Arama sonuçlarınız

1. SwearyNW

Plugin Paketi Arıyorum ! İçeri Bak

Hydra#2718 buyur ekle
  2. SwearyNW

Nickini sorma sebebim senin tavrına benziyen biriyle olmamdı ?
  3. SwearyNW

At diyorum toros süren kardeşim.Bizde geri vites olmaz !
  4. SwearyNW

15 dk oyna otomatik MVIP alırsın :) batihost

Forum gamer de kendini geliştir dostum konu üzerinde sadace ip vererek düzenli oyuncu çekemiceksin bu işte uzman kişilerden ders al.GameBox gibi kişiler yardımcı olucaktır
  5. SwearyNW

Anlatabilirsin bakalım neler yapmışım ?
  6. SwearyNW

Kendinden bahsediyorsun galiba discorduma gelip bebe bebe laflardan bahsetiyorsun ss lerim var yıkıl burdan.
  7. SwearyNW

REKLAM Aternos hammaddeCraft.aternos.me ☞ YAKINDA BATİHOST'DA...

Kadir2015'e katılıyorum sunucu çok mantıksız ve berbat . İyi diyebilcemiz bir şey yok plugin lerin hepsi alıntı ! Ve duyduğuma göre sunucuyu çalmışlar ?
  8. SwearyNW

Merhaba ben bir batihost sunucusu aldım fakat bana OpSkyblock plugin paketi lazım sürüm 1.8x kullanıyorum paket verebilicek varsa discordum : Neon#2718
  9. SwearyNW

Plugin Paketi Arıyor Yardımcı Olabilicek Neon#2718 Eklesin

Plugin Paketi Arıyor Yardımcı Olabilicek Neon#2718 Eklesin
  10. SwearyNW

Lucky Project | Türkiyenin En Ucuz Konu Tasarımı - Gif Bannerları | ŞİMDİ ÜCRETSİZ!

Alıntı Tasarımlar Yerine Hepsini Kendin Yapmalısın.Bu tasarımlar birçok yerde zaten var.İyi forumlar diliyorum.Başarılar !
  11. SwearyNW

AlaraNW

Sunucu güzel ban yedikten sonra böyle bir çıkışma hiç hoş değil. Sunucu güzel sadece editlenmesi gereken yerler var herkese öneriyorum iyi forumlar dilerim.
  12. SwearyNW

REKLAM Aternos Pluginci Lazım! ] - [OpSkyBlock -Serveri 7/24 Açık Tutucagım!

Size katılmıyorum ! Kurucu size gelirsek sunucu geliştirilebilir. Ancak alıntı pluginler ve aternos yerine , Batihost Ve Keyubu kullanmalısın.
  13. SwearyNW

Açılacak BatiHost Sunucuma Her Türlü Alım Var!

Güzel konu , başarılar !
  14. SwearyNW

Kilit

Sunucuyu forumda gördüğüm kadarıyla iyi olduğunu düşünüyorum başarılar dilerim.
  15. SwearyNW

Minecraft Ultra Op Skyblock Plugin Paketi

Güzel paket geliştiilebilir
  16. SwearyNW

SwearyNW - Ortak aranıyor ! - Bilgiler içeride

Hepinize merhaba ben fatih bir sunucu açıyorum ve kendime göre şartlarım ! HER AY 30 TL BÜTÇE SKRİPT BİLGİSİ PLUGİN BİLGİSİ SUNUCU GEÇMİŞİ VE AKTİFLİK Şartlarımız bu kadar Sunucu ram 6 gb olucaktır . İletişim Bilgileri ; Kişisel Discord : Trabz10#2718 Discord : https://discord .gg/c9Kd6ap...