Arama sonuçlarınız

1. ImLegendss

Yardım GTA V Görevi Nasıl Tekrarlanır

Gta 5 son görevde gidip trevoru öldürdüm diğer seçenekleri bilmiyordum Franklinin ölmesini isteyince kimse ölmüyormuş nasıl o görevi tekrardan yapıp devam edebilirim?
  2. ImLegendss

İstek İlk Girişte Para Ve Kit Veren Minecraft Skyblock Skript

Arkadaşlar Essentials sorun çıkarıyor ilk girişte para ve kit verme olayına sizden isteğim bir tane skript bu skript ilk girişte /kit oyuncu ve 5000 oyun parası verecek şimdiden teşekkürler...
  3. ImLegendss

Yardım Sunucuya Doğrudan Bağlan'dan girmeye engel nasıl koyulur

sana da teşekkürler ben zor bir skript bekliyordum basit bir plugin bile oluyormuş meğer
  4. ImLegendss

Çok Teşekkür Ederim Cidden Gerekli Bir Plugindi Konu Çözülmüştür!
  5. ImLegendss

yok bildigin basit bir sunucuydu 10-15 kişilik
  6. ImLegendss

Nasıl Mesela bir sunucuda görmüştüm de
  7. ImLegendss

Arkadaşlar Benim sunucum var dün gelen bugün gelmiyor sadece sunucu ekleyerek girseler bence sorun düzelir sizden bir skript isteğim var doğrudan bağlan'dan sunucuya girmeye çalıştığında Dostum Sunucuya Girmek İçin Sunucu Ekle'yi kullanman lazım diyecek gerçekten çok güzel olur şimdiden teşekkürler.
  8. ImLegendss

Elit Network 1.8X-1.12X Türk Eski Tarz Yeni Nesil Emek Faction!!

Evet Sunucumuz Tekrardan açıldı çok beğenilmişti ama bazı sebeplerden dolayı kapattık ama tekrar açmış bulunmaktayız Play.elitnetwork.ga 1.8X Kaliteli Emek Faction un adresi gelmeyen pişman gelen sabahlara kadar oynar sunucumuz çok beğeniliyor umarım beğenirsiniz Sürüm:1.8X-1.12X Yetkili...
  9. ImLegendss

Yardım Otosat Skripti Otomatik Repair yapmasını istemiyorum

Benim bir sunucum var her otosat skriptinde kazmayı otomatik olarak repairliyor bu hiç hoş durum değil çünki adam 10 TL ye op kazma alıp sonsuza dek 1 gram repair parası ödemeden kullanıyor çözümü nedir lapis sattığı zaman otomatik repair yapıyor
  10. ImLegendss

Yardım Minecraft MOTD sorunu

Notepad++ ı yükle gir ctrl+f ye bas dosyalarda bul de dizin yerinden serverın pluginini seç aranan yerine Aww snap! Looks like AlptugSahan decided to join yaz o nerde olduğunu bulacaktır oradan değiştirirsin iyi günler
  11. ImLegendss

Yardım Minecraft MV'den Gelen Error Trying to remove world config hatası!

Bunları Yaptım ayrıca fazladan PlotMe den sildim artık Arsalar gitti lakin plotworld PlotSqared Generator bugu yüzünden kaldı ama arsalar gitti plotworld e gidilmiyor ama unloaded şeklinde mv listte görünüyor sanırım görünmesi önemli bir şey değildir Sorun Çözüldü Teşekkürler
  12. ImLegendss

Yardım Minecraft MV'den Gelen Error Trying to remove world config hatası!

Arkadaşlar Minecraft Sunucumda Lag Sorunu Var Bazı Lag Düzeltmeleri yaptım ama tek kalan şu iki tane gereksiz boş kullanılmayan dünyaları silmek ikisi de boş birisi Plotworld Birisi Arsalar Arsa diye bir yer var zaten Plotworld ve Arsaları Silmek istiyorum ama /mv delete ve /mv remove yazınca şu...
  13. ImLegendss

İstek Vipzero Uyumlu "Vipdene Skripti"

sana da teşekkürler
  14. ImLegendss

heh tamam indirdim
  15. ImLegendss

yok ona sinirlenmedim sunucuda ekledim bildirisini de yaptım ilk hepsi başladı vipdene çalışmıyor diye ona ithafen söyledim bu arada pp yakıyor nasıl indirebilirim
  16. ImLegendss

Yaw su skripti ilk manuadd yapıp sonra givevip yapacak şekilde ayarlayacak yokmu sadece givevip ile çalışmıyor!!
  17. ImLegendss

ayn givevip çalısmıyormus ilk manuadd yapması lazım skripte onu eklermisin??
  18. ImLegendss

givevip tek başına calısmıyor sanırım ilk manuadd yapması sonra givevip vermesi lazımmış onu da ayarlayabilirmisin zahmet olmazsa
  19. ImLegendss

Teşekkür ederim eyw adamsın
  20. ImLegendss

hayır benim dedigim su vipzero böyle vipdene yazarak kullanılmıyor bide buna 2. denemesinde Vipdene 1 seferliktir dostum vip almak için kurucuya ulaş dese olur mu? vipzero dan onu nasıl ayarlayacağım acaba bilmiyorum da tam?
  21. ImLegendss

Arkadaslar Serverime Eklemek istediğim vipzero uyumlu tek seferlik kullanılabilen /vipdene yazan bir kimsenin 1 günlüğüne vip olmasını istiyorum vip süresi bittiğinde de ona vipdeneme süren bitmiştir vip satın almak için kurucuya ulaş demesi gerek usta skripterları beklerim hadi bakalım yani...