Global Nomad Online survival sunucusuna grafik tasarım ve tester aranıyor!

HzMablung

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Diğer
Sunucu IP Adresi
mc.gnomc.com
Merhaba sayın forum gamer üyeleri.Ben HzMablung. Yaklaşık 2 aydır geliştirme sürecinde olduğumuz survival sunucumuzun 2 ortağından biriyim.

Beta Tester İçin : Geliştirme sürecinin sonlarına doğru geliyoruz fakat yaptığımız sistemleri, haritaları test edip politikalarımızı yorumlayacak 10 kişi arıyoruz.Sunucu açıldığında bu 10 kişiye sunucuda ve sunucu discordunda tester yetkisi verilecek. Discord'da özel oda ve oyunda özel kite sahip olacaklar. Bizimle bir yola çıkmak isteyen arkadaşlarımız konunun sonunda vermiş olduğum discord adresinden beni ekleyebilirler.

Grafik Tasarım İçin: Üstte de yazdığım gibi,sunucunun v3.0 versiyonunun geliştirme sürecinin sonlarına doğru geliyoruz.Sunucuyu oyunculara açacağız ve sağlam bir oyuncu kitlesine sahip olmak için çok güzel reklam yapmamız gerekiyor.Güzel reklam da yaratıcı fikirler sonucunda olur. Yaratıcılığına güvenen ve bizimle bir yola çıkmak isteyen arkadaşlarımız konunun sonunda vermiş olduğum discord adresinden beni ekleyebilirler.

Katılım için herhangi bir şart sunmuyoruz. Ailemizde yer almak isteyen herkese kapımız açık.Teşekkür ediyorum okuduğunuz için,iyi forumlar dilerim.

İletişim discord : HzMablung#3856