Arama sonuçlarınız

1. MystegaNW

Nasıl Kitle Oluşturabilirim?

Merhaba, sizden öneriler istemekteyim. Nasıl kitle oluşturabilirim? Minecraft sunucusu, Youtube ile uğraşmaktayım ancak Minecraft bana çok sağlıklı gelmiyor, yinede sizin fikirlerinizi almak istiyorum. Sanal alemle alakalı her şeyi önerin lütfen ve alan adı al sat tarzı bir şey olmasın, kitle...
  2. MystegaNW

RedByte > Geleceğin Sunucusu! > Yetkili Alımları Başladı!

Alım Formları Rehber AD: YAŞ: MC Tecrübesi: Neden Siz: Discord: Moderator AD: YAŞ: MC Tecrübesi: Bilinen Komutlar: Neden Siz: Discord: Skripter AD: YAŞ: Bildiğiniz ADD-ON's: Örnek Skript: Neden Siz: Discord: Admin AD: YAŞ: Tecrübe: Neden Siz: Discord:
  3. MystegaNW

Lise 12.Sınıf Nakil Bitti mi?

Lise 12.Sınıf Nakil Bitti mi?
  4. MystegaNW

Kaldırın.

........
  5. MystegaNW

Real Life - Modern Hayat Sunucusuna Ortak - Skripter Arıyoruz Katılmak İsteyenler Discord: RL-TR#6724

Real Life - Modern Hayat Sunucusuna Ortak - Skripter Arıyoruz Katılmak İsteyenler Discord: RL-TR#6724
  6. MystegaNW

Scarface Modern RPG - Skripter Alımları

Sunucumuz Hakkında Sunucumuz, modern hayat yani GTA tarzı bir sunucu türüdür. Gerçek hayatta yapılabilen çoğu şeyin olduğu sunucuda RP dahi bulunmakta. Sunucumuzda: Soygun, meslek, telefon, sınav, hikaye görevleri, normal görev, taret, gps ve bunlar gibi bir sürü eğlenceli içerik bulunmakta...
  7. MystegaNW

Deep Web Seviyeleri/Katmanları

Deep Web Seviyeleri/Katmanları
  8. MystegaNW

Deep Web'te Keşfedilen En Korkutucu 5 Şey

Deep Web'te Keşfedilen En Korkutucu 5 Şey
  9. MystegaNW

Aşırı Korkunç 5 Video Kaydı

Aşırı Korkunç 5 Video Kaydı
  10. MystegaNW

Fenerbahçe - Trabzonspor Bütün Karşılaşmaların Golleri (1980 - 2020)

Fenerbahçe - Trabzonspor Bütün Karşılaşmaların Golleri (1980 - 2020)
  11. MystegaNW

Play.AtelsaNW.Com<>Meslek<>Görev<>Rütbe<>Çiftlik<>Zindan<>RuhTaşı<>İtemlere + Basma<>İdda<>Event,Çekiliş,Etkinlikler<>

Berbat bir sunucu
  12. MystegaNW

İnternet Gizemleri: 11B-X-1371

İnternet Gizemleri: 11B-X-1371
  13. MystegaNW

Alternatif Gerçeklik Oyunu(ARG) Nedir?

Alternatif Gerçeklik Oyunu(ARG) Nedir?
  14. MystegaNW

Oyunlarda Şifrelenmiş Mesaj Var Mı?

Herhangi bir oyun da böyle bir şey var mı? 1 tane söyleseniz bile yeter teşekkürler.
  15. MystegaNW

Hiç kimsenin bitiremediği oyun

Böyle bir oyun varmı acaba? Flappy bird gibi değil normal video oyunu.
  16. MystegaNW

Siren Head Gerçeği

Siren Head Gerçeği
  17. MystegaNW

Bilgisayar Virüsünden Para Kazanmak

Bilgisayar Virüsünden Para Kazanmak
  18. MystegaNW

Kayıp Video Oyunları #1

Kayıp Video Oyunları #1
  19. MystegaNW

RNW > Ortak Aranıyor! | +40 | Play.RealLife.Com | RPG

Merhaba Website: Reallife.com IP: Play.RealLife.Com Serverimiz 2012'den bu yana kaç kere kapanıp açıldı sebepleri ise ortağım ile kavga etmemdi şimdi ise ortak aramaktayım ben ve bir kişi daha var üçüncü kişiyi aramaktayız aradığımız kişinin en azından pluginlerden ve skriptten anlamasını ve...
  20. MystegaNW

RNW > Ortak Aranıyor! ✔ Bir zamanların efsanesi ✯ +40 ✯ Play.RycerNW.Com ✯ RPG

Merhaba Website: RycerNW.com IP: Play.RycerNW.Com Serverimiz 2012'den bu yana kaç kere kapanıp açıldı sebepleri ise ortağım ile kavga etmemdi şimdi ise ortak aramaktayım ben ve bir kişi daha var üçüncü kişiyi aramaktayız aradığımız kişinin en azından pluginlerden ve skriptten anlamasını ve...
  21. MystegaNW

Sadece Deep Web'de Bulunan Oyunlar

Sadece Deep Web'de Bulunan Oyunlar
  22. MystegaNW

İstek Paralı Skript

İçerikleri: Partikülün içine girince soygun başlayacak. İçeride dolaşan bir npc olacak eğer npc nin yüzü oyuncuya bakarsa ve oyuncu npc nin 5 blok yakınındaysa yakalansın para cezası kesilsin. Soygunda eşyaları toplasın ve kamyona aktarsın. Bir adet şifreli kasa olsun şifreyi çözerek kasayı...
  23. MystegaNW

Dünyanın En Küçük İşletim Sistemi(1.44 MB)

Dünyanın En Küçük İşletim Sistemi(1.44 MB)
  24. MystegaNW

RealLife | Gerçek Hayatta Yapamadıklarını Yap! | Şifreli Kasa,Soygun,Taret,Elma Farm,Görev,Meslek,Senaryolu Görev,Hastalık,Aranma,GPS,Virüs | 1.8/1.14

RealLife Sunucu Özellikleri Meslek Sistemi Görev Sistemi Senaryo Sistemi Telefon Sistemi Taret Sistemi Elma Farm Sistemi Soygun Sistemi Kilit Sistemi GPS Sistemi Hakim Sistemi Ekstra Meslek Sistemi Virüs ve Hastalık Sistemi Aranma Sistemi Kiralık Katil Sistemi(Otomatik NPC) Kumar Sistemi Ve...
  25. MystegaNW

RNW > Ortak Aranıyor! ✔ Bir zamanların efsanesi ✯ +40 ✯ Play.RycerNW.Com

Merhaba Website: MystegaNW.com IP: Play.Mystega.Com Serverimiz 2012'den bu yana kaç kere kapanıp açıldı sebepleri ise ortağım ile kavga etmemdi şimdi ise ortak aramaktayım ben ve bir kişi daha var üçüncü kişiyi aramaktayız aradığımız kişinin en azından pluginlerden ve skriptten anlamasını ve...