Arama sonuçlarınız

1. selcukwashere

Yardım Tab da ve chatten bir yazı yazdığıma world yazısı var

Sunucunda Essentials eklentisi var ise config dosyasında format: '{WORLDNAME} &8[&7{GROUP}&7]&f {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE} bu kısımdaki {WORLDNAME} i silmen lazım.
  2. selcukwashere

Yardım Tab da ve chatten bir yazı yazdığıma world yazısı var

Essentials configinde chat kısmının altındaki format kısmında o kısmı silebilirsin.
  3. selcukwashere

İstek skyblockta rütbe skripti

cRanks eklentisini kullan onun yerine. Link
  4. selcukwashere

Yardım Sunucu yapıyorum

.com domaini almaktansa ramimi yükseltirdim. pluginler konusunda bilgili birini forumda alım kısmında bulabilirsiniz. plugin paketi yaptırmak isterseniz de bana ulaşabilirsiniz :D selcukwashere#0001
  5. selcukwashere

Pluginer aranır

selcukwashere#0001 bana yazın konuşalım.
  6. selcukwashere

NSIS diye bir şey var

NSIS installer oluşturma programı. Bir antivirus engelliyor olabilir.
  7. selcukwashere

elmas ertime

görmemişim, yine de belki işe yarar :D
  8. selcukwashere

elmas ertime

Aşağıdaki eklenti ile yapabilirsin Eklenti Linki
  9. selcukwashere

İstek Demir eritme olayı

on smelt: if ore slot of event-block is iron ore: set result slot of event-block to stone stone yerine demir parçası neyse onu koyarsın. test ettim, çalışıyor.
  10. selcukwashere

WorldEdit API hakkında

Selamlar. Şimdiye kadar hiç WorldEdit API kullanmamıştım, biraz bakınca kaliteli bir dokümantasyonunun olmadığını farkettim. Sorum şu, seçtiğim bir Selection'a nasıl blok koyarım. Aslında muhtemelen gayet basit bir şey ama ne EditSession ile ne de Selection içinde dönerek çözebildim.
  11. selcukwashere

RedLand SkyBlock | 1.8 - 1.12 | play.redland.cf | Gunde 4 event! | /scmarket, /lonca, /pvpmarket, /ihale ve dahası

Sunucumuz Sunucumuz 28.07.2020'de tamamen açılmıştır. Lobi ve SkyBlock olarak hizmet vermektedir. Sunucumuz PvP yönelimli bir sunucu olup, aynı zamanda SkyBlock zevki vermeyi amaçlamaktadır. Sunucumuz birçok sisteme ve özelliğe sahiptir. Bu özellikler ile amacımız sizlere iyi bir oyun zevki...
  12. selcukwashere

RedLand SkyBlock | 1.8 - 1.12 | play.redland.cf | /scmarket, /lonca, /pvpmarket ve dahası...

Sunucumuz Sunucumuz 28.07.2020'de tamamen açılmıştır. Lobi ve SkyBlock olarak hizmet vermektedir. Sunucumuz PvP yönelimli bir sunucu olup, aynı zamanda SkyBlock zevki vermeyi amaçlamaktadır. Sunucumuz birçok sisteme ve özelliğe sahiptir. Bu özellikler ile amacımız sizlere iyi bir oyun zevki...
  13. selcukwashere

PlanetNetwork.batihost.net > 1.8 & 1.14 > | Ultra OpSkyblock > pazar > Jackpot > Günlük Ödül > Kredi | KALİTENİN ADRESİ! Yeni Sunucu

Sunucuya bizzat geldim. Yetkililer hackleri tınmıyor. Adam rahatça macro açıp dolaşabiliyor. Antihack falan da yok. Geliştirilmesi gerekiyor.
  14. selcukwashere

Play.Coleries.Com > Emek Skyblock ve OP Skyblock | Süreli Uçuş | Ada Gelişim Sıralaması | Gelişmiş Ada Market | Özel Eşyalar; Sandalye, Televizyon...

Uzun süredir oynayan bir oyuncunuz olarak, güzel bir sunucu. Ama hileler var. Tabii ki çok oyuncusu olan bir sunucuya göre normal bir şey.
  15. selcukwashere

Böyle bir SKYBLOCK tadı görülmedi! Oyna.Anadolu.Network 1.8-1.14 AnadoluHost-By AnadoluTeam

sistemleri siz yaptıysanız iyi.mapler de guzel gozukuyor. başarılar
  16. selcukwashere

Sunucu Açıyoruz

2 gb sunucu 20 tl git al emek ver internette zaten plugin paketleri var . Bi süre sonra eğer konu tasarımların güzel olursa insanlar sunucuna gelir. İnsanlardan sürekli yardım istemek bi süre sonra sıkar artık.