Arama sonuçlarınız

1. LhaewionTaxe

Splatterpunk | 1.8.8x Survival | Ekiple Survival için içeri giriniz.

Merhabalar. Öncelikle ben Eren 'Lhaewion' Tekeli. Bugün uzun zamandır üzerinde uğraştığım pluginli, seri tarzında olan survival serverını tekrardan yapılandırıp, oyun için yeni arkadaşlar aramak adına buraya forum yazmaya geldim. IP belirlendi, discord sunucusu hazır ve sade. Yanlış anlamayınız...
  2. LhaewionTaxe

DarkNetwork | 1.8x Factions | Alımlar Başladı!

Selamlar! Öncelikle ben sunucu Admini Eren yani Lhaewion. Tamamlanması için uğraştığımız sunucuda pluginler v.s. bitmiş durumda. Fakat sunucuya iyi mimarlar lazım. Bu yüzden 3 Tane Mimar alacağız, gidişata göre yükselme durumları söz konusu olabilir. Sunucumuz Keyubu Hosting'ten alınmıştır...
  3. LhaewionTaxe

REKLAM Aternos | GizeronMC 1.8x | Survival Tadında | Yeni Büyü Pluginleri | Yetkili Aranıyor!

Öncelikle merhabalar. Çoktandır açık olan aternos sunucum için önceden bir forum açmıştım fakat tutmadı. Şimdi ise tekrardan Mimar arıyorum. Admin ve Mimar bulabilirsem iyi olur. GizeronMC.aternos.me IP'dir. Discord : T4XE#6690 Skype : t4xe Alınacak Yetkililer : 1x Admin 2x Mimar 1x Tester...
  4. LhaewionTaxe

GizeronMC 1.8x Survival | Değişik Büyüler | 3 Yıllık Tecrübe

Merhabalar. Öncelikle ben Eren. Açmış olduğum aternos sunucusunda çok farklılık yaptım. Oynadığınız survival'lara fazla benzer bir yanı yok. Normalde claim atar ev yapar maden yapar para kasmaya çalışırdınız. Klasik mantığın dışına Aternos ile çıkmayı başardım. Sunucunun pluginleri %90 bitti...