Arama sonuçlarınız

1. Rumbarina

Yeni versiyon 2.0 - ParkurHane güncelleme

Güncelleme notları: Oyunn bitişi tasarlandı. Versiyon güncellendi Yeni haritalar hala demo'dadır. İstek üzerine 3.0'da isim geçicek. İsim yazmayı unutmayın! İndirme linki:MediaFire Yükleme işlemini profilimden ulaşabilirsiniz.
  2. Rumbarina

Uzun zaman olmamın sebebi - Yeni haritam

Selam! Uzun zamandır olmadığımın bir sebebi vardı, Harita! İndirme Linki:MediaFire NOT:: Demo oyun, sorunları bulursanız [email protected] adresine atıp veya bu konuya atabilirsiniz, ve oyun içi isminizi yazarsanız haritanın başında Teşekkürler yazısı düşülür. Naısl yüklenir...
  3. Rumbarina

Yardım Selam arkadaşlar

Ben 1 senedir aralıksız kullandığım bir fare var RGB Işıklı Pirhana X7 Gaming Mouse Ben 2 ekran kullanırım birini PCye diğerini LAPTOP olarak kullanıyorum sonra bazen canım sıkılıp Netflix açıp köşe kurup köşeme geçerdim fakat bu gün garip bir şey yaşadım gerçi 2 gündür böyle hem laptop...
  4. Rumbarina

Herobrine gerçek midir?

Herobrine herkes tarafından tartışılıyor çünkü gerçekten bizi ve herkesi korkutan SCREENSHOOT (Ekran Görüntüleri) mevcut. Bunlara dayanamayan Mojang Team Herobrine kaldırdı Bu oyuncuları ürpetti. Çünkü herobrine gerçekten varmyıdı? Herobrine diye bir şey yoktur. Sadece Steve vardır. Steve...
  5. Rumbarina

"Herobrine oyuna katıldı."

Merhaba! Arkadaşlarınızla çok iyi vakit mi geçiriyorsunuz? Tabii kide arkadaşlarınıza bir şaka yapmak istiyebilirsiniz. Fakat arkadaşlarınızdan ayrılırsanız benden değil söyleyeyim ilk baştan. İlk önce kullanacağımız komut, /give --) Oyun içi isim (--- minecraft:command_block 1 Komut bloku...
  6. Rumbarina

Komut bloğu hakkında

Merhaba. Komut blokları Minecraft"ın sunduğu kodlanabilen blok. Bu kadar ünlü olmasının sebebini bilemiyorum, çünkü kullanımı artık zorlaştı. Daha çok Postscript yazmaya başladık eskiden komut bilgisi derlerdi şimdi "Postscript" çünkü bir kaç şey eklediler komut blokuna ve " eklemek...