Arama sonuçlarınız

1. HzMablung

PlayerReports | Minimum koda indirgenmiş kullanışlı rapor plugini

Selamlar!Bu konumda sizlere kullanımı çok kolay rapor plugini tanıtacağım. Kullanımı çok kolay. Raporlanan oyuncuya bir yaptırım sağlanırsa,rapor eden oyuncuya otomatik hediye verilir. Gönderilen tüm raporları tek bir menü halinde görün. Güncellenebilir rapor...
  2. HzMablung

İstek En iyi hile koruması ?

Merhaba forum gamer sakinleri.Ben sunucuma hile satın alacağım fakat maksimum hile koruması ypaması gerekiyor.AAC,spartan,matrix bunlardan hangisi en iyisi? Sizin önerinize de açığım.Fakat kesinlikle çoğu şeyi engellemesini istiyorum.Verdiğim paraya değsin.
  3. HzMablung

Global Nomad Online profesyonel oyun için yönetim ekibi arıyor

Global Nomad Online hayatta kalma sunucusu olarak ekip arkadaşları arıyoruz. 2 adet Admin, 1 adet Moderatör ve grafik tasarım ekibi yada grafik tasarım yapabilen bir kişi arıyoruz. Başvuru Şartları: 1-)Türkçe kurallarına hakim olmalısınız. 2-)Ekip içi iletişim kabiliyetiniz yüksek olmalı...
  4. HzMablung

Global Nomad Online survival sunucusuna grafik tasarım ve tester aranıyor!

Merhaba sayın forum gamer üyeleri.Ben HzMablung. Yaklaşık 2 aydır geliştirme sürecinde olduğumuz survival sunucumuzun 2 ortağından biriyim. Beta Tester İçin : Geliştirme sürecinin sonlarına doğru geliyoruz fakat yaptığımız sistemleri, haritaları test edip politikalarımızı yorumlayacak 10 kişi...
  5. HzMablung

C dili içinde sorunuzu alabilirim

Merhabalar.C dilinde merak ettiğiniz şeyler varsa,yapamadığınız ya da yapmak istediğiniz şeyler varsa bana danışabilirsiniz.Elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. HzMablung#3856
  6. HzMablung

Yardım authme girerken belirli saat içinde aynı ip'dkei oyuncuya şifre sormasın

Merhabalar.Başlıkta da belirttiğim gibi aynı ip'den giriş yapan oynucuya belli saat içinde şifre sormasın istiyorum.Bunu nasıl başarabilirim?
  7. HzMablung

Global Nomad Online için beta tester,grafik tasarım aranıyor!

Merhaba sayın Forum Gamer sakinleri. Global Nomad online olarak sunucumuzu test edecek 10 kişiye ihtiyacımız var ve reklam yaptığımızda reklam konumuzun fotoğraflarını yaratacak bir grafik tasarım ekibine ihtiyacımız var. 6gb ram i9 9.nesil işlemci sunucumuzda çalışacaksınız.Gerçekten hiç...
  8. HzMablung

Global Nomad Online reBorn | Her Türlü Yetkili Alımı | Survival Sunucu

Merhaba sayın Forum Gamer üyeleri. GNOmc olarak "hayatta kalma" sunucumuzu tekrardan açmaya karar verdik ve bu doğrultuda bizimle ilerleyecek olan takım arkadaşları arıyoruz. Öncelikle sizden uygunluk durumunuzu kontrol eden bir form doldurmanızı isteyeceğiz.Ardından oyun içi bilginizi kontrol...
  9. HzMablung

Yardım Sunucumda bazı sorunlar

Merhabalar.Konu doğru yerde mi bilmiyorum fakat benim 3 tane çok büyük sorunum var. Sunucumda nether açılmıyor.Server propertiesden allow yapıldı.Oyuncular portalı açıyor ama içine girdiğinizde ne kadar beklerseniz bekleyin ışınlamıyor. Sunucumda flint(çakmak)çalışmıyor.Essentialsda black...
  10. HzMablung

Global Nomad Online | Adil Kadro | Eğlenceli Sistemler | Sınırsız goygoy! | Beta V0.3 | Eğlenceli Eventler | 13 Ocak 2020 Açılış Tarihi!

Etkili,işinde uzman,sevecen ve adil ekibimiz ile sizlere daha güzel ve eğlenceli oyun ortamı sunmak için elimizden geleni yapacağız. Daha detaylı anlatımı gnomc.com'da mevcut. Spawnımız Arenamız Ormanımız Ox haritamız Parkur Haritamız Warp menüsü Vipbilgi Menüsü İletişim...
  11. HzMablung

Global Nomad Online Beta Tester Arıyor

Merhaba arkadaşlar.Global Nomad Online olarak Survival sunucu açtık.Fakat karşınıza eksiksiz çıkabilmek için sunucuda birkaç gün oynayacak beta testerlara ihtiyacımız var.Bunun için benimle discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. ( HzMablung#3856 ) Sunucu Adresi (Kopyalanabilir halde) ...
  12. HzMablung

Global Nomad Online Reklamcı Ve Rehber Arıyor

Merhaba sayın oyunseverler.Biz bir sunucu açacağız.Pluginler,website,build tam yani kısacası her şey tam.Fakat oyuncu çekebilecek forumlara konu açabilecek çevresi geniş olan ve survival'den anlayan bir iki arkadaş arıyoruz ailemize. Başvurmak istiyorsanız HzMablung#3856 discord'dan...
  13. HzMablung

Global Nomad Online Survival Sunucu Grafik Tasarım Uzmanı Arıyor

Merhabalar.Survival sunucuma websitesi için logo yapacak arkadaşlar arıyorum.Ekibime alacğaım Başvurmak istiyorsanız lütfen HzMablung#3856 discord yada buranın altına yorum atabilirsiniz.