Nasıl Kitle Oluşturabilirim?

MystegaNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, sizden öneriler istemekteyim. Nasıl kitle oluşturabilirim? Minecraft sunucusu, Youtube ile uğraşmaktayım ancak Minecraft bana çok sağlıklı gelmiyor, yinede sizin fikirlerinizi almak istiyorum.
Sanal alemle alakalı her şeyi önerin lütfen ve alan adı al sat tarzı bir şey olmasın, kitle yapabileceğim bir şeyler olsun, teşekkürler.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba @MystegaNW ,
Minecraftda kitle oluşturmak istiyorsan özgün sistem eklemelisin. Ayrıca bir kaç yere reklam vermelisin ki seni görsünler. Ayrıca 1000-5500 abone aralığında bir youtubere/streamere video/yayın yaptırabilirsin. Bu dediğim şeyleri uygularsan 35+ kalıcı bir kitle oluşturabilirsin.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba @MystegaNW ,
Minecraftda kitle oluşturmak istiyorsan özgün sistem eklemelisin. Ayrıca bir kaç yere reklam vermelisin ki seni görsünler. Ayrıca 1000-5500 abone aralığında bir youtubere/streamere video/yayın yaptırabilirsin. Bu dediğim şeyleri uygularsan 35+ kalıcı bir kitle oluşturabilirsin.
Minecraft bana çok sağlıklı gelmiyor, yinede sizin fikirlerinizi almak istiyorum.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Fikrimizi sormuş bende kendi fikrimi söyledim. Ayrıca oradaki "Yinede" Kısmını atlamazsak sevinirim.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Kitle oluşturulmaz , oluşur ..

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Toplulukların kazanacağı p2w olmayan bir sunucu oluşturur ve kendi düşüncelerinle bir sunucu açarsan bir reklamında tutturursun diye düşünüyorum kişiye özel değilde 3-5 arkadaşın oynayıp gelişebileceği sunucular daha mantıklı geliyor bana ve böylece kitle oluşuyor.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaliteli bir insan olursan, kitle oluşturabilirsin.