Splatterpunk | 1.8.8x Survival | Ekiple Survival için içeri giriniz.

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Diğer
Sunucu IP Adresi
Splatterpunk.aternos.me
Merhabalar. Öncelikle ben Eren 'Lhaewion' Tekeli. Bugün uzun zamandır üzerinde uğraştığım pluginli, seri tarzında olan survival serverını tekrardan yapılandırıp, oyun için yeni arkadaşlar aramak adına buraya forum yazmaya geldim. IP belirlendi, discord sunucusu hazır ve sade. Yanlış anlamayınız bu ekip derken yetkili ekibi değil. Açtığımız sunucuda birbirimizle dostça oynayıp, ticaret yapabileceğimiz, build yapabileceğimiz bir server. Size serverda olması planlanan ve olan özelliklerden bahsedeyim;

IP'miz Splatterpunk.aternos.me'dir. şu an açık değildir.)
Gelelim Özelliklere.
1 - Serverda daha insanlar yeni olacağı için kimin güvenilir olup olmadığını ilk bakışta anlamak güç olur. Bizde bu sorunu ortadan kaldırmak için 'Claim' sistemi ekledik. Normal survivallerdeki gibi bir sistem ama biraz daha karmaşık. Servera geldiğinizde her özellikten bahsedilecek zaten.

2 - Sunucuda tek güvenli bölge şuanlık /spawn. Fakat buna 1-2 güvenli warp daha eklemeyi planlıyoruz. Warplardan birisi muhtemelen köylütakas olacak. Ana dünyadan kastıklarınızla orda eşya takaslayabileceksiniz. (Takas eklendi.)

3 - Dengeli bir oyun, ne çok zor ne de çok kolay.

4 - Görev getirilecek. Oyunun bir kısmında end'e veya nether'a gitmek için zor bir görev koymayı planlıyoruz.

5 - Sunucuya renk katmak adına her yerine ayrı emek sarf ettik. Neredeyse tüm pluginler Türkçe.

6 - Kanlı ay ve değişik yaratıklar getirmeyi planlıyoruz. (Aternosta ne kadar zor olursa olsun, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.)

Ekibe Alım Formu;
İsim :
Soyisim : (Zorunlu değil)
Discord : (Zorunlu)
Ahlak bilginizi 10 üzerinden değerlendirin : (Zorunlu)
Ekibe ayak uydurabileceğinizi düşünüyor musunuz? :
Eklemek istedikleriniz :

Daha birçok özelliğimiz bulunuyor fakat yazmak istemedim ki yazsaydım uzayıp gidecekti. Bilgiler,
Kişisel Discord : T4XE#6690

Bu sunucuda bahsettiğim özelliklerin hepsini tekrardan yapılandıracağım, söz verdiklerimi de yapacağım. Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar!

Son düzenleme:

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şuanda benle beraber 5 kişi var. Üstte verdiğim kişisel discordumdanda bana ulaşıp forumu yazabilirsiniz. Sorun çıkarmadığınız sürece %100 alınacağınızın garantisini verebilirim. İsterseniz 5 yaşında olun isterseniz 50.

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel +.
EDIT : Discord T4XE#6690 ekleyin burdan da gönderebilirsiniz.

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
keşke 1.8 yapsaydın
1.8x yapsaydım daha çok kişi çekerdi ama has survivalcı insanlar zevk almazdı. Bende zevk almazdım ki 1.15.2 yapacağım halde 1.14.4'e indirdim ki tanıdığım arkadaşlar rahatça oynayabilsinler. Ayrıca discord sunucumuza gelip anket başlatmamızı rica edebilirsin. 1.8x olması için bir anket başlatırım ve topluluk kararına göre uygularım.

HzWasted

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
urda msj yok

Son düzenleme:

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
8 Kişi aranıyor. T4XE#6690 forumu buradan doldurabilirsiniz.
(Sunucuda yapılan her şey, sunucunun discordunda harfi harfine yazılmakta. Ayrıca 7/24 aktif bir sunucu olacak. Essentials'ın AFK'dan atma süresini kaldırdım istediğiniz kadar AFK kalın sunucudan atmıyor. ChatCraft'tan girip vanishte afk kalarak bu sorunu çözdüm. 6 Saat afk kaldım ve hiçbirşey olmadı.)

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel konu. Gelen isteklerle bir bir ilgileniliyor :),
(Lütfen resmi ve ahlaklı insanlar gelsin. En ufak bir hakaret 12 saat susturulmanıza sebebiyet verecektir. Geldiğinizde düzgün davranmanızı rica ediyorum.)

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün server saat 5.30'da açılacak. Gelmek için an itibariyle 3 saatiniz bulunmakta.
T4XE#6690 ekleyebilirsiniz, yukardaki formu bana özelden bu discord adresine de yollayabilirsiniz.