Arama sonuçlarınız

1. MustafaGezer

Açtığım Sunucuda Ortak Arıyorum

Discord ile ilgilenmeyi ve sunucu yetkili alımları ile ilgilenebilirim yani admin olmak :)
  2. MustafaGezer

16 gb server yetkili aımı

Sunucuda deilsiniz.
  3. MustafaGezer

Bedava Hosting Arıyorum 000webhost ve Freehosting Olmasın Lütfen

Güzel yanıt. Doğru söylüyor. Dikkat et kandırmasınlar :)
  4. MustafaGezer

Play.PatrickNW.Com | Gelişmiş Kozmetik! | Üstün Hile Koruması - Enchant 2.0 | Klan Bayrakları - Yetenekler | SkyBlock'tan Gerçek Para Kazan! |

neden herkes bu sunucuyu kötülüyo sanıyosunuz b yüzden bak bazı arkadaşların mesajı kaldırılmış ahaha berbat bi yer
  5. MustafaGezer

Play.PatrickNW.Com | Gelişmiş Kozmetik! | Üstün Hile Koruması - Enchant 2.0 | Klan Bayrakları - Yetenekler | SkyBlock'tan Gerçek Para Kazan! |

Efsanenin tadı denilebilir. Hem konu tasarımıyla hem banneri ile hem sistemleri ile sunucuyu harika bir şekle getiren kuruculara teşekkürler dilerim. Bu koronada sıkılmamamız için en iyi sunucu denilebilir. Efsaneyi kendi elleriniz ile yaratmışsınız :)
  6. MustafaGezer

Gerek kalmadı silebilirsiniz

MustafaGezer#5833 ekleyin parasıyla yaptırılacaktır !
  7. MustafaGezer

Yotube montaj cı aranır. varsa dc gelsin https://discord.g.g/GNQs4U

Burası youtube montajcı arama kısmı değil. İyi forumlar.
  8. MustafaGezer

1 tane moderator arıyoruz gerekli bilgi içerde

Moderator'ün görevi pluginden scripten vs anlamakmı?
  9. MustafaGezer

Minecraft Sunucu Alımı 1.8.x

Sunucuya noldu açıklarmısın ben mdgfire
  10. MustafaGezer

Selam içeriye bak başka bir mevzu daha !

Değerli yorumun için teşekkürler kardeşim
  11. MustafaGezer

sana şöyle hiza edeyim güzel kardeşim adamlar serveri bakıma alıyorlar alım kısmına alım var diyorlar sunucuya girinca bakımdayız yyazısı çıkıyor. adamlar bi yetkili alıyor kurucu gitmiş yetkili diyoki kurucumusait deil diyorlar anlamadıysan MustafaGezer#5833 gel konuşalım iyi günler iyi...
  12. MustafaGezer

Ha bide kurucu yok rehber var kurucu müsait degil diyorlar hay :D
  13. MustafaGezer

Yorumunuz için teşekkürler zaten bahsetmiştim orada gördügünüz üzere. İyi akşamlar. İyi forumlar dilerim.
  14. MustafaGezer

Merhabalar dostlarım yine ben mustafagezer bugün bir sorun daha var lütfen aşagı inin. NOT=Laf atmak yada küçümsemek için geldiyseniz okumanızı ve yazdıgım şeye bakmanızı istemiyorum. Evet sayın minecraft yetkili alım takipçileri biliyorsunuzki herkes ya aternostan server açar ya keyubu yada...
  15. MustafaGezer

Aternos olmadan sunucu açma sitesi ve daha hızlı 1 dakikada

Bunu dikkate alarak bidahaki forumumda daha detaylı inceliyecegim. Yorumunuz için teşekkürler. İyi günler iyi forumlar dilerim.
  16. MustafaGezer

| Forum'daki Önemli Detaylar Mesajı Taşımayın Tam Buralık! |

Ben teşekkür ederim :D İyi forumlar dilerim.
  17. MustafaGezer

Yetkili alım kısmına yetkili olmak istiyorum yazanlara gelsin anlamında
  18. MustafaGezer

Teşekkürler. İyi forumlar dilerim ;)
  19. MustafaGezer

Değerli yorumun için teşekkür ederim kardeşim :) İyi forumlar dilerim.
  20. MustafaGezer

Merhabalar yetkili alım formu gezginleri. Biliyorsunuz ki yetkili olmak istiyorum kısmı var açıkça kocaman yazıyor. Ama siz kuralları çiğniyorsunuz yetkili alım kısmına mimar olmak istiyorum ya pluginer olmak istiyorum diyorsunuz. Kusura bakmayın küçük laflar atacağım çünkü bu iş beni delirtti...
  21. MustafaGezer

Eyer Profesonel Mimar İstiyosunuz Bana Ulaşın ama serverde voxel ve world edit olması şar Tavşan-ı Mimar#4767

Kardeşim YETKİLİ OLMAK İSTİYORUM Forumu var kocaman yazıyor buraya yazmayın ya
  22. MustafaGezer

Yetkili arayanlar buyrun içeri

Kardeşim lütfen Yetkili olmak istiyorum kısmına yaz şunu burası sunucu yetkili alım noktası anlatabiliyosam kapatırmısın konuyu
  23. MustafaGezer

| PointBlank | Bilmiyenler için harika tanıtım ! | Türklerin ve Azerbaycanlıların oynadığı mükemmel oyun ! |

Point Blank Türkiye Azerbaycan Merhabalar ben MustafaGezer sizin için bir oyun önerisi göstermek istedim. Haydi ekranı biraz aşağı kaydıralım ! Point blank yıllardır oynanan oyun bilmiyenlerin sayısı fazla olduğu için tanıtmak istedim. Point blank...
  24. MustafaGezer

Yardım Faction adama vurunca canı çok az gidiyor

Sunucu barışçıldadır onu normal yada zor yapabilirsin. İyi günler. İyi forumlar.