Arama sonuçlarınız

1. AxilTR

Yardım Arazi indiriliyor...

Minecraft Sunucumda giriş yaparken arazi indiriliyorda beklyior sonra java hatası veriyor nasıl düzelte bilirim ?
  2. AxilTR

Gelişmiş Sohbet Sil | Admin Loglu

Gelişmiş Sohbet Sil Merhaba,bu aralar skripte biraz ilgi duyuyordum 1-2 nasıl kodlanır videosunu izledim sonra kendim bir şeyler denemeye başladım ve sonuç bu :) Tanıtım ❖ /temizle <sebep> * Sohbeti siler ve sebepini belirterek log'a kayıt eder. (sohbet.temizle) ❖ /sil-log * Kayıt edilen...
  3. AxilTR

Predys Network | Çok yakında oyuncularıyla ...

Predys Network Çok yakında oyuncularına kavuşacak olan PREDYS NETWORK sunucumuzda skyblock'da benzersiz sistem yapıyoruz. Sistemimizde kar savaşı yıl başına özel! Takım olarak girilen istiyen vs atmak amacıyla girebilir,kazanan takıma noel baba sandığı hahahaha :) Peki bunda değişik olan ne...
  4. AxilTR

Predys Network | Çok Yakında ...

Merhaba, PREDYS NETWORK ekibi olarak bu sunucuyu bu hayata geçirmek en çok istediğimiz dileklerden biri.Sizin değerli üyelerimizin,oyuncularımızın eğlenmesini bu pandemi zamanında vaktinizi geçirmeniz için açacağımız olan bir skyblock sunucusu.Bu sunucuda sistemler benzersiz olacaktır ve en...
  5. AxilTR

Predys Network | Takım Arkadaşı Arıyor...

Başvuru için discord gelmek zorunludur.
  6. AxilTR

Magnet Network | Yetkili ekibini topluyor

Alımlarımız devam etmekte alımlar 24.00'a kadar açıklanmaktadır
  7. AxilTR

Magnet Network | Op Skyblock | Bir sürü sistem ve daha fazlası.Sende yetkilli ekibine katılmak istiyorsan buyur.

Ben Kerem öncelikle merhaba,üstünde çalıştığımız MAGNET NETWORK sunucu yakın tarihte açılcak hostigimiz batihost ve sunucumuzun çogu bitti. Bizde alımları başlatmayı düşündük alımlar için discord sunucumuzdaki yetkili alım kanalına forumu atabilirsiniz. Discord : 7bHTRcZ İletişim : Kerem#1320
  8. AxilTR

Magnet Network | Detay İçeride

Öncelikle merhaba.Ben Kerem Magnet Network'un 2. sahibi. Youtuber alımları var detay aşşagıda. Bizim Vericeklerimiz. - Youtuber Tagı dc/mc - Kredi çekilişleri -Sunucuda destek. - Video içerigi üretmesi için yardım troll komutları vb. Discord: Kerem#1320
  9. AxilTR

Yardım Minecraft Internal Exception Hatası lütfen yardım edin !!!

Sunucu fark etmiyor giriyorum 5-10 dk sonra atıor.Son 1-2 Hafta içinde oldu.Ms 40-60 bazen 8 vb. O kadar yüksek degil. Yaptıklarım -Java güncel -Minecraft Silip Yükledim -Gelen Kurallardan Java izin verdim nolur yardım edin
  10. AxilTR

RisenCraft.Batihost.Net | OpSkyblock | Alımda

RisenCraft.Batihost.Net | OpSkyblock | Alımda Moderator arıyor.
  11. AxilTR

RisenCraft.batihost.net | Alım Var İçeri Gir | Birden Fazla Sistem

RisenCraft Açıldı.
  12. AxilTR

Ryko Network Gelişmiş OpSkyblock Yetkili Alımları

13. AxilTR

Yardım Minecraft Plugin Paketine Lisans Bağlama

Minecraft Plugin Paket Yapımcısıyım. Ve Bu Plugin Paketlerine Bir Plugin vb ile lisans bağlamak mümkünse nasıl yapılır ? @Pluginsel @LifeMCServer
  14. AxilTR

SkyLands.Keyubu.Com | SkyLands | Discord Hesap Eşle | UltraOpSkyblcok | Otomatik Sandık Satar | İtem Spawner |Kredi Sistemi | World Edit

Kasa Bölgesi Yosunlu Taş Bölgesi Vip Hammadde Bölgesi Spawn Bölgesi
  15. AxilTR

Play.SuperOyuncuTR.Com Hub Emek Skyblock Youtuber Alımı

Play.SuperOyuncuTR.Com
  16. AxilTR

SüperOyuncu | Emek / Op Skyblock | İtem Spawner | 16 GB | 0 Lag | Efsane Hazır Ol

Emek Skyblock Spawn OpSkyblock Spawn
  17. AxilTR

Play.SuperOyuncuTR.Com Kalitenin Adresi OP Skyblock - Sandık Satar Tabela - Oyuncular İçin Wand Ve Daha Fazlası

Play.SuperOyuncuTR.Com Kalitenin Adresi OP Skyblock - Sandık Satar Tabela - Oyuncular İçin Wand Ve Daha Fazlası
  18. AxilTR

168.61.96.108 +15 Dev Event Çekiliş

168.61.96.108 +15 Dev Event Çekiliş
  19. AxilTR

SuperOyuncu.Keyubu.Com +15 Event Dev Event + Çekiliş

SuperOyuncu.Keyubu.Com +15 Event Dev Event + Çekiliş
  20. AxilTR

SüperOyuncu | Coin Sistemi | İtem SPAWNER | Oyuncular İçin WORLD EDİT | Obsidyen Edit

21. AxilTR

SuperOyuncu.Keyubu.Com Youtuber Alımı

SuperOyuncu.Keyubu.Com Youtuber Alımı
  22. AxilTR

SuperOyuncu.Keyubu.Com Youtuber Alımı Koşş

SuperOyuncu.Keyubu.Com SuperOyuncu.Keyubu.Com
  23. AxilTR

Yardım Oyuncular İçin WorldEdit Hatalı Biryer Var Yardım Edermisiniz

Hata Bu Blok Koyuldu Diyor Ama Koymuyor