Arama sonuçlarınız

1. Z

Yardım bölünen harddisk bozulması

Yıllar önce böldüğüm harddiskimin sadece d tarafı bozuldu ve araştırsamda bir şey bulamadım son çare buraya yazdım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Not: geri almayı denedim
  2. Z

Yardım Çözüldü

Bir çekilişten elmas premium kazandım ama premiuma giremiyorum arkadaşım girebiliyor tarayıcı değiştirdim tamamen tarayıcıyı sıfırladım javayı güncelledim .minecraft ı sildim minecraft.nete telefondan girebiliyorum ama pcden hem minecraft.nete hem oyuna giremiyorum.
  3. Z

Oyun Önerin (sistemim düşük)

Herkese merhaba bu aralar canım çok sıkılıyor bana oyun önerebilecek beya yapacak bişeyler söyleyecek varmı? Sistem Gereksinimleri: -Intel Core i5-450M -Nvidia GeForce GT 540M -4gb ddr3 ram Mümkünse şu tür oyunlar olsun: -Fps -Rpg -Açık dünya fakat hikayesi güzel -Veya gmod - roblox benzeri oyunlar
  4. Z

Yardım worldguard ile alakalı sorun

Arkadaşlar serverimde spawnda kasalar var op iken açabiliyorum ama op değilken You are not permitted interact (CHEST, ENDER_CHEST) hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim worldguard ile alakalı olduğunu anladım birtek
  5. Z

Yardım Fraps cızırtı sesi

Fraps ile video çekmek istiyorum fakat arkadan yüksek sesli bir cızırtı geliyor kulaklığım bozuldu şu an kullanamıyorum bilgisayarın kendi mikrofonu olduğu içinmi yoksa bir çözümü varmı merak ettim.
  6. Z

İstek Plugin İsteği

Herkese Merhaba, Uzun zamandır server kurmak için uğraşıyorum ve bu serverin fikir çalarak olmasını istemiyorum, Modern bir roleplay sunucusu açmak istedim ekip bile topladım fakat hiç yardımcı olmadılar bende düşündüm ve onların yardımı olmadan server açmaya karar verdim. İstediğim şey güzel...
  7. Z

Yardım Java kodlamayı öğretecek birisi

Herkese Merhabalar Arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır minecraft adlı oyunda skriptyapıyorum fakat bu bana yetmiyor skriptte hatalar çıkabiliyor ben artık java dilini öğrenmek istiyorum ama videolardan vb şeylerden anlamıyorum bana bire bir öğretecek birini arıyorum neden mi arıyorum? 1 -...
  8. Z

Telefon Skripti | Gui'li ve Rehber Sistemi! | ÜCRETSİZ!

Merhabalar Arkadaşlar Bugün Uzun Zamandır Uğraştığım Telefon Skriptini Size Tanıtacağım Ve De Kodları Vereceğim Bu Skripti Yakında Açacağım Modern Roleplay Sunucusu İçin Hazırladım Fakat Burada Paylaşmak İstedim Fazla Uzatmak İstemiyorum Skripti Tanıtayım: Özellikler: Not: Skript Denenmemiştir...
  9. Z

Forum Oyunu Hikaye Devam Ettirmece

Arkadaşlar bu oyunu bazı discord sunucularında gördüm ve forumda neden olmasın dedim. Oyun şöyle ben hikayeyi başlatacağım ve istediğiniz gibi devam ettirerek saçma bir şey ortaya çıkartacaksınız hayal gücü sizin! Tarkan konserinde ben fero ile feat atar ve arkadaş lady gaga çıkar derki: (Burası...
  10. Z

Yardım Minecraft Hiçbir Hata Vermeden Kapanıyor

Arkadaşlar ben minecraftı 1.5 seneden beri oynuyorum belki daha fazla eski bilgisayarımda da bu hata oldu ama internetteki çözümlerle düzelttim minecraft launcher dosyasını sildim hatta tüm dosyaları başka bir yere taşıdım fakat yine aynı hata oldu ilk technic launcheri kurdum sonra mod...
  11. Z

Ortak aranır

Yeni bir sunucu kurmak istiyorum ve bunun için bikaç ortak lazım bana sunucu 2gb olarak açılacaktır para yarı yarıya verilecek plugin ve skript açısından kendini geliştirmiş kişiler lazım bana ulaşmak isteyenler Discord: ZUberWol#6063
  12. Z

İstek Çubukla Sağ Tıkladığım Yere Yapı Yapma

Arkadaşlar ben bununla ilgili bir skript yapıyorum ve bu olayı halledemedim ne eklenti varsa kurarım ve mümkünse bir oyuncuya sağ tıklayınca onun etrafına yapmasını istiyorum bu arada uzaktan tıklayabilirsek sevinirim :)
  13. Z

Yardım Craftmoto lite plugini çalışmıyor

Arkadaşlar bu plugini indirip kurdum komutlar vb her şey geliyor ama arabaları alamıyorum config dosyasında zaten garaj kapasitesi falan var addon bölümü var bide addon bölümünde template.yml dosyası var ve dosyayı açtığımda düzgün anladıysam arabanın templatesini vermiş ama hiçbir şey anlamadım...
  14. Z

Yardım Skripte Özel Texture Pack Yapma

Arkadaşlar ben bir skript yazıyorum ve bu skriptte şöyle bir şey istiyorum: Skriptteki itemleri tek bir eşya yaptım ve bu eşyaya farklı isimler koydum misal "a" ve "b" ikisinin de farklı işlevleri var ve ben bunların ikisindede farklı texture ler yapmak istiyorum anlayanlar varsa yardım edebilir...
  15. Z

Yardım çek skripti hatası

Arkadaşlar Merhaba Dünden Beri Uğraşıyorum ama 2de Bir Bu Hatayı Alıyorum Yardım Edermisiniz İlgili Fotoğraflar: Bu Hata da Oyuncunun Parasını Entity Olarak Algılıyor En Altta Tüm Kodları Verdim 2. Hata: Burda if'ten sonraki elseyi yanlış olarak görüyor. Kodlar: command /çek [<text>]...
  16. Z

Gelişmiş Balıkçılık Skripti

Selam Arkadaşlar Bu Benim İlk Skriptim Ve Skript Paylaşımım Ondan Dolayı Konu Tasarımım Kötü Olabilir Çok Özür Dilerim Skripte Geçelim Hemen: Skript Exkaar Adlı Kişinin Skriptidir Ben Sadece Bu Skripti Editledim Ve Size Daha Gelişmiş Bir Biçimde Sunuyorum Skripte Eklediklerim: -Yeni Balık...
  17. Z

Yardım Skript internal error occured hatası veriyor

sk komudunu girmeme bile izin vermiyor başka bi plugin ile mi çakışıyor dedim reload atıp konsola baktım ama bir şey anlamadım yardımcı olacak biri varmı server sürümü 1.12.2 konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim çok bilgim yok > [10:27:18 INFO]: [Skript] Enabling Skript v2.1.1 > [10:27:18...
  18. Z

İstek Oturma skripti.

Arkadaşlar bir skript arıyorum conconcraft serveri yapacağım ve bu serverde oturma yatma gibi skriptler istiyorum chance ve do komutunu ayarladım fakat yatma ve oturma skriptini ayarlayamadım biraz yardımcı olur musunuz yanında dans etme ,el sallama gibi skriptler olursa büyük iyilik yapmış...