PlanetNetwork.batihost.net > 1.8 & 1.14 > | Ultra OpSkyblock > pazar > Jackpot > Günlük Ödül > Kredi | KALİTENİN ADRESİ! Yeni Sunucu

YumusakPati

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KaraKedi Sunucusunu 28 Mayıs 2019 yılında biz açmıştık bize sormadan ismimizi almanız çok yanlış!
Pluginlerde 0 Emek görüyorum bizden aldığınız gibi açmışsınız bi fark göremedim maplarde sizin mimariniz değil.

Piyasada Hırsızlara Yer Yok Sunucuya geldim diye banlamakda kurtarmaz sizi
1/10 1 puanda şeref golü

Son düzenleme:

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@DonsuzTurkk geliştiremezler paket ve harita bana ait :) arkadaşlar kendinin gibi gösterip uyanıklık yapmışlar bu şekilde gelişemezsiniz kullanmak için izin dahi almadan böyle şeyler yapmanız yanlış kanıt isterseniz Forumda konum var sunucuyu ilk kim açmış ve paketin orjinalide bende yalanlamayada çalışmayın.​

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kısıtlayıcı bir sunucu kısıtlamadan kastım hep aynı sistemler geliştirmeye çalışıp buglar ortaya çıkarıyorsunuz ve yapamayınca da sistemi kaldırıyorsunuz oda olmaz ise sunucuyu kapatıp gidiyorsunuz alıştık.

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
138496

Serverinizde gelen saldıralar yüzünden oyun oynayamıyoruz. kasmadan dolayı sürekli kasma ve donma oluyor geliştirmeniz dilegi ile daha önce oyundan yazdım kanıt istediniz buyrun kanıt..
Ve sunucu bundan 1 yıl önce açılan bi sunucunun aynısı warp menüsünden kasalara kadar aynı.

ByJoohnny_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 138496

Serverinizde gelen saldıralar yüzünden oyun oynayamıyoruz. kasmadan dolayı sürekli kasma ve donma oluyor geliştirmeniz dilegi ile daha önce oyundan yazdım kanıt istediniz buyrun kanıt..
Ve sunucu bundan 1 yıl önce açılan bi sunucunun aynısı warp menüsünden kasalara kadar aynı.
güzel bir koruma ekleyecegiz atamiyacaklar bidaha koruma eklemeyi unutmusuz

ByJoohnny_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kısıtlayıcı bir sunucu kısıtlamadan kastım hep aynı sistemler geliştirmeye çalışıp buglar ortaya çıkarıyorsunuz ve yapamayınca da sistemi kaldırıyorsunuz oda olmaz ise sunucuyu kapatıp gidiyorsunuz alıştık.
bug bulanlar söyliyebilirler ve kapatırız bugları

fakeanduin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimdi Oldu Başlık

Son düzenleme:

ByJoohnny_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 138496

gerekli işlemler yapıldı korumalar eklendi serveri yeni açtıgımız için bazı sıkıntılar olabilir bunları bizlere bildrirseniz çözebiliriz :)

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Canımız sıkılıyor usdaaa intikam alıcaz usdaaa :)

selcukwashere

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sunucuya bizzat geldim. Yetkililer hackleri tınmıyor. Adam rahatça macro açıp dolaşabiliyor. Antihack falan da yok. Geliştirilmesi gerekiyor.

ByJoohnny_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu tekrardan aktif hile koruması falan eklendi