Herobrine gerçek midir?

Rumbarina

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine herkes tarafından tartışılıyor çünkü gerçekten bizi ve herkesi korkutan SCREENSHOOT (Ekran Görüntüleri) mevcut.
Bunlara dayanamayan Mojang Team Herobrine kaldırdı Bu oyuncuları ürpetti. Çünkü herobrine gerçekten varmyıdı?

Herobrine diye bir şey yoktur. Sadece Steve vardır. Steve bize saldırır asıl kaldırılan şey Steve'dir. Peki neden Mojang Team herobrine removed yadı ki? Çünkü Ortalama kitlenin çöküş yaşadığı, Korku temalı bir oyun olarak görülcekti hatta bir zamanlar Minecraft Türkiye ülkesi olarak yasaklanma davası bile açılmıştı.
Çünkü oyunda Herobrine korkusu herkesi esir etmişti Mojang Team bunlara dayanamadı... Bu olaylardan sonra Mojang Team Microsoft team'e satılmıştı. Microsoft Teams belli ki böyle işlere meraklıydı çünkü Windows 8.1 de örnek oyun olarak aynı temalı bir oyun çıkmıştı.

Markus bu durumlardan kurtuldu fakat yıllardır geliştirdiği oyun elinden alındı. Bundan sonra Education Editon çıktı ve oyüzden Herobrine diye bir şey kalmadı çok şey geldi ve gitti. Markus bütün emeklerini bir kaç dolara sattı 2 Buçuk milyon dolar pahalı ama emekleri gitmesi daha kötü bir şeydi. bir haber kaynağında Markusun 5 gün boyunca ağladığı bile yazılmıştı ama bu haberin yalan olduğunu Markus açıkladı.

Yani anlayacağınız herobrine kalktı Artık Minecraft çocuk oyunu olarak geçti çünkü Zekayı geliştiriyordu. Legolar nasıl geliştirdiyse Yapay dünya elini bırakmadan ilerledi ve hep ilerleyeceği söyleniyor Herobrine bırakın ve Teknolijiye 9 adım atın teknoliji sizi 1 adım ile mutlu etsin. Kodlayarak geliştirin ve daha iyi yerlere varın. Çünkü teknoliji ilerledi. Benim bu yazdığımı okuyan herkes için teşekkürler en yakın süreçte tekrar bir Konu daha açıcağım.

Kaynaklar ve Yazar hakkında bilgi;
Umut tarafından yazıldı forum gamer'a çok teşekkürler ki böyle güzel bir topluluk oluştu.

Kaynaklar
Offical Minecraft game pedia
EuroNews
Technopat
Buradaki bütün kaynak aldığım kişelerden teşekkürler.

Rumbarina

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel bir topluluk olmaya yaklaşıyoruz hepinizi birer birer teşekkür ederim :vız::kalp:
:1:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Herobrine yoktur diye bir şey yoktur diye bir şey yoktur herobrine vardır

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Herobrine gönlümüzün tahtlarında yaşıyor.

Zeutheu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herobrine küçükken aşırı korktuğum bir karakterdi veya bir kesimin demesine göre bir "hayal ürünüydü."

Benim yorumuma gelecek olursak;

Bir dönem kafayı felaket şekilde bu Herobrine denen korkunç karakterle bozmuştum, bu konuyu hikaye alan yirmiden fazla senaryo okudum, Bunlardan birincisi bir süre ekipte sağlam birisi olan ve işten "kovulan" Mojang çalışanı tarafından bir şekilde oyuna eklenmiş ve Mojang'da ne kadar adam varsa kim ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu karakteri oyundan kaldıramıyordu. Bu karakter oyunculara musallat oluyor, hatta psikolojik sorunlara (:caktirma:) sebep açıyordu. İkinci senaryoda ise (Bu biraz daha hayal ürünü ama ilk okuduğum dönem dikkat çekiciydi.) Steve kuzeni Herobrine'a büyük bir şekilde ihanet ediyor ve işler Steve'in istediği gibi gitmeyince Herobrine bir şekilde akıl almaz güçlere sahip oluyor sonra da Steve ve Steve'in dostlarına musallat oluyor... gibi yüzlerce senaryo var. :cici:

Ama Herobrine saygı duyulması gereken bir hayal ürünü, karakter veya "kişiliktir" :p Efsaneler listesine adını şu zamana kadar yazdırmış olacağını düşünüyorum :p

NOT: Konunuzu dikkatlice okudum merak etmeyin, sadece kendi yorumlarımı yazmak istedim :1:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Herobrine küçükken aşırı korktuğum bir karakterdi veya bir kesimin demesine göre bir "hayal ürünüydü."

Benim yorumuma gelecek olursak;

Bir dönem kafayı felaket şekilde bu Herobrine denen korkunç karakterle bozmuştum, bu konuyu hikaye alan yirmiden fazla senaryo okudum, Bunlardan birincisi bir süre ekipte sağlam birisi olan ve işten "kovulan" Mojang çalışanı tarafından bir şekilde oyuna eklenmiş ve Mojang'da ne kadar adam varsa kim ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu karakteri oyundan kaldıramıyordu. Bu karakter oyunculara musallat oluyor, hatta psikolojik sorunlara (:caktirma:) sebep açıyordu. İkinci senaryoda ise (Bu biraz daha hayal ürünü ama ilk okuduğum dönem dikkat çekiciydi.) Steve kuzeni Herobrine'a büyük bir şekilde ihanet ediyor ve işler Steve'in istediği gibi gitmeyince Herobrine bir şekilde akıl almaz güçlere sahip oluyor sonra da Steve ve Steve'in dostlarına musallat oluyor... gibi yüzlerce senaryo var. :cici:

Ama Herobrine saygı duyulması gereken bir hayal ürünü, karakter veya "kişiliktir" :p Efsaneler listesine adını şu zamana kadar yazdırmış olacağını düşünüyorum :p

NOT: Konunuzu dikkatlice okudum merak etmeyin, sadece kendi yorumlarımı yazmak istedim :1:
ilk hikayeyi bende duymuştum .d

BeyzaBhçl

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yeni sürümlerde HEROBRİNE gören var mı ?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Pazarlama stratejisi. Şu anda herobrine geldi diye yazı çıkartsalar ve bulmak için bazı ipuçları verseler oyuncu sayısı tavan yapar.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Herobrine yalan arkadaşlar. Asıl Alex ve Herobrime vardır. Size şimdi Minecraft'ın hikayesini anlatacağım.
Günlerden bir gün Herobrime (dikkat edin Herobrine değil) ve kız arkadaşı Alex uçakla Los Scaffoldingo'dan Kızıltaş Adasına seyahat etmektelerdir. Yolculuğun %78'i tamamlandığı sıralarda Herobrime WCye gideceğini söyleyerek koltuğundan kalkmıştır. Yolculuğun %80'i tamamlandığında uçağın motorları bir anda kapanmıştır ve uçak Macera Adasına düşmüştür. Uçaktaki herkes hayatını kaybetmiş fakat Alex ve Herobrime yaşamaktadır. Düştüklerinde Alex baygın haldedir fakat Herobrime Alex'i görememiştir. Herobrime'ın karşısına Ender Dragon çıkmıştır ve beyaz ruhunu üzerine salmıştır. Herobrime bayılmıştır ve uyandığında kendini bir barakanın içerisinde bulur. Alex onu bulmuş ve bir baraka inşa etmiştir. Herobrime uyandığında bir şey fark ederler, Herobrime'ın gözleri beyaz olmuştur. Alex bu durumdan endişelenir ve ona düştükten sonra neler yaşadığını sorar. Herobrime beyaz ruhun içerisine girdiğini anlatır. Ardından acıktıklarını fark ederler ve adada gezinmeye başlarlar. Adada bir çentik bulurlar ve Alex ona bakarken çentiğin içinden birisi çıkar. Adının Notch olduğunu ve onların kim olduğunu bildiğini söyler ve... Devamını anlatamam arkadaşlar. Çok gizli Microsoft sunucularında olddocs adlı bir repositoryde saklanıyor bu bilgiler. Ayrıca internete açık değil yani sunuculara fiziksel olarak erişmeniz gerekiyor. Bu anlattıklarım da ahnisl01.dat isimli dosyada bulunuyordu ve diğer dosyalara erişirken güvenlik görevlisi beni az daha fark ediyordu, ben de kaçtım. Daha fazlasına erişebilirsem eklerim belki buraya.
Not: Bu gönderide bahsedilen hiçbir şeyin gerçekle ilgisi yoktur, tamamen hayal ürünüdür.

Rumbarina

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine yalan arkadaşlar. Asıl Alex ve Herobrime vardır. Size şimdi Minecraft'ın hikayesini anlatacağım.
Günlerden bir gün Herobrime (dikkat edin Herobrine değil) ve kız arkadaşı Alex uçakla Los Scaffoldingo'dan Kızıltaş Adasına seyahat etmektelerdir. Yolculuğun %78'i tamamlandığı sıralarda Herobrime WCye gideceğini söyleyerek koltuğundan kalkmıştır. Yolculuğun %80'i tamamlandığında uçağın motorları bir anda kapanmıştır ve uçak Macera Adasına düşmüştür. Uçaktaki herkes hayatını kaybetmiş fakat Alex ve Herobrime yaşamaktadır. Düştüklerinde Alex baygın haldedir fakat Herobrime Alex'i görememiştir. Herobrime'ın karşısına Ender Dragon çıkmıştır ve beyaz ruhunu üzerine salmıştır. Herobrime bayılmıştır ve uyandığında kendini bir barakanın içerisinde bulur. Alex onu bulmuş ve bir baraka inşa etmiştir. Herobrime uyandığında bir şey fark ederler, Herobrime'ın gözleri beyaz olmuştur. Alex bu durumdan endişelenir ve ona düştükten sonra neler yaşadığını sorar. Herobrime beyaz ruhun içerisine girdiğini anlatır. Ardından acıktıklarını fark ederler ve adada gezinmeye başlarlar. Adada bir çentik bulurlar ve Alex ona bakarken çentiğin içinden birisi çıkar. Adının Notch olduğunu ve onların kim olduğunu bildiğini söyler ve... Devamını anlatamam arkadaşlar. Çok gizli Microsoft sunucularında olddocs adlı bir repositoryde saklanıyor bu bilgiler. Ayrıca internete açık değil yani sunuculara fiziksel olarak erişmeniz gerekiyor. Bu anlattıklarım da ahnisl01.dat isimli dosyada bulunuyordu ve diğer dosyalara erişirken güvenlik görevlisi beni az daha fark ediyordu, ben de kaçtım. Daha fazlasına erişebilirsem eklerim belki buraya.
Not: Bu gönderide bahsedilen hiçbir şeyin gerçekle ilgisi yoktur, tamamen hayal ürünüdür.

Çok güzel bir yanıt teşekkür ederim gerçekten çok güzel ve uğraşılmış. Doğru her şey hayal ürünü.

Rumbarina

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine yoktur diye bir şey yoktur diye bir şey yoktur herobrine vardır
tamam bak eğer öyle bir şey olsaydı. Minecraft Gamepedia, Mojang Tema, Mojang onaylı Youtube kanallarında Herobrine yoktur diye bir şey her yerde görebilirsin. Çünkü, insanlar bir virüstür. 1 den 3 3den 5 5den 100 kişiye bu haberi söyler. Güven bana herobrine yok.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Resmi açıklamalara göre Minecraft'ın vanilla sürümlerinde hiçbir şekilde Herobrine olmadı.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Gerçek, ben gördüm. (Minecraft'ı modlu olarak oynarken.)