Arama sonuçlarınız

1. benakifdora

Yardım Sunucudaki oyuncu sayısını 1 fazla gösterme

Merhabalar bu nasıl yapılıyor acaba
  2. benakifdora

Arkadaşlar Hareketli Banner Yapmayı Bilen Biri Acil İletişime Geçsin Lütfen

Bütçem 10 tl daha fazlasını veremem biri yardım etsin lütfen :( Discord : Müco-TolgaDemirel#2215
  3. benakifdora

Adalar Silindi Yeni Sezon Başlıyor Skyblock Sunucusu :) En Gelişmiş Plugin Paketi play.cosmosmc.tk Sende Oyna !

Kopyalanabilir IP Adresleri: oyna.cosmosmc.tk play.cosmosmc.tk mc.cosmosmc.tk Sürüm : 1.8.x Kopyalanabilir IP Adresleri: oyna.cosmosmc.tk play.cosmosmc.tk mc.cosmosmc.tk Sürüm : 1.8.x
  4. benakifdora

Yardım Fabledskyblock_island_level çalışmıyor

Merhabalar, FabledSkyBlock plugininde leveli chate yansıtamıyorum, yardımcı olabilir misiniz? EssentialsChat
  5. benakifdora

Yardım Oyuncu yaratık öldürünce send komutu çalışmıyor

Merhabalar, bir skript ayarladım biri yaratık öldürünce bir şans ile ona coin veriyor. Ama ben istiyorum ki o coin adama gidince chatte yazı yazsın skript şu an şöyle on death of creeper: attacker is a player: chance of 0.5%: give a 175 named "&6&lDORA&r&lCOIN" to...
  6. benakifdora

Yardım ASkyBlock challenges değişince hata alıyorum

Arkadaşlar, kendime göre bir rütbe sistemi ayarladım fakat plugin bozuluyor. Orjinal challanges kodlarını koyunca sorun yok. ben anlamadım bir yardımcı olur musunuz? BENİM RÜTBELERİM challengeList: acemi: friendlyname: 'Acemi Rütbesi' description: 'Adanı 1000 level yap...
  7. benakifdora

İstek Spawner kırılsın ama oyuncuya gitmesin

Merhabalar netherda spawner kırılsın ama oyuncuya gitmesin istiyorum nasıl yapabilirim bunu?
  8. benakifdora

Yardım Sunucudan çıkıp girince itemlerin Enchleri siliniyor ve isimleri değişiyor

Skyblock sunucumda oyuncular çıkıp girdiğinde itemlerin enchleri siliniyor ve isimleri değişiyor, bunu nasıl düzeltebilirim
  9. benakifdora

Yardım ASkyBlock /islevel sorunu

Merhabalar, skyblock sunucumda /islevel yazdığımızda bu sorunla karşılaşıyoruz Çözümü nedir?
  10. benakifdora

İstek ShopGui+ pluginine ihtiyacım var

Merhabalar, Skyblock sunucum için ShopGui+ pluginine ihtiyacım var. Sunucu sürümüm 1.8 yardımcı olabilecek var mı?
  11. benakifdora

İstek Emek Skyblock Plugin Paketi arıyorum

Merhabalar, güncel Emek Skyblock plugin paketi arıyorum, yardımcı olacak var mı?
  12. benakifdora

Yardım Sunucumda ping olmamasına rağmen ping varmış gibi görünüyor

Merhabalar, sunucumda ping olmamasına rağmen moblar sanki ping varmış gibi hareket ediyor. Kaktüs farmlarında kaktüs suda ilerlerken sanki ping varmış gibi sürekli geri gidip duruyor Nedenini bir türlü anlayamadım yardımcı olabilecek var mı? Edit: şimdi baktım TPS 11-12'lerde nedeni o olabilir...
  13. benakifdora

DoraCraft | Emek SkyBlock | Pluginer Alımı

ALIM YAPILDI Merhabalar sunucumuz açılalı 2 gün olmuştur, fakat plugin ve skript bilgisi olarak biraz zayıfız. İşini bilen, işinde iyi, dürüst, sadık, samimi ve güvenilir arkadaşları aramızda görmek istiyoruz. Discord Sunucumuz -> doracraft Sunucumuza katıldıktan sonra Kurucu'lara mesaj...
  14. benakifdora

DoraCraft | Hub SkyBlock | Aradığınız Skyblock Sunucu :) | [1.8.x]

Kayıtlarımız Websitemiz üzerindendir Websitemiz: https://www.doracraft.bati.host Kopyalanabilir IP Adresi: doracraft.batihost.net 1.8.x Sunucu Türü: Hub Skyblock Kopyalanabilir IP Adresi: doracraft.batihost.net 1.8.x