İstek Plugin İsteği

ZUberWol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Herkese Merhaba,
Uzun zamandır server kurmak için uğraşıyorum ve bu serverin fikir çalarak olmasını istemiyorum,
Modern bir roleplay sunucusu açmak istedim ekip bile topladım fakat hiç yardımcı olmadılar bende düşündüm ve onların yardımı olmadan server açmaya
karar verdim. İstediğim şey güzel pluginler yazan birinin benim için bir plugin yazması, bütçe 20TL'dir.
Bu plugin ne olacak?:
1-1 Dünyada skyblock gibi bir sürü alan olacak.
2-/madenkur yazınca bir maden açılacak madenin büyüklüğü 500x500 olacak
3-2. katmandan 35. katmana kadar elmas çıkabilecek, 2.katmandan 20. katmana kadar zümrüt çıkabilecek,
demir ve kömür minecraft dünyasındaki gibi heryerde çıkabilecek.
4-/maden yazınca bir maden menüsü açılacak ve maden spawn ayarlama, maden bilgi, hangi katmanlarda hangi maden çıkar vb. seçenekleri olacak.
5-Her madenin 5 bloğuyla o madenin saplingini yapabileceğiz ve o ağacı kırınca o madenin odunu düşecek, madenin odununu craftinge 9 tane koyunca o madenin işlenmemiş halini verecek. (zorunlu değil)
6-Madenlerde küçük su ve lav göletleri çıkabilecek ara sıra.
7-başlangıç yeri 9x9 olacak ve bir chest olacak chestte 1 toprak, 1 meşe fidanı, bir kazma olacak. bir de fidanlar ışık olmayan yerde büyümesi için bir sistem getirirseniz güzel olabilir.
8- Ve son olarak craftinge 9 tane fırını dizince bir maden fırını olacak ve madenler sadece o fırında yavaş veya hızlı madene göre pişecek. (zorunlu değil)

Discord: ZUberWol#6063​

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Para vererek yaptırmak yerine hazır pluginlerden faydalanabilirsin. spigotmc.org/ Bu sitede çeşit çeşit plugin var, ingilizce bilmiyorsan da translateden faydalanarak aramalar yapabilirsin.

ZUberWol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Para vererek yaptırmak yerine hazır pluginlerden faydalanabilirsin. spigotmc.org/ Bu sitede çeşit çeşit plugin var, ingilizce bilmiyorsan da translateden faydalanarak aramalar yapabilirsin.
biliyorum fakat böyle bir plugin bulabileceğimi sanmıyorum ve ben bu pluginle bir devrim yapmak istiyorum

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
biliyorum fakat böyle bir plugin bulabileceğimi sanmıyorum ve ben bu pluginle bir devrim yapmak istiyorum
tek söyleyeceğim şey, satıcı olmayan kişilerden sakın almayın. biri ulaşırsa forumda satıcı olduğunu doğrulatsın.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
peki teşekkürler :) bu arada siz plugin yazıyordunuz sanki? yardımcı olabilir misiniz?
ben skript biliyorum az çok fakat o kadar deneyimli değilim maalesef :( discord üzerinden yine de belki yardımım dokunur. konuyu inceleyip geri dönüş yapacağım.

Cazcez

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Üzgünüm ama daha çok köle arıyor gibi duruyorsunuz