Arama sonuçlarınız

1. I

REKLAM Aternos Rehber olabileceğini düşünen kişiler girsin.

Merhaba Forum-Gamer üyeleri Sunucumuz Emek-Skyblock olup, 2 tane sisteme sahiptir. Genelde saat 8 sıralarında açılır. Rehber olmak isteyenler kişilerden başka kişi gelmezse sevinirim, ayriyetten sunucu dün akşam zamanların'da açıldığından dolayı pek iyi değildir. En yakın zamanda sunucuyu...
  2. I

ben eren 19 yaşındayım %95 admin komutları ve adminlik için alıma katılıyom dc altta

oda iyiymiş :1: ben onunla bir zamanlar arkadaştım, kendisi 11 yaşında bana söylemişti. zaten konuşma stilinden bile anlaşılıyor...
  3. I

[V1.0] Ücretsiz FFA Skripti - Sorunsuz.

teşekkür ederim.
  4. I

Yorumun için teşekkürler birdahaki sefere dikkat ederim...
  5. I

Telefon Skripti | Gui'li ve Rehber Sistemi! | ÜCRETSİZ!

Eline sağlık güzel olmuş <3
  6. I

FFA dan ayrılınca oyuncunun envanteri siliniyor.
  7. I

VoynCraftMc8T.aternos.me Alım Var

O kadar aptalmı gözüküyoruz kardeşim?, sunucuyu bakıma aldık ip adresini değiştirdik. O kadar işin arasında MOTD kısmına yazmaya uğraşamadık. Whitelist'e aldıysak bir sebebi vardır değilmi?
  8. I

REKLAM Aternos SelfNETWORK 1.8 - 1.8.9 Türk HUB Sunucusu [ATERNOS]

Kardeşim insanlar istediği yerden hostunu/sunucusunu açabilir, senin buna karışmaya hakkın yok. Bu konu hakkında başka yorum yapmayacağım.
  9. I

o sunucuda yetkili olunca böyle dersin tabii... (Forum Gamer Yenilendi)
  10. I

Dünyanın en berbat ve en kalitesiz sunucusu...
  11. I

Kendi yaptıgım bakmadan ilk skriptim join v1

Merhaba, skript basit ama yeni olduğundan dolayı başarılar diliyorum...
  12. I

Server prodan anlayan sadece hediyelik verdiğim paketi yükleyecek bir arkadaş arıyorum

discord adresiniz yanlış xDabL_#3806 eklerseniz sevinirim. eğer ekleyemiyorsanız PAKM578 Discord Koduyla sunucuma gelebilirsiniz.
  13. I

SKRIPT | Sohbet Temizleme Skripti | Kolay ama gerekli | Maksan

Ben sizin dediğinizi anladım. Genelde söylediklerime pek inanmazlar/saygılı olmazlar o yüzden söyledim :D Bir ilki başardın tebrikler
  14. I

100 TL Gerçek Para Ödüllü Sezonlar | play.SonSavasci.com | VIP Çekilişi !!! | EmekSkyBlock | --[2.Sezon] Aktif-- | 1.8 - 1.15.x |

herkesin fikrine saygı duymalısın ben tasarımları beğenmedim kardeşim iyi günler.
  15. I

İlk defa fikrime saygı duran bir kişi görüyorum. İnanamıyorum...
  16. I

Merhaba dostum, ChatClear plugini sunucuya lag sokar. Skript olarak yapmak daha mantıklı ama dediğiniz gibi farklı şeyler yapsanız daha güzel olur. Başarılar.
  17. I

Teşekkür ederim yorumun için :D
  18. I

Merhaba, sadece arkadaşlıktan çıkardım. Gereksizler kişiler vardı, discordu silen, vb. Görmeden yapmış olabilirim kusura bakmayın :) Discord ismini atarsan sevinirim.
  19. I

Kullanabilirsiniz tabiikide teşekkür ederim yorumunuz için :D
  20. I

Çok Teşekkür Ederim. Teşekkürler, kullanabilirisiniz ve yorum attığınız için ayriyetten teşekkür ederim.