Profösyonel Admin Kurucu Arıyanlar İçeri !

BLOODALPER012

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
• Adım Miraç alper
• SoyAdım Çelik
• Yaşım 13,5
• Bilgim %90
• Plugin Bilgim %90
• Komut Bilgim %90
• WorldEdit/WorldGuard Bilgim %90
• +20 Sunucuda Kurucu/Yönetici Oldum.
• Aktifliğim Hafta İci Ortalama 3/4 Saat Hafta Sonu Ortalama 6-7 Saat Aktifim
• +5 Sunucu Kurdum
• Discord/Mikrafon'um Var
• Discord Adresim • Alper • 13 •#1188
• Skripter/Pluginer/Yönetici/Kurucu/Adminim
• Oyun Nickim : BLOODALPER
• PVP'im Çok güzeldir
• Buildim Fena Değildir
• Skript Yazabilirim/Editliyebilirim
• NOT ! : Lütfen Sunucunuz : Batihost/Keyubu/Aternos/FreeMC/ Veya Rabisu Olsun Çünkü Daha Rahat Çalışabiliyorum

• En Çok Çalıştığım Sunucu Türleri : HUB-OPskyblock-OPFaction-SkyPVP Ve Benzeri
Eğer Beni Sunucunuza Alırsanız DC'me Gelin.

mydommn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
brom bunun yeri burası değil ayrıca 13,5 yaşında pek alan yok sınır genelde 15

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hatalar var. Bir yetkiliye kendini kanıtlaman lazım.
"Profösyonel" kelimesini kullandığında çok güzel biri olduğunu kanıtlaman lazım.
1. Soy adın önemli. Soy adını herkezle paylaşmamalısın. Bazı programlar- Özellikle meslek lisesi okuyup "adalet" yerini okuyanlar özel bir stajerlik görüyor. Ailen hakkındaki herşeyi bi programla öğrenebilirler.
-Tabi asıl sorun o programa nasıl girerler bilmiyorum :D Sadece o programla ilgili bilgi öğretip stajerlik yaptıklarını biliyorum :D
2. Bilgi : 90? Yaniii.. .Ne bilgisi? Minecraft? Minecraft bilgisi herkezde var adamım :D Yani ayrıntılara da önem vermen lazım. "Minecraft bilgim : %90" desen tamamdır.
3. Plugin bilgin varsa kesinlikle şu olmalı "Skyblock - Faction pluginleri hakkındaki bilgim" olmalı. Her yerde farklı pluginler lazım. Ve bide sadece bu sitedeki pllere bakıyorsan boşuna pluginci olmaya çalışma. Gerçek pluginci hem kendi pluginini tasarlamalı(AYRINTILI BÖYLE. 5 DKLIK SCRIPT deyil tabikide!). İngilizcesi olmalı ki yararlı güncel pluginleri takip edip yeni komutlar geldiğinde komut bilgisini tazelemeli.
4. Komut bilgisindede aynı şey. Skyblock faction pllerinin komutları hakkındaki bilgim vb yazmalısın. Adama ne kadar çok verirsen okadar çok ilgi çekersin!
5.World Edit ve World guard bilgisi bildim diye bir şey yok. World editle world guardla , claim , build vb şeylerinin fotoraflarını atmalısın. World edit hakkında pek atamazsın aslında ama ginede world editle kesinlikle yaptığın şey olmalı.
6. 20 + Yönetici kurucu olmuşsunda adam soracak bak hangilerinde oldun diye... Yani kesin bilgilerin olmalı.
7. 5 Sunucu kurdun... İsimlerini de yazmalısın. Onların hikayelerini ÖRNEĞİN : (Sunucumun ismi KingPVP di... Çok güzel insanlar vardı. Bilgili insanları yetkili yaptım.. Güzel bi build mis gibi sunucu oldu ve sunucum tuttu fakat 5 hafta sonra sunucuya para yetiştirememezlikten sunucu kapandı) demelisin. Ve özellikle aternos gibi sunucu açtım diyorsan ilgilenmezler. Batihost gibi sunucudan açtıklarım oldu demelisin.
8. Skript plugin yaptıysan örnek atmalısın. Neler yapabildin diye Adamcağız nerden bilsin gözünü seveyim!
9. Kanka PVP ni sormazlar sen rahat ol :D
10. BUILD KESINLIKLE ÖNEMLI. Build yapmıyorsan anca plci falan olsun. Yetkili olamazsın.
11. Peki ya oyuncularla aran nasıl? Onu ayrıntılarla doldurmalısın. Benim kaybettiğim zaman kadar sende kaybetmelisin ki konun ilgi çeksin!
He bide söylemek isterim ki yaşla falan bakılmaz. 13 yaşında olup profosyonel build yapan kişiler var. her şey hayal gücü ve komut bilgine bağlı :)
-Asla vaz geçme. Kendini ezdirme. Sadece kanıtla.

QQTalonQQ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sunucunuzda pluginer ihtiyacı olursa discord üzerinde iletişime geçin DC : ElPatron#4153