REKLAM Aternos Rehber olabileceğini düşünen kişiler girsin.

iLearnPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum-Gamer üyeleri

Sunucumuz Emek-Skyblock olup, 2 tane sisteme sahiptir. Genelde saat 8 sıralarında açılır. Rehber olmak isteyenler kişilerden başka kişi gelmezse sevinirim, ayriyetten sunucu dün akşam zamanların'da açıldığından dolayı pek iyi değildir. En yakın zamanda sunucuyu ayarlamayı planlıyorum. Bu arada bütün plugin,map,sistem,skript vesaire bana aittir. Sadece sunucuyu kendim yapmayı planlıyorum, Ortak,Asistan,Admin gibi alımları yapmayı düşünmüyorum, o yüzden sadece rehber olacak kişiler gelirse çok sevinirim. Ayriyetten sunucu Test sunucusudur, en yakın zamanda batihost hosting'ne geçmeyi düşünüyorum.

Discord adresim kopyalanabilir: xDabL_#3806
minecraft sunucusunun davet kodu: uzk3MRR

Sadece rehber alımı mevcuttur, kendine güvenenler gelirse mutlu olurum.
greenistan.cf eğer olmaz ise SJNW.aternos.me ip adreslerini deneyebilirsiniz. / 1.8x1.11.2 /

Eğer rehberi bulursam WhiteList açacağım gelemezseniz boş boş yorum yazmayın.

Damasco

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum-Gamer üyeleri

Sunucumuz Emek-Skyblock olup, 2 tane sisteme sahiptir. Genelde saat 8 sıralarında açılır. Rehber olmak isteyenler kişilerden başka kişi gelmezse sevinirim, ayriyetten sunucu dün akşam zamanların'da açıldığından dolayı pek iyi değildir. En yakın zamanda sunucuyu ayarlamayı planlıyorum. Bu arada bütün plugin,map,sistem,skript vesaire bana aittir. Sadece sunucuyu kendim yapmayı planlıyorum, Ortak,Asistan,Admin gibi alımları yapmayı düşünmüyorum, o yüzden sadece rehber olacak kişiler gelirse çok sevinirim. Ayriyetten sunucu Test sunucusudur, en yakın zamanda batihost hosting'ne geçmeyi düşünüyorum.

Discord adresim kopyalanabilir: xDabL_#3806
minecraft sunucusunun davet kodu: uzk3MRR

Sadece rehber alımı mevcuttur, kendine güvenenler gelirse mutlu olurum.
greenistan.cf eğer olmaz ise SJNW.aternos.me ip adreslerini deneyebilirsiniz. / 1.8x1.11.2 /

Eğer rehberi bulursam WhiteList açacağım gelemezseniz boş boş yorum yazmayın.
bu akşam 10:30 da açılacak.