duydunuz mu?: evet adınızı duydum Hangi Yetkiyi istiyorsun: moderator veya admin olmak istiyorum Plugin bilgi oranınız: pluginer olmak istemiyorum bu yüzden bilgim yok Örnek bir plugin...
  5. mydommn

Ücretli Sunucuya Ücretli Alımlar Başladı! ( Admin ve Mod Alımı) - OPSKYBLOCK - Play.JaredNetwork.Net

JaredNetwork 1 Yıl Açık ve son 3 aydır kapalıydı. Tekrardan Sunucumuzu Açtık. Sunucuyu açmadan önce 3 Kurucu 2 Admin 3 Rehber'Lik kadromuzla birlikte sunucuyu açmıştık. ADMİN KURUCU MOD alımlarını ücretli yapmamızın nedeni para veren değer verir mantığıdır. (Bilgisi olmayıp parası olanlar...
  6. mydommn

Paralı Sunucuya Alımlar|Rehber,Mod,Admin Bütün Alımlar Var Gel İçeri|Jared Network

Merhaba ! Zaten daha önceden var olan sunucumuz maddi sıkıntılardan dolayı kapanmıştı.Yarın sunucumuz geri açılılacak şu an her şey hazır birtek bize bazı yetkililer lazım.Üst düzey yetkiler paralı fakat daha alt düzeyde olan ve bize yardımı dokunacak yetkiler ücretsiz.Şu anda...
  7. mydommn

[ÜCRETLİ Sunucu İçin ÜCRETLİ Yetklili Aranıyor]

JaredNetwork Sunucusu Batihost Hostingiyle yaklaşık 7 ay oyunculara hizmet vermiştir. Maddi Sıkıntılar nedeniyle 3 ay önce sunucumuz kapanmıştır. Yeniden Açacagımız Sunucumuza Ön Ücretli Yetkili Alımı Yapıyoruz. En iyi hizmeti ve kaliteyi yeniden tattıracağımıza emin olun. Ödeme İninal...
  8. mydommn

YüceMine.rabisu.net

Reis dc at ordan anlatayım
  9. mydommn

USTA Builder Aranıyor|Sunucu Fransa Lokasyonlu ve Kendi Hostumuz

Merhaba!Biz sunucumuza güzel mimari eserler yapabilecek,buildi iyi olan ve komutları iyi bilen USTA builder arıyoruz.Sunucu Fransa lokasyonlu kesinlikle ping ve lag yok.Host kendi hostumuz 4gb ram var fakat gerekirse bu ram artırılabilir.Sunucunun zaten halihazır pl paketi ve mapi var fakat...
  10. mydommn

VusulaTR

reis whitelist açta gelelim adım mydommn dc mydommn#6769
  11. mydommn

Alımlar Bitti HyperSouls - Yetkili Alımı

Ad: Burak Nick: mydommn Discord: mydommn#6769 Eklemek istedikleriniz: Merhaba! Hocam öncelikle formu kısa ve öz tutuğunuz için çok mutlu oldum ayrıca neden biz ? gibi çok klasik sorular sormamışsınız.Ben Moderator ve ya Admin olmak istiyorum ama daha çok kendimi Admin olarak görüyorum.Java ve...
  12. mydommn

hub sunucu alım var içeri bak

AD : Burak ✏ Soyad : Online ortamda soyad kullanmıyorum özelden isterseniz yazarım. ✏ Yaş: 16 ✏ Discord Sunucumuza Geldinmi: evet ve mi ayrı yazılır .d ✏ Yetki Bilgin % Kaç: %80-%90 arası buildim pek iyi değil ama ✏ Neden Biz : bunu siz ile sınırlandırmak istemem benim amacım sunuculara...
  13. mydommn

Yardım MOD PAKETİ Önerin

Teknik packler dışın da istediğiniz paketi ve ayrıca çok mekanik bilgisi içermeyen(gragtech vb.) eğlenceli mod packleri önerirseniz sevinirim çok bilinenler dışında crazy craft hexxit gibi.
  14. mydommn

opFaction koşuuun batihost

mod tagı yok dedi ben ver op ayarlarım dedim direkt banladı anlamadım tag gg diye yetki almıyor bence gitmeyin
  15. mydommn

LiveCubeTR > ‹Faction Yetkili Alımları› > Moderator > Rehber > Builder > Reklamcı > Admin

ALIM FORMU ----------------- Adınız : Burak Oyun nickiniz : mydommn Yaşınız : 16 Hangi yetkiyi istiyorsunuz : moderator Neden Biz : Çünkü sunucunuza yardım etmek ve sizinle beraber gelişmek istiyorum ayrıca tecrübe kazanmakta bir amacım Neden Siz : iyi bir yetkili olacağımı düşünüyorum...
  16. mydommn

HUB SUNUCUMUZA Moderatör Alıyoruz.

İsim/Soyisim: Burak öztürk Yaş: 16 İletişim Adresi: discord : || Ꮥ #7957 Daha önce kaç yıl faction oynadınız: yaklaşık 5 yıldır oynuyorum Günlük Online saati : 4 5 saat en az 8 9 saat max aktif olabilirim
  17. mydommn

Arkadaşlar Paralı Servere Alım Var !

Kapalı sunucu dc atabilirseniz
  18. mydommn

☢ Yeniden Ekip Kuruyoruz! ϟ rσlєхmc ϟ Mimar / Admin / Usta Mimar ☢

✓ İsim ? Burak ✓ Yaş ? 15 ✓ Sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsin ? 4 saat ayırabilirim. ✓ Bizimle nereden iletişime geçebilirsin ? discord üzerinden geçebilirim,discordum: mydommn#1343 ✓ Gerektiği zaman sunucuya maddi destekte bulunabilir misin? çok fazla olmasada bulunabilirim. ✓ Yetkiler...
  19. mydommn

Profösyonel Admin Kurucu Arıyanlar İçeri !

brom bunun yeri burası değil ayrıca 13,5 yaşında pek alan yok sınır genelde 15
  20. mydommn

Admin + mod + rehber alımları vardır IP : Nexon.Keyubu.Com

oyuncu çekmek için 10 dk içinde admin ve mod bulmuşlar güya