Arama sonuçlarınız

1. M

Oynanislarima ve kanalima bir göz atabilirmisiniz arkadaslarim, nerede yanlis yapiyorum?

Bu arada bahsettigin yer neresi nerede paylasmam gerek videolarimi? Bu beta olayini tam anlayamadim. Hile ve korsan ile zaten isimiz olmaz dostum videolarimi izlediysen. Zaten insanlar bölümleri kendi alin teri ile gecsin diye yüklüyorum :) Bide kanalimi ve sorunumu burda paylastigm halde bile...
  2. M

Oynanislarima ve kanalima bir göz atabilirmisiniz arkadaslarim, nerede yanlis yapiyorum?

Yorumun icin tesekkurler ancak sanirim olay medya sirketleriyle anlasmayla bitiyor. Arkanda sirket olmassa, abone satin almazsan, ilerliyemiyorsun ne kadar kaliteli olursa olsun. Ben genelikle zor bölümleri gecemeyen arkadaslara, rehberlik yapmak istedim ayriyetten kupalara kolay ulasmalari...
  3. M

Sagol dostum cevabin icin. Site önerebilirmisin yada sizler kanalimi bildiginiz yerlerde paylasabilirmisiniz? Sevgiler
  4. M

ilgilenebilecek kimse yok mu? Aktif bir forum oldugunu düsünmüstüm
  5. M

Selamlar arkadaslar araniza yeni katildim ve umarim dogru yerdeyimdir. Kendimi bildim bileli videooyunlari oynarim ve pro oyuncu oldugumu düsünüyorum. Deneyimlerimi youtube ile oyun severlerle paylasmak istedim ancak gel gelelimki kimsenin ilgisini cekmiyor kanalim, oynanislarim. Cünkü heralde...