Arama sonuçlarınız

1. Xezoid

Yardım SaberFactions plugini türkçe langyml si olan varsa verebilir mi?

SaberFactions plugini türkçe langyml si olan varsa verebilir mi? teşekkür ederim
  2. Xezoid

BlockBending sunucumuza moderatör alınacaktır bir kişi.

Aradığım Kriter +16 yaş Tarafsız olucak Arada rehberlik görevide görücek sunucuyu kavraması öğrenmesi bilgi edinmesi pl ler hakkında (komutsal olarak) Chat moderatörülüğü yapabilmesi Benimle yetkililer arasında sesli iletişim kurmakta sorun yaşamayacak birisi Konunun...
  3. Xezoid

-[ÜCRETLİ]- İşinin ehli profesyonel olan mimar arıyorum ekipde olabilir tek kişide.

-[ÜCRETLİ]- İşinin ehli profesyonel olan mimar arıyorum ekipde olabilir tek kişide. mustafavanli#2818
  4. Xezoid

Sunucumuza özel arena tasarlayabilecek builder aranıyor (ÜCRETLİ)

Tasarlancak kesin harita olarak arena vardır Eğer ki memnun kalırsam, spawn ve diğer warp haritalarının tasarımını ücretiyle birlikte yaptırabilirim. Lütfen tecrübeli kişiler yazsın. Discord adresim: mustafavanli#2818
  5. Xezoid

Kilit

Kilit
  6. Xezoid

Ortak aramaktayım ! İ9-9900K x 4CPU - 6 GB RAM

Discord : Muhammed Mustafa Vanlı#1901 ekleyin detayları konuşalım sunucum var +10 oyuncu çekiyor
  7. Xezoid

İstek >>> Etiketleme Skripti İstek <<<

Kullandığım Skript versionu (İnfosunu Çıkarttım) Uygun olması için Aradığım etiketleme sistemi ise şöyle bir şey Lütfen skript versionuna uygun olsun benim için uğraşıcak arkadaşlarada teşekkür ediyorum !
  8. Xezoid

Ortak aramaktayım kendi sunucuma +10 oyuncu

Ortak aramaktayım kendi sunucuma +10 oyuncu geleceği olan bir sunucudur ortak aramaktayım Discord linki bırakarsanız iletişime geçiceğim sizle ;) 20-30 tl teklif eden kişiler lütfen mesaj atmasın !
  9. Xezoid

Pluginer arıyorsan İçeri Gİr

IdeasNeverDie#2818 ekleyin !
  10. Xezoid

Emek Skyblock server açıcağım batihost'dan ortak arıyorum (Kendim Pluginerimdir !)

IdeasNeverDie#2818 ekliyebilirsiniz başlıktakini okuduysanız ;)
  11. Xezoid

Mimar Arıyoruz 2-3 tane Warp Yapılıcak (Kopyalama Tarzı İyi Olan Birisi !)

Mimar Arıyoruz 2-3 tane Warp Yapılıcak (Kopyalama Tarzı İyi Olan Birisi !) Muhammed Mustafa Vanlı#1901 EKLEYİN LÜTFEN !
  12. Xezoid

Yardım CrazyCrates kasa plugini

kasa pluginin indirdim komutlar çalışıyor her şey çalşıyor consoledede hatada yok ama galaktic kasa olsin başka kasa olsun key ile açtığım zaman blok veriyor ekipman vereceği zaman 2 koruma 1 delme li blok veriyor değişik bir şey neden böyle 1.16 kullanıyorum ve Crazy-Crates [Jenkins] linktekini...
  13. Xezoid

Yardım Bir baba yiğit bu işe el atmalı ! (Yardım Map Drop ) 1.14.4

serverimde warplar var ormana gidiliyor aynı şekilde savaşılıyor drop olmuyor ama nedense arenada drop yiyor blok oluyor o blokun üstünden geçince bir drop yiyor tek bende yemiyorum geçen oyuncularda drop yiyor ? RAM,CPU,EKRAN KARTI herhangi birşeyden deil bu başka bir şey arkadaşlar ona göre...
  14. Xezoid

Builder aranır (Düzenleme, Hayal gücü , Farklı tip arena yapılması) !

detaylı ve daha iyi bir iletişim için Discord adresim : Muhammed Mustafa Vanlı#1901 2 arena var elimizde 1.arena kullandığımız arena şuanda serverde olan arena , 2.arena olan ise serverde kullanılıcak arenaya benzeri bir şekilde ayarlanması lazım başlıktata dediğim gibi editlenicek +...
  15. Xezoid

Yönetici yardımcısı aranmaktadır optimizasyon ve plugin , skript 'den anlayan

ALIM FORMU İsim: Nick: Yaş : (17 yaş altı kabul etmiyoruz !) Discord adresi:
  16. Xezoid

Yardım Mapın belirli kısımlarında drop giriyor

merhaba arkadaşlar benim bir sunucum var ve mapin bazı yerlerinde geçerken yürüyerek bir drop giriyor ne zaman o bölgeden geçsem drop yiyorum ve bu kesin yani birisi yazmasın bana pc kötüdür diye falan o bloktan geçince drop giriyor serverim 1.14.4 level.dat ı silince geçiyor drop nasıl bir şey...
  17. Xezoid

Yardım Serverde lag sorunu DOTİCK ...

https://timings.spigotmc.org/?url=qisejiyori rapor burada bakın görün ;/ ayriyetten vaiversion kullanıyorum 1.14.4 tabanlı sunucu 1.9 ile 1.16 arası giriliyor ondan kaynaklı olabilir mi
  18. Xezoid

Yardım MOTD hata veriyor öneri ..

motd pluginim error veriyor 1.14 destekleyen motd plugininiz varmı ?, BU PLUGİN HARİÇ : MOTD [1.8 - 1.15]
  19. Xezoid

Yardım Sunucuda Enchant kapatmam lazım nasıl yapıcam ?

Sunucuda Enchat kapatmam lazım nasıl yapıcam ? enchmanet
  20. Xezoid

Oyunda Öldükten Sonra Canlandığında Oyun Modunu Survivala Ayarlıyan Plugin

serverimde hata alıyordum işte adam nethere gidiyordu öldüğünde spector moduyla spawnda doğuyordu bende bir pl kodladım ve üstesinden geldim bu işin kolayca configi hiçbir ayarı yoktur ölünce survival olarak başlatır sadece bu olayı :+...
  21. Xezoid

Yardım Spectator modu nasıl kapatabilirim netherden dönünce oluyor .

Spectator modu nasıl kapatabilirim netherden dönünce oluyor .
  22. Xezoid

| TecnoSurvi | 2018 Avatar Plugin+Map Paketi (1.8.8)

buyurun link : Avatar ServeR – Google Drive https://www.virustotal.com/gui/file/cc23ac25c3a30bdd5b9a21ce3c9f87a7aabdadc923cca665f255e3dbb8e91c41/detection @TECN UTF-8 kodlanması lazım pl lerin discord : TheNeppy#1901 Avatar Sunucum : play.blockbending.com TECNOSURVİ ANISINA paylaşım
  23. Xezoid

Yardım anti cheat

piyasada en iyi hile koruyan plugin hangisi önerebileceğiniz 1.14.4 İçin
  24. Xezoid

Yardım Essentials (serverde sürekli can yenilenmesi !)

arenadayız abi feedim full ve adam bana vuruyor hemen anınnda iyileşiyorum neden ? zamanla yarım kalp yarım kalp 1 kalpdeyken 5 saniyede fulluyor neden bu böyle ? essentials dan nasıl ayarliyacağım .