Yardım Minecraft MV'den Gelen Error Trying to remove world config hatası!

ImLegendss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8X-1.12X
Arkadaşlar Minecraft Sunucumda Lag Sorunu Var Bazı Lag Düzeltmeleri yaptım ama tek kalan şu iki tane gereksiz boş kullanılmayan dünyaları silmek ikisi de boş birisi Plotworld Birisi Arsalar Arsa diye bir yer var zaten Plotworld ve Arsaları Silmek istiyorum ama /mv delete ve /mv remove yazınca şu hata geliyor aşşağıda ki Resim de ki hatayı veriyor Error Trying to remove world config diyor herşeyi denedim MV plsinin configinden de sildim dosyasını da sildim ama oyun tekrar direkt olarak yeniden oluşuyor çok fazla dünya olduğu için de lag yapıyor denemediğim yol kalmadığını düşünüyorum ama yine de bir sorayım düzeltmenin bir yolu varmı???

Ekli dosyalar

• 2019-07-29_16.26.42.png
    2019-07-29_16.26.42.png
    466.7 KB · Görüntüleme: 211

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
O dünyaları silmek için öncelikle sunucu durdur. Ardından minecraftbukkit klasöründeki o dünyaları sil. plugins klasörüne girdikten sonra multicore pluginin klasörü olucak orda words.yml olur orda plotworld dünyasını arat ve orayı sil sileceğin her dünyalar için öyle yap.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
WorldGuard > Worlds bölümünden sildikten sonra dener misin?

ImLegendss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
WorldGuard > Worlds bölümünden sildikten sonra dener misin?
O dünyaları silmek için öncelikle sunucu durdur. Ardından minecraftbukkit klasöründeki o dünyaları sil. plugins klasörüne girdikten sonra multicore pluginin klasörü olucak orda words.yml olur orda plotworld dünyasını arat ve orayı sil sileceğin her dünyalar için öyle yap.
Bunları Yaptım ayrıca fazladan PlotMe den sildim artık Arsalar gitti lakin plotworld PlotSqared Generator bugu yüzünden kaldı ama arsalar gitti plotworld e gidilmiyor ama unloaded şeklinde mv listte görünüyor sanırım görünmesi önemli bir şey değildir Sorun Çözüldü Teşekkürler