Arama sonuçlarınız

1. K

Play.ThetisNetwork.Com yakında aktif yetkililerini arıyor Alıncak Yetkiler ve discord adresi aşşagıda dostlarım

2x rehber 1x tasarımcı 1x moderator moderator rehber olarak seçilip sonradan terfi ettirilcekdir iletişim: https : //discord .gg /hSgmyZvU Samet'Beray#8848
  2. K

Paralı Sunucuya Pluginer Admin Rehber Moderator VB. Alımlar Basladı Discord SananeMoruq#8848

Paralı Sunucuya Pluginer Admin Rehber Moderator VB. Alımlar Basladı Discord SananeMoruq#8848
  3. K

Selam Ben Kerem Bu Aksam Acılcak Sunucumda ADMİN Olmak İstermisiniz? Batihost Paralı Sunucumuzun Dc Una Gelin Buyrun

Selam Ben Kerem Bu Aksam Acılcak Sunucumda ADMİN Olmak İstermisiniz? Batihost Paralı Sunucumuzun Dc Una Gelin Buyrun Alımları Alım Formu odasından Kurucumuz Yapacaktır Dc Adımı Aşşada Verecegim. Buyrun Gelin SananeMoruq#8848
  4. K

REKLAM Aternos SentinalSky.aternos.me

SentinalSky.aternos.me
  5. K

REKLAM Aternos Kurucu harıç bütün alımlar aktif

kurucu hariç bütün alımlar aktif SentinalSky.aternos.me
  6. K

SentinalSky.aternos.me
  7. K

REKLAM Aternos Sunucumuz Acılıyor Cok Az Eksikleri Kaldı Birlikte Bitirelim

Arkadaşlar Oncelikle Merhaba Asıl Konumuza Geçelim Ben Kimim ??? Yıllardır Minecraft Oynayarak Bissürü Tecrübe Sahip Edindim Ve Artık Server Kurup Geliştirmeye Editlemeye Basladım peki sunucu ne sunucusu ?? Sunucumuz SkyBlock Sunucusudur Alımlarımız Vardır Ve Sunucunun %70 i bitmiş...
  8. K

REKLAM Aternos Alımlar Bitmek Üzere Acıklamayı Okuyunuz > Yakında Batihost Uz !

öncelikle hepinize merhaba --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sunucu Bilgisi...
  9. K

REKLAM Aternos Acıklamayı Okuyun Lütfen

Alımlarımız Admin Moderator Rehber Mimar Tasarımcı [Fikir Veren] olmak üzeredir Sunucu IP Si SentinalSky.aternos.me
  10. K

Kurucu Hariç Bütün Hepsi var SentinalSky.aternos.me
  11. K

benle survival oynuyacak

bana ulaşsın Samet*37* 4484
  12. K

REKLAM Aternos gel MatarelNW.aternos.me

Kurucu + Admin + Mimar + Rehber + Pluginer + Moderator Lazım mapimiz var pllerimiz cok ama taglar yok gelcek gelsin birader
  13. K

Skripter Arıyan Ulassın

Samet*37* #4484
  14. K

REKLAM Aternos Arkadaşlar lütfen gelin MatarelNW

MatarelNW.aternos.me pluginercilazım
  15. K

sunucumuza gelin

GoldenMCN.aternos.me
  16. K

Sunucumuza Alım Wardır Arkadaşlar GoldenMCN.aternos.me

BİLDİGİNİZ GİBİ ATERNOS SERVERLERİ KÖTÜLÜYORLAR ÜCRETSİZ DİYE BU SERVERDE KALİTE AKIYOR SERVER BENİM DEGİL ARKADAŞIMIN AMA CİDDEN ARKADAŞIM DİYE DEMİYORUM COK İYİ YANİ TEBRİK ETTİM ama siz bilirsiniz arkadaşlar gelmek istiyen GoldenMCN.aternos.me serverine gelebilir iyi günler dilerim :)...