Selam içeriye bak başka bir mevzu daha !

sizce dogrumuyum yanlışmıyım

• Evet

• hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MustafaGezer

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar dostlarım yine ben mustafagezer bugün bir sorun daha var lütfen aşagı inin.

NOT=
Laf atmak yada küçümsemek için geldiyseniz okumanızı ve yazdıgım şeye bakmanızı istemiyorum.

Evet sayın minecraft yetkili alım takipçileri biliyorsunuzki herkes ya aternostan server açar ya keyubu yada batihost

ben bugün sinirlendigim bir şey daha açıkliyacagım haydi başliyalım in bakim aşagı

şimdi bazıları discord üzerine çagırıp alımı yapar kimisi ise direk sunucuya gir deröyle degilmi zaten yetkili alım formu bu yüzden var ama

Yetkili arkdaşlar kurallar kısmına şunu eklemeliydi

asla sunucunuzu açmadıysanız lütfen alımları açtıktan sonra yapınız Demeliydi.

sunucuyu açmış olup yetkili alım kısmına yazıp sonra bazı arkadaşların sunucuya girmek istedikleri zaman noluyor bazı sv kurucuları yüzünden sinirleniyoruz demi neden sinirleniyoruz Çünkü sunucu yetkili alımlarına yazıp ya +15 te alım var derler yada bakım var derler kick atarlar bunu istemiyoruz kardeşim.

Herkes benle hemfikirse yorumlara ekleme yapalım hadi iyi forumlar iyi akşamlar

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Sunucu yetkili kadrosunu açıldıktan sonra değil açılmadan önce ayarlamalıdır.

MustafaGezer

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ha bide kurucu yok rehber var kurucu müsait degil diyorlar hay :D

kimpelkey23

Marangoz
En iyi cevaplar
0
iyide bence yanlış fikirlerine saygılıyım ama mesela mimar lazım olcak lobi fln için (tabi kaliteli yapmak isterse) bilemedim ben tam genede

MustafaGezer

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
iyide bence yanlış fikirlerine saygılıyım ama mesela mimar lazım olcak lobi fln için (tabi kaliteli yapmak isterse) bilemedim ben tam genede
sana şöyle hiza edeyim güzel kardeşim adamlar serveri bakıma alıyorlar alım kısmına alım var diyorlar sunucuya girinca bakımdayız yyazısı çıkıyor.

adamlar bi yetkili alıyor kurucu gitmiş yetkili diyoki kurucumusait deil diyorlar

anlamadıysan MustafaGezer#5833 gel konuşalım iyi günler iyi forumlar dilerim.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Kafanı bunlara yorma, boş ver. İnsanlar ne yaparlarsa yapsınlar.

kimpelkey23

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sana şöyle hiza edeyim güzel kardeşim adamlar serveri bakıma alıyorlar alım kısmına alım var diyorlar sunucuya girinca bakımdayız yyazısı çıkıyor.

adamlar bi yetkili alıyor kurucu gitmiş yetkili diyoki kurucumusait deil diyorlar

anlamadıysan MustafaGezer#5833 gel konuşalım iyi günler iyi forumlar dilerim.
anladım ne demek istediğini ama çokta yapan yok bnc